Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Man TGA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Man TGA

    ` трупчиийките сме много в чепеларе `- и в Ракитово
    По добре късно от колкото никога .
    Нула89781нула019

    Коментар


    • #17
      От: Man TGA

      Дааа и за Ракитово знам...Поздрави

      Коментар


      • #18
        От: Man TGA

        По добре късно от колкото никога .
        Нула89781нула019

        Коментар


        • #19
          От: Man TGA

          Добър вечер! Колеги, ето го железето, има вече и необходимите части да се върне към живот, поне от към мотор и да вземе да раздвижи малко колелетата. Защото има още доста работа по крацуреция и по хидравликата. И един страничен въпрос - стабилизиращата щанга на 6х6 различава ли се от стандартните модели, защото не съм наясно с системата още. Поздрави
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0407JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5744239Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0408JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:107.4 КБ
ID:5744240Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0409JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:107.4 КБ
ID:5744241Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0411JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:107.7 КБ
ID:5744242Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0406JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:84.2 КБ
ID:5744243Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0412JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:116.2 КБ
ID:5744244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0413JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:96.8 КБ
ID:5744245Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0414JPG.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5744246

          Коментар


          • #20
            От: Man TGA

            добре е.ще го оправиш.

            Коментар


            • #21
              От: Man TGA

              Личи му че не му е бил лек живота .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Man TGA

                Има доста за правене, но пък съпоставено за цената. Докато се изравни с сумата на един вносен, ще стане нещо от него. По интересното е, че е каран в България само 6 месеца

                Коментар


                • #23
                  От: Man TGA

                  Явно големи джелати са били щом само за 6 месеца са успели да докарат МАН от тежката серия до това положение .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #24
                    От: Man TGA

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Явно големи джелати са били щом само за 6 месеца са успели да докарат МАН от тежката серия до това положение .
                    Както го е вкарал не е менил маслото на мотора и от там се е стигнало до това положение с двигателя . Ако му видиш другия камион.....

                    Коментар


                    • #25
                      От: Man TGA

                      Като гледам и бая поражения има по карусерията . Дано по крана няма щети щото там е скъпо . Аз единствено много внимавам като работя с него . Дано не са му изскубали защитите . Колко метрични тона е крана ? На нашия МАН е с кран Ефер 18 600 с 12 метра стрела .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #26
                        От: Man TGA

                        Крана е Пенц 10 000 HD, мисля, че което би трябвало да ес 9,60 метра стрела. Защитите си стоят, също така и таблото за управление от позицията на крана. Като запали, ще видим какви изненади ме чакат там. Каруцерията, ще я правя основно, като ще премахна алуминиевите профили по краищата, които държат ламарината на пода и ще ги заменя с винкел или дебел профил. Клемийте ще ги грея и ще ги изправям, че така е много грозно.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Man TGA

                          Някъде имам гидор (маи беше 25.) за трите болта отпред на бронията за смяна на крушките, фаровете на моя (служебния) светеха доста слабо разглобих ги и почистих рефлектора сега светят много добре и ако сложиж по силни крушки да знаеш че почва да топи рефлектора покраи цокала на крушката.
                          . LRE Bulgaria.
                          RRC SE V8 91г.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Man TGA

                            Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                            Както го е вкарал не е менил маслото на мотора и от там се е стигнало до това положение с двигателя . Ако му видиш другия камион.....
                            имаме си и ние едни такива тук.навремето купиха един щаер и след година хоооп./ абе, защо маслото му е като грес казва, а ти сменява ли го, е несьм нали има като погледнем на прьчката!!!!!!!!!/та такива пишман шофиори аман.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Man TGA

                              На ман тройка и двойка нямат разлика във щангите на 6х6 и 6х4.Но като гледам и тга-то и там не мисля че ще има.П.П колега тоя кран е уникален е слабите места му са в лагерите на цилиндрите,иначе е много удобен и компактен и страшно бърз.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Man TGA

                                Първоначално публикуван от Асен Симеонов Преглед на мнение
                                страшно бърз.
                                Един кран е толкова бърз колкото оператора може да работи с него . В тая работа почнеш ли да бързаш неизбежно се стига до злополука .
                                Последно редактирано от sek.1; 03-03-17, 08:57.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X