Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На изчезване ли са истинските автомобили?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

    Шо нали рече пенциа с 4-500.Кой каза , че требе а кръпи вежди (без вътрешни прагове ).А и пенциите да знаат.С ино Абарт мотор , в гаранцийка и газззз!Сама пенциа , една душа - я изкарала десетина години.Ма поне да е каране.Вие я туриате у кръпенио чувал , дек баба ми не дръжеше нищо , освен трици.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

      Значи, според мен НЕ са на изчезване истинските автомобили. Защо!?
      Ами по много критерии. Отбелязвам два:
      Първо, всички които реално (не виртуално) се движат и все още се произвеждат да се движат по пътя са истински!
      И второ, истинските се делят на поне два вида:
      Субективно истински, които разбирате, че няма как да изчезнат
      Обективно истински, които също няма как да изчезнат (поне на тоя етап), защото все още имаме нужда реално да се преместим от точка А, до точка Б, с нещо което сме приели да наричаме "автомобил"

      Коментар


      • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Именно. Стига си лъгал публиката тука. Освен самозапалилата се твоя Кия, разни Фордове, падналия в ряката мой бивш Пасатор, при дядо Владо има само два трупа на 40-годишни "Гранд Черокита" ZJ - от няколко години седят в околностите на гаража му.
        самозапалилата се моя Кия престоя при дедо 2 дни. И отдавна си е в нормална употреба.

        Коментар


        • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          самозапалилата се моя Кия престоя при дедо 2 дни. И отдавна си е в нормална употреба.
          Е, нали твърдиш, че през ден си там в гаража му? "По каква нужда" ходиш? Възбужда те гледката на двата умрели разкостени "Гранда" край гаража? То и "Рейндж Роувър" май има един...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Клета Майка, ако и да е много клета и окаяна, не е Куба все пак. Гоуфовете даже в Перник бяха заменени с БМВ-та 5-ци и 7-ци. Ти май скоро не си се връщАл у Мамковината, а?
            ами изискването беше: "средата на 90-те, като условие за избор на кола за някой български пенсионер, който ще трябва да я кара и поддържа(сам) около 10 години(100К км) с пенсия около 400-500лв."
            иначе "БМВ-та 5-ци и 7-ци" за тия пари могат само там да си ги поддържат...
            то вече запазени Голф 2-ки и на малко км. ги настигат по цени
            иначе мога да добавя и Corolla.

            Коментар


            • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Е, нали твърдиш, че през ден си там в гаража му? "По каква нужда" ходиш? Възбужда те гледката на двата умрели разкостени "Гранда" край гаража? То и "Рейндж Роувър" май има един...
              Чак през ден не, ама сме познати още от мобифинското му минало и има за какво да си хортуваме.
              Та ходя основно за раздумка до Дедо.

              Ти що не дойдеш?

              Коментар


              • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                Ти що не дойдеш?
                Ма вие двамата нема ли да се запознаете накрая и да мирясате .

                Коментар


                • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                  ...иначе за 124-ка не може да мисли "и да я поддържа сам с пенсия около 400-500лв."
                  ама то и 190-ки читави евтини няма, ето я примерно класацията в случая..
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Ма вие двамата нема ли да се запознаете накрая и да мирясате .
                    Крие се.
                    Поне от мен.

                    Коментар


                    • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                      Пенсионер с 400-500 лв. пенсия трудно ще поддържа каквато и да е кола при ежедневно каране.
                      Освен ако не е млад пенсионер, не дава сериозна сума за лекарства и все още може сам да се оправя с дребни ремонти.
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Крие се.
                        Поне от мен.
                        Е па предизвикай го на дуел Кия срещу Джип на поляната зад реката "на полигона де" .Може и аз да се включа ,
                        те
                        така за доброто настроение.

                        Коментар


                        • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Крие се.
                          Поне от мен.
                          Да-да. Преди две и кусур години нали те каних да основаваме първата клетка на бъдещия ПРъЦК а ти се уплашИ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                            скоро ще затворят темата заради вас
                            ето за да се успокоите:
                            един дол дренки
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от ivied; 26-02-17, 22:30.

                            Коментар


                            • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                              Ако затворят темата, ще бъде заради неразбираемите чаршафи, които пускаш. Колко хора знаят немски, а от тия скрийншотове дори не могат да копират текст, за да ползват гугъл-преводачката.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: На изчезване ли са истинските автомобили?

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Ми да,комбинацията от нов модел и нови неизпитани екстри по него си казва думата,до 94 едно,след тая година се подобрява модела,НО и се режат много от нещата по него.
                                .
                                Шлайфиста на НСО ми е приятел . Бате Любо отдавна вече е пенсионер . Спомням си ясно какво ми казваше късат биели и колянови валове и много проблеми с електроинсталацията . Уредите в таблото не са немски а тайландски . Автомата не понася някои по натоварени режими на работа . На стария 126 никой не помни да е сваляно табло а двигател се чупи само ако го подкараш без масло и вода едновременно . Това все пак е висок клас автомобил струващ нов много пари.
                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Аз пък имам Рено от 1989г и 1995г - Еспас 1 и 2. За моите цели имат само частични алтернативи, поне в рамките на мислимия бюджет, иначе отдавна да съм взел нещо по-ново.

                                Моторите са държеливи ама не и на стар антифриз, с това Рено са пословични. Разяждат им се гарнитурите на главите.
                                Ясене всяка кола на над 10 години чакай да и свирне гарнитурата . Без значение с какъв антифриз е карана . От как почнаха да правят всичко от безасбестов клингерит нещата отекоха .
                                Последно редактирано от sek.1; 27-02-17, 05:29.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X