Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    ха ха нали ти казах какво ще е свикваи но пък дано и некоя умна мисъл излезне .

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Кое не е вярно бе Пламене. Два часа по тапите а един час удължаване на времето. Не ми бе предоставено 300 минути движение.
      Като се обърнах към теб ,ти прехвърли топката на Стоян а той я върна обратно на теб.
      Смешни сте!
      Съобразявай се как ми говориш.
      При перфектна пътна книга от 2016 (Францов и Арабаджиев я проверяваха тази година) не можахте да минете 40км за 5 часа.
      Състезателния ден има начало и край. После едни яки батки тръгват по трасето да събират труповете за да може на следващия ден да има старт.
      Правилника на трофи не е мой проблем. Аз съм съгласен.

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
        Валери съдията трябва да мълчи кът п.....ка и да си отбелязва за нарушения на дадения екипаж .Тоест нямаш право дори да ги предупредиш че ще скъсат лентата дори .
        Това кой го казва.

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
          Искам да пробваме екстреми като за Прото.
          И аз искам да карам зони отговарящи за Прототип в Траяла,но все по рядко ми се случва.
          Сега дано ме разбереш.

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Компетентните лица, които вземат решения при случаи непредвидени в този правилник са съдиите (спортните комисари/съдии) на всяко едно конкретно състезание. ТОВА Е ЧЛЕН 61 ОТ ВАШЕТО ПРАВИЛНИЧЕ, ЗА КАКВО Е ТОВА ЧЛЕНЧЕ КАТО И ПРИ СПАЗВАНЕТО НА НЕГО ПАК НАКАЗВАМЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Защо нямаш наказание е въпрос към организаторите. Към теб в случая нямам претенции. Още повече, че като пич за да няма дрязги сам отиде при Наско и поиска да те накажат. Има ли капка лъжа в думите ми?

              Клипове на доста от нас? Можеш ли по конкретно?
              Като част от организационния екип ще ти отговоря отново на въпроса, макар че ти го казах лично: обработката на резултатите, налагането на наказанията и т.н. се базира на факти. Такива са времената отчетени по "касовата бележка", състезателните карнети и протоколите от СР-тата със съответните бележки в тях.

              В конкретния случай няма нищо записано, на база на което да наложим исканото от теб наказание. След като имаш претенции, има и официален ред по който да ги предявиш:

              8. Контестации

              Чл. 52.(1) Право на контестация имат само официално регистрирани участници в състезанието. Контестациите се подават в организационният щаб след приключване на текущият етап, но не по-късно от 1 (един) час след обявяване на предварителното класиране, с включените в него наказания на екипажите за същият етап.

              (3) Таксата за подаване на контестация възлиза на 150 лв. и се внася в брой заедно с контестацията.

              (6) Организаторите вземат решение по контестацията след изслушване на обвиняващата и обвинената страна. Допуска се доказателствен материал към контестацията (записи от видео регистратори, он-борд камери и др.) от състезателни екипажи за установяване на нарушения.


              С това считам въпроса за изчерпан и всички останали коментари ги смятам за амотризация на клавиатурата.
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              [url]www.4x4varna.com[/url]

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Ясно. Съдиите не си знаят задълженията, а за да си потърсим правата трябва да се плаща. И да се караме между нас. Хитро. Разбрах и благодаря за отговора. И аз считам въпроса за изчерпан.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Ясно. Съдиите не си знаят задълженията, а за да си потърсим правата трябва да се плаща. И да се караме между нас. Хитро. Разбрах и благодаря за отговора. И аз считам въпроса за изчерпан.
                  След като си бил сигурен в правотата на ситуацията, няма защо да се притесняваш от плащането на таксата за разглеждане на контестация:

                  8. Контестации
                  (5) В случай, че контестацията е основателна, таксата се връща.

                  А защо се иска такава такса, сам си отговори.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  [url]www.4x4varna.com[/url]

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    И час след излизане на резултатите. И до там. Зарежи.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      До преди 5-6 години участвахме по ЕДНО трасе. Тогава обаче Модифициран и Стандартен автомобил участваха в едно класиране ,което не беше редно. Значи тогава можеше да има едно трасе а сега да не може.

                      Апелирам ВСИЧКИ КЛАСОВЕ да карат по ЕДНО ТРАСЕ но класирането да е според ПОДГОТОВКАТА НА АВТОМОБИЛА.
                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      ..... Мен хич не ме е страх да карам Стандартен по такива трасета, въпроса е да ме класират с други Стандартни а не с Прототип или Модифициран. Друг е въпроса дали със Стандартен съм изявил желание да меря сили с по горния клас.
                      Не се шегувам а съм напълно сериозен.Имам нужния автомобил с който да карам по описаните трасета , защото мога и знам как да го направя
                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Нека да се опитаме да правим различни екстреми като за начало за клас Прото. Така ще може и състезателите да си избират в кой клас да карат. Сега Кузманов, който отговаря технически за клас Модифициран, малко насила се оказа в Прото. Чуждестранните участници са основно в клас Прото и тях можем да ги привличаме с адекватни за класа трасета. И все пак трябва да се внимава да не се получат безумни екстреми.

                      Трасето на Варна е супер за Модифициран, но не е много подходящо за клас Прото. Например клас Прото може да има 2-3 различни екстрема или 2-3 допълнителни към общите за да може да се види проходимостта на машините, а не бързината им.
                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Под насила имам предвид, че той кара по едно трасе с Модифицираните, за където отговаря и реално е редно да се мери с тях. Ако има различни екстреми или трасе тогава вече неговия избор ще е искам в по-трудното трасе. Сега е малко безмислено, но се надявам на другите кръгове да не е така и вече изборът му да е реален.

                      Не го пиша защото имам нещо против Кузманов да кара в Прото, искам да пробваме екстреми като за Прото.
                      А, сяя, де. Аз, вече тотално се обърках. Толкоо началници. Кого да слушам? Едно или различни трасета? Че, ми предстоят бая километри за правене. Или, да изчакам да се разберете.
                      Последно редактирано от atanas_93; 09-05-17, 22:46.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Имаше достатъчно време да напишеш контестация ,не знам какво точно щеше да опишеш какво си видял при условие че не си бил там .но си в правото ,ТИ ГО ИЗПОЛЗВА ЗА ПЛЮЕНЕ И ПРИТИСКАНЕ ДА ВПИШЕМ НАКАЗАНИЕТО ЕИ ТАКА .НИКОИ ОСВЕН МЕН НЕ МОЖЕ ДА ВПИШЕ НАКАЗАНИЕ В МОЯТА СЪДИИСКА КАРТА .А СЛЕД КАТО НЕ СЪМ ГО ВПИСАЛ НА ЕКСТРЕМА ЗНАЧИ ТАКА СЪМ ПРЕЦЕНИЛ .ЧЛЕН 61 ,ВИЕ СТЕ ГО ПРАВИЛИ ПРАВИЛНИКА
                        Последно редактирано от valerisuper; 09-05-17, 22:50.

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Ти няма ли да престанеш с интригите си? Ходих директно при Стоян и го попитах. Той сам стигна до извода, че си е за наказание, и вероятно за да няма ей такива интриги каквито се завъртяха. Но не. Създавайте прецеденти. На следващото съсезание да видим какво ще се случи. За мен не си съдия, а вентилатор. И СТИГА СИ ПИСАЛ С ГЛАВНИ БУКВИ. НА КАКЪВ ТОЧНО СЕ ПРАВИШ?
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            НЕ ВИЖДАМ МАЛКИТЕ БУКВИ.

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Францов е състезател тои не може да си впише наказание ,ти трябва да подадеш контестация защото искаше да го накажем за да си пред него в класирането . Щеше да дадем обяснения с теб и ако беше основателна щеше да се приеме .а интриганта си ти и колкото повече те опознавам толкова повече се убеждавам в това.И още нещо да ти споделя ,умишлено исках да съм на екстрема твоя от миналата година ,където изпроси наказание на ДЕДО ВАНЯ .от 15 машини имам 15 печата ,вариянт да пропуснеш екипаж 0 . ТИ ИЛИ СИ СЕ СКРИЛ ИЛИ НЕ СИ БИЛ ИЗОБЩО ТАМ А ГО ОТНЕСЕ ДЕДО ВАНЯ ,защото нямаше печат,
                              Последно редактирано от valerisuper; 09-05-17, 23:20.

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Победата съм си я спечелил честно и почтено. Ти си първия интригант който се мъчи да ми припише такива качества. Добре, че хората ме познават. Като гледам започват да опознават и теб. .Хич те няма.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X