Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Дайхацуто днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

    Това със свеща, кофти. Иначе, прои мързелуване е да се провери горивния филтър и подкачващата помпа дали бута добре. Помня мойта Търтьо доста я увещава да тръгне. Връткай делкото. И на мен един от кабелите ми направи проблем, та биеше ток от него и претрисаше.
    За антифриза нямам обяснение. Тва се обезвъздушава сравнително лесно. На термостата клапанчето, предполагам е излишно да го споменавам.
    За мен не върви от центровка. Как зацепва делкото?
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

      Проверих и тествах в гореща вода и термометър термостата, ОК си е.
      Предимно я карам на газ. На бензин и преди ми работеше по зле от колкото на газ. Може би инжекторите са позапушени или помпата и е паднало налягането.
      И центровката погледнах наред е.
      Чудя се дали да не съм сложил калпава гарнитура взех на Elring, или пък да не съм я зетегнал като хората, динамометричния ми е доста старичък.

      Така или иначе пак ще я свалям за да оправя резбата.
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

        Здравйте колеги,

        от няколко дена ферозката сутрин запалва от втория или третия път на бензин.Правеше го и през зимата но рядко.На газ си е звер-работи си нормално.Джипчето е с големия мотор F300.
        Тук по нагоре споменахте за спрей с който се чисти дросела- моля посочете ми марка използвана от вас,да направя и тази гимнастика.Ще сменя и свещите че са на коджа километри и тогава ще видя какво се получава.
        много безаварийни на всички
        дедо Ичо

        Коментар


        • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

          Отиваш в който и да е магазин за автоаксесоари и търсиш спрей за карбуратори. Има различни марки. Разлика между двата които съм ползвал, не забелязах.
          Единия беше Mannol , другия не помня. Ползвах ги за почистване на MAF сензора на леката кола.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

            Здравейте колеги,
            днес най после се организирах и почистих дроселовата клапа с въпросния спрей,
            операцията беше изпълнена по съответната технология- отзад излезна доста гадост , след това махнах минусовата клема на акумулатора за известно време. След една бира имаше включване и резултата беше по добро палене ,но пак не от първия път.Оборотите танцуваха от 800 до 1200 .След 30 на минути каране на бензин -всичко е нормално.На газ върви без проблем.
            Направих чек тест и ми показа код 11 -моля за ваши съвети как да процедирам.А да -не правих този тест на чека преди намесата със спрея и съжелявам-може би щеше да има повече информация.
            много безаварийни километри на всички
            дедо Ичо

            Коментар


            • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

              Прикачени картинки Ето ти Ичо,качено от Сашо с допълнения от Спарки,чети и търси проблема!

              Коментар


              • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

                Не я мисли. Вероятно си пипнал си газта докато е била в диагностичен режим. Ако лампата ти не свети при извадено мостче, значи нямаш активна грешка към момента и всичко е наред.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

                  Благодаря за помощта,
                  днес ще паля на студено и малко се притеснявам дали ще запали нормално.Вчера- след като запали, чека не свети, но все пак ме безпокои тази грешка която даде.Таблицата е запаметена , разпечатана и стои в жапката- дай боже да не се ползва.
                  Благодаря,

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

                    Здравейте,
                    Моля да ми препоръчате комплект запалителни кабели за ферозката, оказа се че накрайниците за 1 и 2 цилиндър не са в цветущо здраве -не се усеща прищракване при вкарване на накрайниците в свещите.Реших да сменя целия комплект.
                    Много безаварийни километри на всички.

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

                      Първоначално публикуван от itana Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      Моля да ми препоръчате комплект запалителни кабели за ферозката, оказа се че накрайниците за 1 и 2 цилиндър не са в цветущо здраве -не се усеща прищракване при вкарване на накрайниците в свещите.Реших да сменя целия комплект.
                      Много безаварийни километри на всички.
                      Сигурен ли си че са кабелите?Джипа нормално ли работи,или на два цилиндъра само?!Да не се окаже че си за бобина?!

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

                        Здравей,
                        мастора -стар приятел който ми смени свещите ме посъветва/човека си има ключ за свещите-аз нямам/ , че е добър вариант да се сменят кабелите-да не бера ядове някъде по язовирите.Това си е за мен-за него по една бира с добър приятел.А колицата си върви добре, катери добре . Благодаря за вниманието.Все пак дайте препоръка за кабели.

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

                          Tesla
                          Бяха 60-70 лева комплекта.
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

                            Tesla, да. В никакъв случай Champion - ужасен боклук. Изтърпях ги точно една седмица.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

                              Благодаря,
                              Точно това поръчах, с нови свещи -ще е едно скитане -булята ще има да ме гледа въпросително сутрин, събота и неделя

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Дайхацуто днес?

                                Бензиновата помпа ме предаде онзи ден.
                                Естествено, защото, понеже, обаче Мърфи дебне от всеки ъгъл, се случи че нямах грам метан в джипа, та ме дърпаха да заредя след което запали без проблем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X