Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Man TGA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Man TGA

    Така е но едно е да товариш с този кран друго е да товариш с яворче примерно.РаЗлика от тук до космоса че и обратно. Поздрави

    Коментар


    • #32
      От: Man TGA

      Добър вечер! За крана мога дам информация, следващата седмица, тогава ще чуем новото сърце как работи. Между временно ще сменя де що има тапон по окачването, колеги споделят, че това е консуматив за всеки един камион и карат по един сезон

      Коментар


      • #33
        От: Man TGA

        Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
        Добър вечер! За крана мога дам информация, следващата седмица, тогава ще чуем новото сърце как работи. Между временно ще сменя де що има тапон по окачването, колеги споделят, че това е консуматив за всеки един камион и карат по един сезон
        Моите скромни наблюдения са че купените от тук карат и по малко . За това ако има здрави от оригиналните не ги пипай ще изкарат много повече от сменените . В Нелас повечето части идват директно от Турция . Тука един приятел продаваше въздушни възглавници свалени в Германия за два пъти повече пари от новите и не смогваше на търсенето
        Първоначално публикуван от Асен Симеонов Преглед на мнение
        Така е но едно е да товариш с този кран друго е да товариш с яворче примерно.РаЗлика от тук до космоса че и обратно. Поздрави
        За дърводобива Явор си е много добър кран защото там еднократния тонаж който вдигаш е малък . Като возиш машини е съвсем друга бира . Това дето виси на въжетата е 7.5 тона . Там вариантите са два или имаш под ръка камион с такъв кран или викаш голям и плащаш неговата машиносмяна плюс превоза . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0356.jpg
Прегледи:1
Размер:137.3 КБ
ID:5744708Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0357.jpg
Прегледи:1
Размер:136.5 КБ
ID:5744709Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0358.jpg
Прегледи:1
Размер:128.4 КБ
ID:5744710Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0355.jpg
Прегледи:1
Размер:135.2 КБ
ID:5744707
        Последно редактирано от sek.1; 04-03-17, 06:36.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #34
          От: Man TGA

          Добър вечер! Имам въпрос към колегите, които са карали или още карат ТГА. Искам да сменям фаровете, намерих нови по 132лв бройката на някакъва фрима - REPART AUTOMOTIVE. Въпроса ми е, да заложа на нови от тази фирма или да търся втора употрепа в по-читаво състояние. Моите са спукани и е влизала вода и всичко е мазало. Камиона вече е запален, като за начало работи много добре, скоростите влизат супер, няма хъркане и чудене. На бавния блок е малко по-муден, но пък бързия блок компенсира.

          Коментар


          • #35
            От: Man TGA

            [QUOTE=sek.1;3118763]Моите скромни наблюдения са че купените от тук карат и по малко . За това ако има здрави от оригиналните не ги пипай ще изкарат много повече от сменените . В Нелас повечето части идват директно от Турция . Тука един приятел продаваше въздушни възглавници свалени в Германия за два пъти повече пари от новите и не смогваше на търсенето За дърводобива Явор си е много добър кран защото там еднократния тонаж който вдигаш е малък . Като возиш машини е съвсем друга бира . Това дето виси на въжетата е 7.5 тона . Там вариантите са два или имаш под ръка камион с такъв кран или викаш голям и плащаш неговата машиносмяна плюс превоза .

            Я кажи този ваш ли си е или го взимате и вие под наем.Колко метрова му е стрелата.
            Аз ползвам един под наем с 32метрова стрела и съм много доволен от него.Идеален е примерно да ти докара и качи арматура на 8ми етаж.
            Както и палета с тухли примерно.
            И както каза и ти спестява ми идването на 30т кран плюс транспорта отделно.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #36
              От: Man TGA

              [QUOTE=slatanic;3122454]
              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Я кажи този ваш ли си е или го взимате и вие под наем.Колко метрова му е стрелата.
              Аз ползвам един под наем с 32метрова стрела и съм много доволен от него.Идеален е примерно да ти докара и качи арматура на 8ми етаж.
              Както и палета с тухли примерно.
              И както каза и ти спестява ми идването на 30т кран плюс транспорта отделно.
              Не е наш . Като ни трябва го викаме . Наш е високопроходимия . Той е с 12 метра стрела .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #37
                От: Man TGA

                За вашият знам.Говорехме преди време да го ползвам за едни стълбове за високо напрежение,ама идваше малък крана да му се не види.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #38
                  От: Man TGA

                  Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                  Добър вечер! Имам въпрос към колегите, които са карали или още карат ТГА. Искам да сменям фаровете, намерих нови по 132лв бройката на някакъва фрима - REPART AUTOMOTIVE. Въпроса ми е, да заложа на нови от тази фирма или да търся втора употрепа в по-читаво състояние. Моите са спукани и е влизала вода и всичко е мазало. Камиона вече е запален, като за начало работи много добре, скоростите влизат супер, няма хъркане и чудене. На бавния блок е малко по-муден, но пък бързия блок компенсира.
                  Ако рефлектора ти е хубав си вземи само стъклата няма смисъл да купуваш цял фар ,а може и да ти възтановят рефлектора (има тема във форума) за 3-4лв на бр. като по евтин вариянт.
                  . LRE Bulgaria.
                  RRC SE V8 91г.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Man TGA

                    Ще ги разглобя тези дни и да видя какво е положението

                    Коментар


                    • #40
                      От: Man TGA

                      На моя ман които е по стар съм с фарове Ayfar (турски) за по 40лв бройка и вече 2 години си светят перфектно. И да знаеш фаровете, стоповете и огледалата са първото което става леш в този бизнес.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Man TGA

                        Добър вечер! Колеги, случайно някой да има информация, къде се продават резервни части за кран Penz и като цяло хидравлични елементи. Имам спукана секция и прехвърля масло и прави каквото си иска. Поздрави

                        Коментар


                        • #42
                          От: Man TGA

                          Спукана секция на какво?На разпределител,на някоя заключвалка.Крана с два разпределителя ли е,помпата двусекционна ли е?
                          Ние пазаруваме от „Еврофлуид” Казанлък
                          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                          Mark Twain
                          СтоЕнчA

                          Коментар


                          • #43
                            От: Man TGA

                            Добър ден! Извинявам се за неясния въпрос. Има спукана секция на единия разпределител. Крана е с два разпределитела и двойна помна.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Man TGA

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Моите скромни наблюдения са че купените от тук карат и по малко . За това ако има здрави от оригиналните не ги пипай ще изкарат много повече от сменените . В Нелас повечето части идват директно от Турция . Тука един приятел продаваше въздушни възглавници свалени в Германия за два пъти повече пари от новите и не смогваше на търсенето За дърводобива Явор си е много добър кран защото там еднократния тонаж който вдигаш е малък . Като возиш машини е съвсем друга бира . Това дето виси на въжетата е 7.5 тона . Там вариантите са два или имаш под ръка камион с такъв кран или викаш голям и плащаш неговата машиносмяна плюс превоза . [ATTACH=CONFIG]904216[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]904217[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]904218[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]904215[/ATTACH]
                              Бахти веселото! Я ела тука при нас така да товариш по джапанки и с плажна екипировка без каска да видиш кво става! Ще ти се доповръща от глоби, и камиона да продадеш немож' ги плати!
                              Едно време се дразнех, че турците викат на България Булгаристан.
                              Вече не се дразня, прави са.
                              Колега, прощавай, ама не се сдържах!
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Man TGA

                                Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                                Бахти веселото! Я ела тука при нас така да товариш по джапанки и с плажна екипировка без каска да видиш кво става! Ще ти се доповръща от глоби, и камиона да продадеш немож' ги плати!
                                Едно време се дразнех, че турците викат на България Булгаристан.
                                Вече не се дразня, прави са.
                                Колега, прощавай, ама не се сдържах!
                                това при вас незнам каде е но тука при нас все още е така.глобите и др.ще са такива когато се изравнят стандартите.сега ни управлява боико..рушветииииииииии......................

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X