Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

    Първоначално публикуван от batpetio5555 Преглед на мнение
    Така за сега всичко е на ред (да не чува дявола),в метро има на промоция немски антифриз,мнение на колеги,5лит.23-24лв, предстои ми смяна на масло след около 550-600км.препоръки ,предишния собственик ми каза че е с гастрол но няма спомен дали е в30 или в40.А някаква добавка за дюзи или много минуси че при нас си е доста студ ,пада до-30 .
    Ако е "Quixy" или както там се пишеше - НЕ е немски, а си е български.
    "Гастрол" ще да е на Цар Киро, даже и "Кастрол" да е, пак може да е от Цар Киро или някой от придворните му.
    "на 30" обикновено е маслото за двигател.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #47
      От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

      Quixy е пройзведен в Германия по поръчка на Senax България.
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар


      • #48
        От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

        Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
        Quixy е пройзведен в Германия по поръчка на Senax България.
        Веруjем у льуууууууубаав!
        Купѝли са глизантин на BASF и си го мешат тука с некви урини. Все едно аз да си купя части от роЦкауто и да разправям: проЙзведени са у Китай спецЯлно за Bogoljub Gagic.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #49
          От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

          Gagic, не с лошо. Ако в България не можем един антифриз да разредим, не знам какво можем изобщо.

          Коментар


          • #50
            От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Gagic, не с лошо.
            Нема лошо, бря? Аз на "Либито" съм с "Куикси" 2 години ... иииии... почна да изтича отнякъде
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #51
              От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

              Абе майтап майтап ама и при мен куиксито (червено) изтичаше. Отвсякъде. На три коли.

              Сега съм сипал на ужаската синьо куикси и "закисна".

              Коментар


              • #52
                От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                ... тоа пост е за трийнйе!
                R 727cc BB KIT
                ZJ V8
                WK2 V6

                Коментар


                • #53
                  От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Веруjем у льуууууууубаав!
                  Купѝли са глизантин на BASF и си го мешат тука с некви урини. Все едно аз да си купя части от роЦкауто и да разправям: проЙзведени са у Китай спецЯлно за Bogoljub Gagic.
                  Маме, туй ми го е казАл едно от лицата на Сенакс БГ. Вероятно знаеш кво внасят и правят. Не виждам никъв смисъл да ме лъжат, а и още по- малък проблем виждам да поръчат на некой Германски пройзводител да сипват техен антифриз у Quixy брандирани туби... Ако моеш ме убеди, че го правят у на ганя гаража, давай!
                  R 727cc BB KIT
                  ZJ V8
                  WK2 V6

                  Коментар


                  • #54
                    От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                    Антифриза е biloxxi концентрат long life C12,5 лит.24лв.а за гастрол или кастрол ,дали е на цар Киро (колко литра ракия и уиски сме изпили) или не , важно е да върши работа и всичко да е Ок...затова питам ,аз го карам от 3 месеца и половина,навъртях 7000 хил.Е проблеми има но за 14 годишен звяр си е нормално.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                      Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                      Маме, туй ми го е казАл едно от лицата на Сенакс БГ. Вероятно знаеш кво внасят и правят. Не виждам никъв смисъл да ме лъжат, а и още по- малък проблем виждам да поръчат на некой Германски пройзводител да сипват техен антифриз у Quixy брандирани туби... Ако моеш ме убеди, че го правят у на ганя гаража, давай!
                      Маминото, по-горе Ясен ти е написАл. Куикси изтича отвсякъде. Аз фръгвам водна помпа, май - такива звуци чувам и антифриз се губи някъде. С любимото ти куикси. Естествено, че някой, който работи при продавача му, ще ти каже, че е супер-технология, прави се в Германия, ама не ще да каже у кое немско мазе или гараж се бърка Понеже в Германия няма нито един предприемчив българин, турчин, сърбин или руснак, нали?
                      Първоначално публикуван от batpetio5555 Преглед на мнение
                      Антифриза е biloxxi концентрат long life C12,5 лит.24лв.а за гастрол или кастрол ,дали е на цар Киро (колко литра ракия и уиски сме изпили) или не , важно е да върши работа и всичко да е Ок...затова питам ,аз го карам от 3 месеца и половина,навъртях 7000 хил.Е проблеми има но за 14 годишен звяр си е нормално.
                      biloxxi е марка на "Метро" като "Аро" напр. Може да се прави къде ли не, що не и в Клета Майка България?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #56
                        От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                        Аааа, Гагич, за водната помпа не набеждавай куиксито.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Аааа, Гагич, за водната помпа не набеждавай куиксито.
                          А кого / какво? КавитациЙ, али-бали, разядени уплътнения?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #58
                            От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                            ЕГН примерно.

                            Кавитацията зависи от повърхността на лопатките (каквато е от завода), налягането (зависи от капачката) и оборотите.

                            От разядено уплътнение ще тече ама няма да шуми.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                              Спор за марката антифриз се получи,но никой не каза тоя от метро става ли,то тук в БГ всичко е боза но в някоя има повече просо......и на компа ми изписа,ENTRETIEN PROGRAMME...???? Имали начин да мина на английски ,че се бъгвам нещо май .

                              Коментар


                              • #60
                                От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                                Става бе. То на антифриза няма какво толкова да му объркат. И билокси става, и куикси, и Приста даже ако не изтеглиш късата клечка.

                                По-важното е да го сменяш навреме.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X