Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кърпене на шаси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кърпене на шаси

    Мдаа...
    Мислим в една посока.
    Тези ръжди избиват от вътре на вън. Това което избива по повърхността са последните етапи на праженията. Следва разпад в тези зони.
    До колко е поразено от вътре, наистина може да се види с камерата, но аз не съм оптимист.
    Третиране по описания от тебе начин, да. Но не и в-у дебели ръжди. Ваксата може и да забавави процесите, но материала вече е тръгнал и изтънял. Point of no return
    За това съм и привърженик на замяна на цели участъци от рамата с нови. Но както писах, тревожи ме отслабването на местата където ще са преходите, заварките.
    Евнтуално диагонални или начупени срезове за увеличаване дължината на шева, а от там и на стрес-зоната за по-равномерно разпределяне на усилията, дали има сми? Абе, кофти работа е гнила рама.
    Иначе из нета има много самодейци които се хвалят как кърпят, точно с кръпки поставени отвън в-у дупките гнилоч. Но за мене това не е решаване, а прикриване на проблема.

    Коментар


    • #17
      От: Кърпене на шаси

      в твое лице намирам съмишленик, който се опитва да намери най-добрата ремонтна техмология: съчетание между естетичен вид, якостна здравина и дълготраен ефект. Имам и други ремонти по автомобила. Ще се радвам да прочета коментарите ти и по тях, когато намериш време и желание. Весели празници.

      Коментар


      • #18
        От: Кърпене на шаси

        За съжаление не съм капацитет по тези проблеми, а и опита ми е сравнително скромен.
        Точно с изгнила носеща конструкция до сега не съм си имал работа, и за това и отправям някои питания, които дано да получат отговор тук, преди да се захвана и аз за работа

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X