Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Външен четец на 3.5 инчови дискети назаем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Външен четец на 3.5 инчови дискети назаем?

    Търся назаем външен четец на 3.5 инчови дискети, ще ми трябва буквално за една вечер (жената си намери стари дискети с някаква важна за нея информация). Не че ми е проблем да дам 15$ за такъв, ама не виждам смисъл, при положение че ще го ползвам само за копиране на инфо от 5 дискети (и то ако е оцеляло нещо). Плюс бири от мен, разбира се
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

  • #2
    От: Външен четец на 3.5 инчови дискети назаем?

    Ако идваш към Варна - имам такъв, ама го ползва счетоводството - т.е. не мога да го отделя за дълго време (повече от 2-3 дни)...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Външен четец на 3.5 инчови дискети назаем?

      До Варна ще имам идване чак лятото, евентуално Темата е за ключ, успях да намеря назаем един четец за през уикенда.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #4
        От: Външен четец на 3.5 инчови дискети назаем?

        Малко късно виждам темата, но ако ти трябва и за други дискети имам един за подаряване.
        Венцислав Петров: Когато на едно място са интересите на хиляди човеци, всички да са еднакво доволни би означавало, че мястото се нарича психиатрия...

        Коментар


        • #5
          От: Външен четец на 3.5 инчови дискети назаем?

          Благодаря, трябваше ми само временно, за да изчета и копирам едни стари дискети на жената Други дискети май в къщи нямаме
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X