Обява

Свий
Няма добавени обяви.

навигация Blaupunkt Nx DVD проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • навигация Blaupunkt Nx DVD проблем

    Здравейте,нов съм във форума и доста се утах но немога да намеря карти за тази навигационна система Blaupunkt Nx DVD. Писал съм ,че е с двд понеже има и с SD карти. Проблема ми е ,че имам фабричния диск който е от 2008г. но навигацията ми неможе да го прочете,понякога започва уж да се инсталира но без успех.Автомобила ми е форд мондео Мк4 2008 година. Ако някой има идея от каде може да се намерят нови карти на двд или и стар да е диска просто да ппробвам дали е от диска или от устройството.

  • #2
    От: навигация Blaupunkt Nx DVD проблем

    Първоначално публикуван от didovrabeca Преглед на мнение
    Здравейте,нов съм във форума и доста се утах но немога да намеря карти за тази навигационна система Blaupunkt Nx DVD. Писал съм ,че е с двд понеже има и с SD карти. Проблема ми е ,че имам фабричния диск който е от 2008г. но навигацията ми неможе да го прочете,понякога започва уж да се инсталира но без успех.Автомобила ми е форд мондео Мк4 2008 година. Ако някой има идея от каде може да се намерят нови карти на двд или и стар да е диска просто да ппробвам дали е от диска или от устройството.
    Проблема вероятно е в картата, но тези навигации понасят само оригинални карти (и софтуер).
    Единственото, което намерих, е че в някакъв немски форум решават чрез модификация проблема с картите и софтуера, но немския не ми е сила...
    Ъпдейта доколкото разбрах става чрез SD картата, само дето трябва да е оригинална от Форд....
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #3
      От: навигация Blaupunkt Nx DVD проблем

      Ами аз нямам въобще слот за SD карта,затова предполагам че ще е с двд диск,ама нищо немога да намеря ISG може ли линк лъм този немски сайт, че жената уж го разбира

      Коментар


      • #4
        От: навигация Blaupunkt Nx DVD проблем

        Немския форум не го намерих за сега - нещо линка е стар или не знам какво е станало, но:
        тук има на английски, кое върви и кое не.
        Тема за Мондео навигация на руски форум - 220 страници, но не знам колко ще са полезни.
        Обаче руснаците са голяма сила със софтуера и картите, така че от тази трънка може и да изскочи заек...
        Nothing comes from nothing...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X