Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати 21 до 22 от 22

Тема: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г.?

Място
    София
    Публикации
    6
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г

Цитат Мнение на PIT BULL Преглед на публикациите
    Добре де,щом няма да е основен автомобил,ами ще е за кърска работа,защо освен тези модели на Тойота,не погледнете и Нисан Патрол,моделите с ресорно окачване.А за сумата ,която имате може и сносен Нисан Патрол У60 да излезе.Хубавопто на ресорния Патрол У160 е ,че става на пикап и мисля,че е идеален за полето,също така е здрав и надежден,а и двгателите му 3.3 атмосферен и 3.3 турбо не са за пренебрегване! Успех с търсенето.

Привет!
    Благодаря за съвета.
    Целта ми е да намеря хем бюджетен автомобил, хем сравнително нисък разход за гориво и поддръжка.
    Знам, че целта ми е висока, но въпросът опира до възможности, не до желание. Е...и малко вкус се опитвам да прокарам, въпреки, че за половината от тези пари има и Витарки до 96, които хич не са лоши. Само да не бяха толкова тясни и ниски.
    Та, за това съм се спрял на тези пусти тойоти.
    Но още веднъж благодаря за съвета. Винаги е полезно.
    Поздрави.

Място
    София
    Публикации
    6
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Кой е най-добрият двигател (бензинов и дизелов) на Toyota, Land Cruiser до 1995 г

Колеги, някой може ли да даде скорошна информация за майстори/сервизи в София, Враца и Русе, в които да се провери и в последствие обслужва някой Крузър.

Поздрави.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Сходни теми

1. Купувам: Toyota Land Cruiser 70/73 с двигател 3,0 или 4,2 дизел
    От danchovesi във форум Архив
    Отговори: 2
    Последно мнение: 30-01-15, 22:55
  2. Отговори: 8
    Последно мнение: 27-09-09, 20:33
  3. Отговори: 4
    Последно мнение: 17-09-08, 21:49
  4. Toyota Land Cruiser LJ70 с двигател 3B
    От prascho във форум TOYOTA
    Отговори: 24
    Последно мнение: 17-02-08, 06:58
  5. Бензинов или дизелов двигател.
    От gekon12 във форум Сравнения и тестове между марки, модели и функционалност
    Отговори: 3
    Последно мнение: 31-07-07, 20:48

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •