Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г.?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г

    Колега, 6.5 - 7 х. лв. ще стигнат за 70/73 с 2LT. За комплектация с друг ДВГ трябват поне 10 и нагоре, че и много нагоре.
    За съжаление такова е положението!
    Иначе, не, че е лош 2LT, но е най слабия от всички дизелови ДВГ.
    Яро, тоя съм го копнал за 1HZ, ма не мога да му видя ГНП хубаво, та може и 1HD да е.
    Поздрави!

    Коментар


    • #17
      От: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г

      70/73 с 2.4 бензин хубави има и за под 10.000лв.
      3.0тд с 1KZ е по-скъп.

      Андро, толкова съм и видял през телефона...

      Коментар


      • #18
        От: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г

        Здравейте, колеги.
        Ако някой от вас е засякъл в тукашното оф-роуд пространство втора такава тема от мен, да я игнорира. Когато пусках едната тя не излезе веднага и помислих, че нещо съм объркал, за това пуснах още веднъж. Очевидно е повторение, не е болка за умиране, така че не отговаряйте, а я игнорирайте. Само да помоля модераторите да изтрият онази.


        Yaro, благодаря за обилната информация.

        А аз си мислех, че дори съм щедър към тези стари автомобили...!
        2 LT беше 86 коня, нали? Мисля, че за поле няма да е лош...
        Ако имате още мнения, моля ви споделяйте, защото имам нужда от вашия опит.
        А сега, колеги....благодарeние на Yaro, сядам да чета
        Поздрави.

        Коментар


        • #19
          От: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г

          Здравейте, момци.
          Начетох се...!
          И колкото повече чета, толкова повече разбирам, че за моите нужди най-добре е, както Yaro далновидно спомена - RJ70, двигател 22R или 22E, 2.4 бензин, инжекцион.Разбира се, по-бюджетния е 2,4 TD, но ще видим.

          Имам питане към тези от вас, които могат да ми споделят чистосърдечно своето мнение. Какво бихте ми казали на лично съобщение по този въпрос, който го наблюдавам от известно време: http://www.offroad-bulgaria.com/show...E4%E0%E2%E0%EC



          Поздрави.

          Коментар


          • #20
            От: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г

            Добре де,щом няма да е основен автомобил,ами ще е за кърска работа,защо освен тези модели на Тойота,не погледнете и Нисан Патрол,моделите с ресорно окачване.А за сумата ,която имате може и сносен Нисан Патрол У60 да излезе.Хубавопто на ресорния Патрол У160 е ,че става на пикап и мисля,че е идеален за полето,също така е здрав и надежден,а и двгателите му 3.3 атмосферен и 3.3 турбо не са за пренебрегване! Успех с търсенето.
            Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
            Уаз 469
            Nissan Patrol Y160

            Коментар


            • #21
              От: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г

              Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
              Добре де,щом няма да е основен автомобил,ами ще е за кърска работа,защо освен тези модели на Тойота,не погледнете и Нисан Патрол,моделите с ресорно окачване.А за сумата ,която имате може и сносен Нисан Патрол У60 да излезе.Хубавопто на ресорния Патрол У160 е ,че става на пикап и мисля,че е идеален за полето,също така е здрав и надежден,а и двгателите му 3.3 атмосферен и 3.3 турбо не са за пренебрегване! Успех с търсенето.


              Привет!
              Благодаря за съвета.
              Целта ми е да намеря хем бюджетен автомобил, хем сравнително нисък разход за гориво и поддръжка.
              Знам, че целта ми е висока, но въпросът опира до възможности, не до желание. Е...и малко вкус се опитвам да прокарам, въпреки, че за половината от тези пари има и Витарки до 96, които хич не са лоши. Само да не бяха толкова тясни и ниски.
              Та, за това съм се спрял на тези пусти тойоти.
              Но още веднъж благодаря за съвета. Винаги е полезно.
              Поздрави.

              Коментар


              • #22
                От: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г

                Колеги, някой може ли да даде скорошна информация за майстори/сервизи в София, Враца и Русе, в които да се провери и в последствие обслужва някой Крузър.

                Поздрави.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X