Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7.

    Забравих
    Машината е
    Grand Cherokee 2.7 CRD,а си ме кефи ...

    Коментар


    • #32
      От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7.

      Направи теста с ключа, провери записаните грешки в нета и тогава ще се мисли.
      WG Limited 2.7 CRD 02
      WG Overland 2.7 CRD 04/05

      Коментар


      • #33
        От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7.

        Първоначално публикуван от batpetio5555 Преглед на мнение
        Един бърз въпрос и много притеснителен за мен ...всичко си беше Ок...минати към 2хил.километра от както съм във филма и,бам спирам след близо 200-220 км.преход чека светна,суета окло двигателя масло ок...но той си свети ,запалване и тръгване за последни те 30км.до вкъщи ,но АС Кутия стигна само до 4 скорост,какво му стана...идея си нямам помогне те, за 30 минутна почивка и какво се бъгна ,а как си пеех на връщане...ако не е за темата сори но тя е най свежа...ПОМОЩ ИСКАМ АЗ И ВИ БЛАГОДАРЯ....
        При 100км/ч на колко оборота седи и с фабричен размер гуми ли си?
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • #34
          От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7.

          Голямо [B]БЛАГОДАРЯ на ДЯДО ВЛАДО и ЕДИ РАНГЕЛОВ ,повече мъжкари трябват на тая държава като тях,да помагат на младите със съвети и мъдрост.Сърдечни поздрави от Чирпан.БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ И ПОЧИТАТЕЛИ НА JEEP ЗА СЪВЕТИТЕ, ГОСПОД ЗДРАВЕ ДА ВИ ДАВА,и безаварийно пътуване и приятни изживявания.

          По съвет на ДЕДО ВЛАДИ,МОМЧЕТО(само на 27-29години)провери кабели за протрито и почисти клемата на датчика на АС кутия....иии оооо мана небесна всичко си е Ок...изчисти грешки те и си мърка и включва всички скорости,за гумите утре ще напиша че жената пищи да черпя.
          Лека и приятна вечер.....

          Коментар


          • #35
            От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

            Сега да кажа за спирачките, карам си джипа от 4 години, не съм сменял С .течност от както го купих от немеца.
            СПИРА.
            Спира с колесар с лодка и мотор. Спира и по наклони+ черни пътища с камъни пак с лодката.
            Като слушам излиянията на колегите с 4.7 ( 2.7 и 3.1 за мен не играят) си мисля че са взели мома за галене, а не ДЖИП.
            Та по темата джипа СПИРА, ВЪРВИ , ЗДРАВ Е, ЕВТИН Е, КОМФОРТЕН Е, На мен ми стига.
            Grand Cherokee WJ 4.7 V8
            Това е положението.

            Коментар


            • #36
              От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

              Първоначално публикуван от Karlos Преглед на мнение
              СПИРА...
              Имаш ли лека кола (по възможност дребна малолитражка) за сравнение? Щото легендите, че "спирал като влакова композиция" май идват от такива сравнения. Че не е най-подходящата кола да се мушиш енергично по задръстванията като със "Смарт" или "Нисан Микра", не е.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #37
                Здравей колега,ще започна с размера на гуми те са GRIMAX A/Т 235/65R/17 104T,с тях го купих на около300-400кмбяха,някъде бях прочел че трябва да ги завърта,но на колко километра нещо ми се губи.За оборотите до далечната 1991-92год.се занимавах с ДВГ-та но шибаната алергия към петролни продукти ме отказа от тоя занаят...и постепено станах само карач (голяма слабост ми бяха ФИАТ 125 и ПОЛОНЕЗ,още имам два предни калника за спомен и 1 предно счупено стъкло...правих се на НИКИ ЛАУДА,но ФИАТА ми пълнеше километража).За оборотите на ДВГ бяха около 3000 на 90км.и гласа на мотора е голям помощник,така че всичко е ясно.

                Точно това направихме с момчето от сервиза ,звънах на ДЯДО ВЛАДИ (те си говорят на един език) и проблема беше решен.А преди имах друг проблем с датчика на маслото и след напътствие и съвет от ЕДИ РАНГЕЛОВ,всичко е наред.Днес минати 65-70км. всичко е ОК...утре предстоят към 400-450км.
                Последно редактирано от CarTest™; 13-09-17, 20:39.

                Коментар


                • #38
                  От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                  Колеги ПАК ДОСАДЕН ПРОБЛЕМ СЕ ПОЯВИ ДНЕСССС,след близо1200-1300 км.без никакви ядове,дори свалих разхода на 8-8,5 смесено (установих че между 100 и 120 това е разхода ,на една и съща колонка и бензиностанция ,зареждам) и пак последните 30км.антифриза изтече в краката на пасажера,шибана работа ,но знам ли как се сваля тая пластмаса и какво има над нея,дреболии може би но ме дразнят,дали е поличба но тая магистрала ТРАКИЯ започва да ме нерви последните 30км. и бам сериал...съвет или да досаждаме с майстора ми на някой колега ???

                  Коментар


                  • #39
                    От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                    Според мен,радиатор на парното!Сваля се таблото за да се смени.Играл съм го,по точно Деда ти Владо де,аз бЕх само юзър...
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Имаш ли лека кола (по възможност дребна малолитражка) за сравнение? Щото легендите, че "спирал като влакова композиция" май идват от такива сравнения. Че не е най-подходящата кола да се мушиш енергично по задръстванията като със "Смарт" или "Нисан Микра", не е.
                      Ами аутбек-а също спира, а баничарката и тя, не съм усетил разлика по задръствания може би някой път за паркиране.
                      Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                      Това е положението.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                        Първоначално публикуван от batpetio5555 Преглед на мнение
                        ... антифриза изтече в краката на пасажера,шибана работа ,но знам ли как се сваля тая пластмаса и какво има над нея,дреболии може би ...
                        "Дреболията" е протекъл радиатор на парното и е свързана със сваляне на цялото табло. Цена на упражнението сваляне в сервиз - поне 200 лв + нов радиатор + празнене/пълнене на климатик + каквото излезе допълнително. Между другото, неизбежното сваляне на таблото е добър момент да се провери състоянието и евентуално се подменят прословутите клапи на климатроника - една от стандартните болежки на този модел.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          "Дреболията" е протекъл радиатор на парното и е свързана със сваляне на цялото табло. Цена на упражнението сваляне в сервиз - поне 200 лв + нов радиатор + празнене/пълнене на климатик + каквото излезе допълнително. Между другото, неизбежното сваляне на таблото е добър момент да се провери състоянието и евентуално се подменят прословутите клапи на климатроника - една от стандартните болежки на този модел.
                          +220 за радиатор +около 160 клапи ... абе не го мъчи човека ве, един изолирбанд е 1 лев!!! Да го върже и проблема е аут
                          Yamaha XV1900-личен
                          Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                          JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                          Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                          Коментар


                          • #43
                            От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                            Радиаторче сменено ,топлото вече си е ОК...левовете си вървят, но си е
                            Jeep Grand Cherokee .... код на радиото ми трябва,че е малко скучно да се кара.От къде мога да се снабдя или има някакъв стандартен ?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                              Първоначално публикуван от batpetio5555 Преглед на мнение
                              Радиаторче сменено ,топлото вече си е ОК...левовете си вървят, но си е
                              Jeep Grand Cherokee .... код на радиото ми трябва,че е малко скучно да се кара.От къде мога да се снабдя или има някакъв стандартен ?
                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=168854

                              Коментар


                              • #45
                                От: Grand Cherokee 2.7 CRD или 4.7

                                Така за сега всичко е на ред (да не чува дявола),в метро има на промоция немски антифриз,мнение на колеги,5лит.23-24лв, предстои ми смяна на масло след около 550-600км.препоръки ,предишния собственик ми каза че е с гастрол но няма спомен дали е в30 или в40.А някаква добавка за дюзи или много минуси че при нас си е доста студ ,пада до-30 .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X