Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на кросов мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на кросов мотор

    Здравейте, в последно време започнах да се замислям за покупката на мотор, тъй като за сега имам скромен опит с тази материя ще ви помоля за помощ при избора на кросов мотор.Спрях се на крос, защото поне според мен може да се кара както на черно така и из града (живея в гр.Чирпан и е малък град ).Нямам намерения да ходя по състезания, преходи и др. трябва ми за да се предвижа от точка А до Б и искам нещо което няма да ми създава ядове, насочил съм се към КТМ 125кубика и мога да отделя до 2500лв.Разбира се не съм решил на 100% да е КТМ.

    До сега единствено съм карал колело преработено от мен с 80сс двигател и симсон .

    Ще съм много благодарен на отзовалите се!

  • #2
    Re: Избор на кросов мотор

    Грешно си се спрял. Кросов мотор не е за из града!
    1-во - няма регистрация
    2-ро - предвиден е за трасе
    3-то - тарашежките ще замината за норматив на асфалта
    4-то - кроса не е мотор за предвижване

    Търси си ендуро!

    Коментар


    • #3
      От: Re: Избор на кросов мотор

      Така като те слушам разгледай как вървят КДХ125 ЦРМ125 може и малко по големите. Двата мотора са с регистрация, горят малко и са доста известни със здравината си , която пък е относителна всичко зависи как са поддържани. КТМ мисля че също умахе ендуро вариант ЕХЦ мисля беше

      Коментар


      • #4
        Re: Избор на кросов мотор

        EXC пак не е за предвижване в града, особено ако е цвайка.

        Коментар


        • #5
          От: Избор на кросов мотор

          Благодаря ви за отговорите!Все пак ще почакам за още мнения по темата и ако някой има подобен мотор за продан ще се радвам да ми прати снимки и цена на лс.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X