Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

    Напротив и аз съм за да се казват нещата, но така да се казват със конкретика кой къде го стяга чепика за да има правилно решение защото една трета от състезателите си карат за място останалите ходиме по съвсем различни причини най вече да си обогатяваме банкетната култура(със или без правила все ни е тая за разлика от другите). Но пичове не се самозалъгвайте че шампионата е профи, каквито състезателите такъв и той лош добър такъв е, затова ако искате да се промени нещо ачик ачик директно иначе няма да стане, но не само със постове тука а с пряко ангажиране, всеки може да даде нещо а не само да се иска, кой време ,кой със някой лев , кой с опит, кой със знания и визия за нещата винаги има какво да се помогне за да се подобри шампионата.

    П.п Даже се сещам че Пантев няма читав софтуер да проверява траковете за малки излизания от трака за 100+ метра а се гледат само по големите разлики, всеки може да направи проверка във постнатите тракове и да се увери сам че има пропуски, това вече е греда в Окото а не треските които се коментират по горе. Примерно. Събин имаше май подобно приложение и там светкаше веднага в червено ако има метър разлика. Сега ако има кой да помогне в тая насока Ей това даже е супер ангажиране към шампионата, а не тоя казал, оня видял и накрая всички сме ....
    Последно редактирано от Tpunep; 03-05-17, 17:19.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #77
      От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

      Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
      По принцип винаги аз съм бил лошия защото не обичам да си трая. Този път отново ще съм лошия като си трая, но сега ще съм лош за тези които си траят. Защото всички мрънкат, но никой не иска да каже къде го сърби. Нека да се пише за да се взимат някакви решения. Ето сега Десо казва, че трябва да има контроли на всякъде за да няма помощ. Напротив трябва да има правило, че при доказване от видео, снимка.... участника е дисквалифициран. Така всеки сам да си прави сметката дали ще кара някой да му тегли мотора. Защото на този етап винаги ще се намери някой който да дебне за такива нарушения, само и само да направи мръсно. А както се знае, почнем ли да се дебнем ще се хванем
      Пацо, ти специално не си от тези които имат претенции за каране. Доста пъти сме карали заедно и винаги е било ОК. Дори и да си ходил някъде да тренираш някой трак аз лично никога няма да кажа каквото и да било.

      Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk


      Когато има зона (без помощ),тогава единствено могат да си помагат само състезателите помежду си,през останалия трак ,ако има публика то и тя може да се включи по желание.А що се отнася,че някой е тренирал или карал предварително трака ,това не е забранено ,но вече има морална страна и се тълкува ,да ли не иска да прецака колегите си с точките, които ще спечели по този начин

      Коментар


      • #78
        От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

        Десо, много бих искал но на този етап не мога да отделя време за организация на състезание по Люлин. Там доста развихме "инфраструктурата" и може да стане мега яко! Пацо, добре познаваш Люлин но елате стегната група Райдърси да Ви разходим по новите пътеки на КЪРТАЧИТЕ - гарантирам, че ще се изкефите! Поканата е от сърце и важи за неопределен срок .

        За помощниците по трака на Кърнаре и или Търново ако искате ще си говорим ама друг път, че ми е минало и не ми се занимава вече ... ние, които бяхме там си знаем как седят нещата и на част от клипа на Чинела се вижда кои го теглят "без разрез с правилата" и тн... друга не по малко интересна част от клипа е изтрита или не монтирана по усмотрение на които така е решил... както и да е. Не крия, че ми се разваля част от кефа когато се зацикли и си съскаме тука.. и все ще се намери някой "отворко" да каже клишето за мрънкането...... (все пак ако държите ще цикля и в детайлите?)

        За помощта по трака ДА мисля, че не е редно и това може да се реши по един елементарен начин - с мъжка дума и достойна надпревара! Аз на Кърнаре не съм дал на никого да ми барне мотора и съм доволен, че на 100% сам преборих трака. ДА не ми беше приятно когато няколко човека ме изпреварваха теглени от не-състезатели но какво от това като повечето по-късно пак ги изпреварих. И все пак защо да се залъгваме като знаем, че всяка помощ спестява време и сили на състезателя, което не считам за равнопоставено с другите самостоятелни участници. Аз да Ви кажа не мисля да си пращам приятели по трака да ме бутат и теглят, подобни начини не биха ме удовлетворили и кефа накрая няма да ми бъде същия. Просто е, в ПРО сме шепа хора, какво пречи да си караме сами без да ни помагат? Пак казвам, че имаме индивидуално участие, индивидуално стартираме и индивидуално се класираме! Има ли проблем за някой от Вас от тук насетне състезанията да са без помощници по трака, да си караме и състезаваме сами и кои до където стигне? Какво не-логично има в това мое предложение? Или ще е по-логично на стълбицата за награждаване да се качва състезателя + помощниците му . Какво не логично има и в това да спазваме да не се ходи по местата където предстои състезание?
        Последно редактирано от EmoSKALATA; 04-05-17, 22:47.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X