Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с температурата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Проблем с температурата

    Не знам да има различни капачки за различни опели... тази прилича на стандартна. Ако не уплътнява добре значи или уплътнителя и е заминал, или са и избушени клапанчетата, а третият вариант някой герой да я е завивал периодично накриво
    Ако е последното смени целия съд със същия от Астра. Има много марки нови точно такива с цени до 20лв. заедно с капачката Аз замислям смяна на моят съд, че е гадно напукан в диаметър около гърловината на капачката и може да ме изненада неприятно някъде. Ще слагам от Астра, като ще се постарая да му направя стабилно захващане.
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • #62
      От: Проблем с температурата

      Ако правилно разбирам - не е проблем с този съд и нова капачка? Може ли някой да каже какво е налягането на двете?

      Коментар


      • #63
        От: Проблем с температурата

        Налягането не е интересно - на всички коли е 0.9-1.5 бара и е взето по-скоро от въздуха, отколкото с чак много старателни сметки.

        Коментар


        • #64
          От: Проблем с температурата

          Понеже гледах разни капачки и на съдовете на фрпнтера пише 127 КРА - 1,27 бара пък на астрата 140 . Това си е 10% разлика и ако вдигне по-голямо налягане може да протече отнякъде. Затова питам.
          Дали капачка на фронтера може да се завие на астровия съд - и това ми минава през главата.

          Коментар


          • #65
            От: Проблем с температурата

            Има капачки за Астра за 1.2 атм. Приятел погледна на неговата Фронтера и е 1,27. Ще купя такава и ще я сложа. Температурата държи добре 92 градуса.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X