Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Марка КИНЕТИЧНО ВЪЖЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Марка КИНЕТИЧНО ВЪЖЕ

    Здравейте,

    Някой може ли да препоръчва марка кинетично въже?

  • #2
    От: Марка КИНЕТИЧНО ВЪЖЕ

    Защо не попиташ тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=198940 ?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: Марка КИНЕТИЧНО ВЪЖЕ

      За какво ще се използва въжето ? Има различни видове въжета .За алпинизъм -теглене

      Коментар


      • #4
        От: Марка КИНЕТИЧНО ВЪЖЕ

        За какво ще се използва въжето ? Има различни видове въжета .За алпинизъм -теглене
        Кинетично въже Vromos 9m 9т 19mm
        120.00 лв. (с ддс
        Кинетично въже, позволява тегленото превозно средство да бъде много по-тежко от теглещото.
        максимално теглително усилие 9 тона
        дължина 9м
        диаметър 19мм
        максимално разтегляне на въжето 30%

        Коментар


        • #5
          От: Марка КИНЕТИЧНО ВЪЖЕ

          Първоначално публикуван от r12324 Преглед на мнение
          Здравейте,

          Някой може ли да препоръчва марка кинетично въже?
          Представителят на Powerwinch,Денислав предлагахубави такива.
          Лично аз си купих от него.

          Коментар


          • #6
            От: Марка КИНЕТИЧНО ВЪЖЕ

            Моето също е от Денислав изпробвано е само няколко пъти до момента,но работи добре.
            Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

            Коментар


            • #7
              Прикачени файлове
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                Е мъка,ще ви боли врата ма няма как,не ми дава форума да ги врътна ма пак като ги качи.

                Аз въже не мога да препоръчам,само за идея обаче / безплатно да побутна темата в правилната посока / това горе е новото на комбито сметнато по сметката 4 към комби или умножаваш теглото на комбито по 4 и си поръчваш въже разтягащо се 30-35%
                Комбито голо е 6000,с малко гуми,броня под мотора,инструменти,крикчета,Якима на тавана.......гони 7,това дойде със сертификатите по него което е хубаво,лошото е цената му от 200 долара с доставката та ммммммм тия цени горе от по 120 лева и аз ги искам ма няма.

                Влиза на блока,с малко ма влиза,май ще се поръчва и статична синтетика,че тя съвсем лесно влиза,блока е копие на АРБ и държи едно комби тегло над вьжето,сертификат уж има,на 1/4 от цената на АРБ блокчето

                За сега нищо от опит,като закъсам и изкъртя нещо пак ще пиша,на цвят и даже на мирис го докарва,не знам с какво е казано ма мирише на плажен крем това въже

                Та така,аз не бих се замислил да си взема 9 тона въже за 120 лева,няма какво да му мисля,даже и няма какво да му смятам,на половин цена е.



                Поправка - снач блока е на тест колко вьжето та или тоя ластик ще се скъса или блока ще е на парчета или по-вероятно ще съм и скъсал ушичките на Секвоята,цвят черен,модел Рино,да си пасва с цвета на комбито
                Последно редактирано от BENZBOSS; 31-10-19, 15:25.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  BENZBOSS, а защо мислиш, че BubbaRope не се продават и в България? Псст, проучи профила ми (е, да няма да е 120лв)

                  Лично използвам въже PowerLine и работи добре при няколкото вадения, които сме предприемали.

                  Не знам за кой снач блок говориш, но той би трябвало да има по-голяма сила на чупене (обикновено му дават силата на оптимална работа без да се "огъне" непоправимо).
                  Тел / Viber: +359 889 396 793

                  Коментар


                  • #10
                    Не мисля и не съм ровил,знам на колко го взех аз и сравнявам с подобни цената му и мммммм ако Бъбата е 3-4 по-скъпа от тия по 120 лева на МЕН ми се губи малко смисъла да е точно това.Предимствата,спецификациите,реномето на марката.......ги знам.
                    Тук има подобни,но цената им мьрда с около 10-15% от на Бъбата и не ми се рискуваше,ако имаше изпитано на 1/3 от цената му щях да взема ма не намерих и ме пляснаха едни пари.

                    Говоря за блока на Рино,като го гледам си е копие на АРБ,както казах мойто комби леко натоварено леко подминава трите тона и блока по сметки трябва да държи,не ми се даваше 4 пъти повече пари за я има половин тон повече на блока я не,тежи,изглежда здрав,тестове и сертификат има........е няма гресьорка и не пише на него 20 тона ма аз толкова ако закъсам няма да ми е до блокове и вьженца,а и не е 150 долара ми само 3-4 кутии цигари,е така да има го взех,дано си стоят нови по торбите.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      Имаше у нас Bushranger някъде около 200 лева или по-малко, с чанта и шегели. Даже с етикетче, да си попълваш брой ползвания, за да не предозираш.

                      Коментар


                      • #12
                        Меки шегели прави ли някой,е така комплект да са с вьжето?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Меки шегели прави ли някой,е така комплект да са с вьжето?
                          Май не, ама сигурно може да питаме Icerunner-а какво мисли по тоя въпрос.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Меки шегели прави ли някой,е така комплект да са с вьжето?
                            При положение, че един мек шегел за 12Т излиза 60лв (даже си и държим на склад), някак си не ми се вижда рентабилно да се прави по поръчка някъде за единични бройки - иначе поне в САЩ има много фирми / индивидуални търговци (майстори по наше му), които плетат въжета и шегели съответно (доста пипкава работа на моменти).

                            По принцип ако има стари синтетични въжета от лебедки, може да се инспектират и да се направят няколко шегела (е, ако не решиш да ползваш старото въже за повод на кучето, примерно)
                            Тел / Viber: +359 889 396 793

                            Коментар


                            • #15
                              В къщи имам Мопс,от малките,колко и да е злобен ако му сложа такава каишка няма да може да я тегли горкото..

                              Пипкава работа е ма пък като стане става кукла,с нормална синтетика ще стане за малки джипки обаче,за нещо по-дебело си трябва дебело въже,моите на око са цол до цол и половина,никакви пари бяха в сравнение с ластика за вадене.

                              Да питам да не отварям друга тема - теглич 2 инча,набива се макината за теглене,но мойта е с метален шегел,всички други на пазара са с остри ръбове,но австралийците гледам имат със заоблени та мекия шегел директно влиза,не ти трябва метален за снадка.Това има ли го в България да си поръчам / срам ма на,няма как / или да ровя при австралийците?Ако кажете,че има и халки на МаксТракс съвсем ще заформя порьчката.
                              Имат някакъв мммммм преходник който се набива на чопва директно ма нещо не му вярвам.


                              https://mr4x4.com.au/maxtrax-soft-sh...ley-and-hitch/

                              Е това горе в линка ми трябва,халката не ми е много зор,там става с мек шегел пък аз имам малко екстра за целта
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X