Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ялов сервиз на Сузуки във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ялов сервиз на Сузуки във Варна

    Здравейте, колеги,
    Става дума за оторизираният сервиз на Сузуки и Киа с гръмкото име "Експерт Сервиз" на входа на Варна от магистрала Хемус.
    Преди 1 седмица закарах там джипа си, за да бъде диагностициран и отремонтиран, тъй като не искаше да включи на 4х4. Колата престоя там почти целия ден и когато се обадих, за да разбера какво става, само дето не ме напсуваха за нахалството, което съм проявил.
    В края на краищата ми взеха едни 45лв. и казаха, че проблемът бил във въздушната помпичка на предния диф. Предложиха да ми доставят нова с доставка от Япония и на цена 800лв., при което хлъцнах!
    Купих си втора ръка помпичка, вкарах джипката в друг сервиз във Варна, където се оказа, че проблемът изобщо не е в помпичката, а в мембраната на дифа - изпуска налягането.
    Значи:
    1. Експерт сервиз ми взеха 45лв. и не откриха истинската причина;
    2. Имат магазин, в който реално няма части;
    3. Отношението към клиентите е на толкова ниско ниво, че по-добре влизайте вътре въоръжени, че да имате все пак начин да реагирате на враждебността, витаеща в сервиза;
    4. Аз лично повече няма да стъпя в този сервиз!

  • #2
    От: Ялов сервиз на Сузуки във Варна

    Здравейте, скоро и аз си изпатих от липсата на компетентност, диагностиката им е абсолютна нула, искат пари и нищо не вършат.
    Опитаха се да ремонтират спирачките на Суифт 2005 година, след 200лева и никакъв ефект ми предложиха да ми сменят спирачната помпа(която е нова, но не е оригинална) с Бош, и като ги питах за отговорността за ремота, ако няма ефект и ми вдигнаха скандал, ако съм искал да си правя колата другаде, те не били длъжни и т.н.
    Оказа се, че помпата си е наред и така и не откриха проблема, който се оказа в АБС.
    Историята е дълга и не ми се описва подробно, но извода е един.

    Коментар


    • #3
      От: Ялов сервиз на Сузуки във Варна

      Откак е официален сервиз искрено и лично ми казаха, че могат само да пълнят климатици и сменят масла, ги заобикалям отдалеч.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X