Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гуми за Лада Нива

    Преди време правих проучване на тема какви гуми да ѝ обуя. Тези ми изглежда да са General Graber AT2. До колкото имам информация са много близки до BF Goodrich All Terrain T/A които пък са едни от най-разпростаранените и доказали се гуми. Бях не далеч от това да търся такива за нивата, но тогава се отказах, защото не исках да минавам на джанти 15". За целите които описваш мисля, че ще вършат работа. За мен лично обаче отговора беше Yokohama Geolander All Terrain.
    Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

    Коментар


    • #17
      От: Гуми за Лада Нива

      Мисля че бяха 205/75/r15 . 300лв 4бр като гледах грайфера бяха почти нови.Само дота не видях.

      Коментар


      • #18
        От: Гуми за Лада Нива

        Да вметна и от моя опит с Lassa OK-144. Закупих гумите, поради всичко прочетено (най-вече, каквото е писал Янко Желязков - моят идол при "тунинга" на Нива ), а и защото не ми се даваха пари за други джанти (15'). Вече около 1000км ги карам навсякъде, поради това, че нямам друг комплект (за асфалт например). Едва днес, в сняг, който стигаше до предната броня, установих каква огромна разлика има между това да са надути на 2 атмосфери и на 1. Гази супер много, хем не ми е вдигната, но на твърдо пък е доста по-нестабилна. За мен, това са гумите за Нива - сравнително най-ниска цена при чисто нови гуми, не се налага смяна на джанти, стават за каране без да се повдига и имат значителна разлика спрямо ВЛИ-5 от към височина на пръв поглед.

        Коментар


        • #19
          От: Гуми за Лада Нива

          Пълно мазало на КАЛ! За сняг горе долу - аз лично не одобрявам!

          Коментар


          • #20
            От: Гуми за Лада Нива

            А 225 75 16? Много ли е?

            Коментар


            • #21
              От: Гуми за Лада Нива

              Първоначално публикуван от Насока Преглед на мнение
              А 225 75 16? Много ли е?
              Ето: http://лада.онлайн/car-description/p...-nivu-4h4.html
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #22
                От: Гуми за Лада Нива

                Tози размер 225 75 16 не става.
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X