Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

    https://youtu.be/1wJQnRvBQmU
    https://youtu.be/uLg-8pOwFso
    https://youtu.be/xCQoqNHUdUY

    https://youtu.be/wG7dlDBoUoo
    https://youtu.be/tazU3iOLraM

    https://youtu.be/rYSI3TlGTmA
    Последно редактирано от Кърнаре - 75; 23-04-17, 16:35.
    0877 877 297

    Коментар


    • #47
      От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

      Резултати след Кърнаре 2017:

      Ден 2

      Крайно класиране Кърнаре 2017

      Временно класиране BG X-Enduro Championship

      Тракове от Ден 2
      Последно редактирано от vpantev; 24-04-17, 15:55.

      Коментар


      • #48
        От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

        Супер готино беше. Пролога по тъмно, сняг прехвърчаше но студа го нямаше на динамичното трасе . Стоян определено е с голям опит и знае как се прави състезание. Благодаря на него, както и на всички, които са му помогнали това готино събитие да се осъществи. Определено си личеше, че всичко е добре премислено. Трака на ПРО беше корав и добър а навигацията супер точна - евала! Слушам колегите Експрти и те много доволни. Хилклимба добре замислен и си стана интересен... мое мнение, че ако беше просеката само направо щеше да се вижда още отдолу какво става горе и щеше да е по яко за всички. Пачарозка, за догодина да вземеш разрешение от Горския и ми се обади да дойда с резачката да коригираме нещата

        Чинел, очаквам ПРО видето ти с нетърпение

        Коментар


        • #49
          От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

          Валю(Пантев) при положение че липсва повече от 1км на някой от трака защо продължава да се класират състезатели или това правило отпадна?
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #50
            От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

            Първоначално публикуван от EmoSKALATA Преглед на мнение
            ....
            Чинел, очаквам ПРО видето ти с нетърпение
            Emo - the Rock, предоставил съм целият видео материал на професионална медия!
            Ако след излъчването на филма, не си удовлетворен, можеш да получиш всичките 26GB запис.
            Естествено, това няма как да стане безплатно!
            За заснемането на този материал съм изгорил много калории,
            което ще рече, че ще искам нещо, и то е, кутия обикновени ФаФли.

            П.П. И аз ще сглобя нещо, но няма да е скоро....

            Коментар


            • #51
              От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
              Валю(Пантев) при положение че липсва повече от 1км на някой от трака защо продължава да се класират състезатели или това правило отпадна?
              Извинявам се, графите са разместени на навигация и кроса от там се заблудих, най вероятно техническа грешка при въвеждането
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #52
                От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

                Пачароз Супер беше.Трака наистина бе мого гот!Лично мое мнение е за в бъдеще да разкараш тея "специялни етапи".Само си трошим моторите там,но най-вероятно всичко е с цел.Я атракция за публиката я нещо друго.
                Между другото от Ерзберг да ти се намира някоя лява пластмаса за Хъски те 300 2017?

                Коментар


                • #53
                  От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

                  Намерих едни кросови очила на затвореното трасе,ако някой си ги търси да се обади.Пращам му ги с еконт веднага,само да каже марка и цвят.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

                    Пачарозка определено направи много добро от към идеи състезание и няма да е лошо другите организатори да ти ги гепят при положение че почти сам си го правиш. Беше се постарал страшно много и си личи че много енергия си хвърлил за това. Затворено трасе с подходи за препяствията Нощен пролог, трасетата на всичките класове както и хилклайбинга за който може да кандидатстваш по някоя европейска програма за иновации,на които дори и кофтито време не успя да попречи. Не върви аз да те хваля ама се надскочи тоя път, който не е дошъл да кара може само да съжалява.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

                      На фона на хвалбите на Боян, Емо и Пламен ще помрънкам малко.

                      Кетъринга само беше супер! И бирата студена и скарата прясна и вкусна. И имаше хора, които се грижиха за чистотата ежеминутно.
                      За втори път се опитвам да карам на 2 колела и още не ми се получава. Твърде много внимание отделям за да се задържа без да падам и не мога да оглеждам настрани. Затова ще бъда по-кратък.
                      Навигация Хобити: Трасето беше много спънато, което е добре, даже много добре за начинаещи, за да не се претрепят с висока скорост. Имаше интересни места: едно + едно готини дерета, интересни горички и най-много ми хареса терена със заоблените пясъчни камъни. Но не ми хареса навигацията "без цел и посока" и извлачването "на ремък" изпод моста накрая. При условие, че съм употребил близо час в чудене и безпътно мотане по гори и полянки не ми е ясно някой, който уж не знае трасето може да направи 2 обиколки за два часа и половина.
                      Също часовете за старта бяха много ранни не само за хоби, но и за другите класове.

                      Х-крос: Не стартирах, защото доста от препятствията криеха много рискове за "новобранци" и "адреналинки". На практика се оказа, че от Хобитите имаше най-много екшън кадри за фотографите и съответно най-много пострадали.

                      Хил клайминга беше много готино замислен и си стана весело и за състезатели и особено за публиката.

                      Прологът също беше много готино замислен и реализиран. Н трябваше да стартира по-рано и да завърши със зарята, която също беше разкошна.

                      В заключение: има дребни неща за изглаждане, но това състезание вдига нивото на нашето ендуро.

                      Благодарности на спонсори, организатори, съдийски екип, учстници и най-вече на Пачароза за добре замисленото, организирано и изпълнено състезание.

                      П.П и времето беше много отвратително, валя сняг, дъжд, духа вятър и изпих само 4 бири...
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #56
                        От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

                        Ако не е проблем някой може ли да качи трака на експерт. За хоби и жени (ден 1) ги видяхме, но експертския мисля, че ще е интересен за пропусналите състезанието.
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          Пачарозка определено направи много добро от към идеи състезание и няма да е лошо другите организатори да ти ги гепят при положение че почти сам си го правиш. Беше се постарал страшно много и си личи че много енергия си хвърлил за това. Затворено трасе с подходи за препяствията Нощен пролог, трасетата на всичките класове както и хилклайбинга за който може да кандидатстваш по някоя европейска програма за иновации,на които дори и кофтито време не успя да попречи. Не върви аз да те хваля ама се надскочи тоя път, който не е дошъл да кара може само да съжалява.
                          За хила само не знам дали Пачароза е "откраднал" идеята от Ред Бул или обратното
                          Не казвам, че е тръгнало от Ред Бул, но те ги правят тези неща
                          EXC TPI 2019

                          Коментар


                          • #58
                            От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

                            Коментар


                            • #59
                              От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

                              Чинела си е звезден тип! Евала и за изразходваните калории да стигнеш до мястото "X" и още веднъж поздравления за заснемането и озвучаването на готиния клип

                              За самото състезание - клас ПРО. От видяното в клипа и най вече от видяното на място отново призовавам за по-честна и достойна игра. Няма да навлизам в детайли но конкретно отново Ви предлагам:

                              1. Всички състезания от BG-X шампионата да се обявят един път за винаги за ноу хелп. Всеки сам да си кара и сам да се справя до където и както може. Пълен ташак е иначе работата. Мен ме изпреварваха състезатели теглени от хора помагачи, които чакаха на определени места (за да знаят къде да чакат помагачите - може и още изводи да се извадят!) Това е все едно на състезание по вдигане на тежести публиката да помага за вдигането на щангата на определени състезатели ... а други сами да си я вдигат и това да се счита за нормално . Ендурото - имаме индивидуален спорт с индивидуално представяне и класиране - това е честната игра.

                              2. За доказано каране по трака преди състезанието - дисквалификация.

                              Пиша Ви всичко това без да желая да влизам в спорове и да се заяждам с когото и да е било. Не мисля и да отговарям на злобни нападки или неаргументирани коментари. Познавам десетки колеги разочаровани, основно по тези две причини. Включително и такива, които по тези причини вече не желаят да ходят на състезанията ни. Аз самия имам желанието, но вече ходя без особено високи очаквания по тези показатели и така успявам да не се разочаровам, както бях по-рано.

                              Вярвам, че тези две предложения са абсолютно адекватни на случващото се в шампионата, а и по-принцип. Изцяло градивни са и ако се приемат час по-скоро няма как да не са в полза за развитието на ендурото в България.
                              Последно редактирано от EmoSKALATA; 01-05-17, 22:00.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 21-23 Април 2017 година

                                Емо, нищо няма да се приеме. И точно заради тези уговорки, тренировки.... преди самото състезание сме на това дередже. Аз може да не ходя по състезания, но разговарям с хора които го правят. Страшно много се дразнят на тези неща, но просто българина е свикнал да го мачкат и си трае. Бяхме се разбрали няколко човека тази година да посетим няколко състезания, но всичките ми казват "за какво да ходя, като виждаш какво става и кефа не може да си направиш".
                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X