Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

    Здравейте, в момента съм в Боровец и някак си изгубих ключът. Нямам резервен. Колата е WJ 2001-ва, бензин.Ако някой има предложения. Местен ключар ми каза, че днес нямало да може. .
    тел. 0898454735

  • #2
    От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

    Казах ти - Maрин (форумната пътна помощ) 0889 47 60 81 и при Еди за обучение, иначе нов ключ, имобилайзер и компютър по спомени
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

      Първоначално публикуван от ZliaShnur Преглед на мнение
      Здравейте, в момента съм в Боровец и някак си изгубих ключът. Нямам резервен. Колата е WJ 2001-ва, бензин.Ако някой има предложения. Местен ключар ми каза, че днес нямало да може. .
      Има съфорумник моторджия от Самоков. Никът му е нещо от рода на Венци ключ.

      Изпратено от моят Hasee X50 TS с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • #4
        От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

        Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
        Има съфорумник моторджия от Самоков. Никът му е нещо от рода на Венци ключ.
        И е най-добрия от ключарите-0888995497

        Коментар


        • #5
          От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

          Имаме намерен миналата седмица на Боровец,дистанционно за Кея.тел.0898762122.Румен

          Коментар


          • #6
            От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

            Наистина е най-добрият. Всичко е ок вече. Темата може да се затрива. Благодаря на всички писали, помогнахте много
            тел. 0898454735

            Коментар


            • #7
              От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

              [QUOTE=ZliaShnur;3089362]Наистина е най-добрият. Всичко е ок вече. Темата може да се затрива. Благодаря на всички писали, помогнахте много[/QUOTE




              Добре е да споделиш как се развиха нещата.
              Grand Cherokee WJ
              Dodge Caliber
              E 430 4-matic-T(S210)
              GLK

              Коментар


              • #8
                От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

                Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                Добре е да споделиш как се развиха нещата.
                Просто има ключари, които отдавна са наясно с разните имобилайзери, дето уж само в "Балканстар" можели да ти обучат ключ-заготовка, пък за целта трябвало да им докараш колата на репатрак, щото я си я запалил с неоригинален ключ, я повече никакъв шанс и така нататък приказки за доене на собствениците...
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Просто има ключари, които отдавна са наясно с разните имобилайзери, дето уж само в "Балканстар" можели да ти обучат ключ-заготовка, пък за целта трябвало да им докараш колата на репатрак, щото я си я запалил с неоригинален ключ, я повече никакъв шанс и така нататък приказки за доене на собствениците...

                  Затова сметнах,че ще е полезно за всички,ако внесе малко яснота по въпроса.
                  Аз съм го играл тоз филм.В Балканстар искат между 300 и 500евро.Зависи дали са на кеф.Почват с глупостите от рода,как трябва да се праща заготовката до Германия и ред глупости.
                  Grand Cherokee WJ
                  Dodge Caliber
                  E 430 4-matic-T(S210)
                  GLK

                  Коментар


                  • #10
                    От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

                    Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                    Затова сметнах,че ще е полезно за всички,ако внесе малко яснота по въпроса.
                    Аз съм го играл тоз филм.В Балканстар искат между 300 и 500евро.Зависи дали са на кеф.Почват с глупостите от рода,как трябва да се праща заготовката до Германия и ред глупости.

                    И едно уточнение:ставаше въпрос за МЛ,а дистанционното трябваше да се обучи в немско.Та така.
                    Grand Cherokee WJ
                    Dodge Caliber
                    E 430 4-matic-T(S210)
                    GLK

                    Коментар


                    • #11
                      От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

                      Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                      И едно уточнение:ставаше въпрос за МЛ,а дистанционното трябваше да се обучи в немско.Та така.
                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Преди време бях грабнал с паяк една S500 даже тука във форумЪт бях пуснал снимки. Ключарят я отвори с пластина между стъклото и вратата като по филмите, после установихме, че багажникът няма ключалка, а само бутон отвътре в купето и скрит бутон отвън за отваряне, които не работеха, защото акумулаторът (в багажника) беше умрял. Еми, човекът отвори и багажника, махнахме акумулатора, после демонтира имобилайзера (дето само в "Балканстар" с поръчка в Щутгарт и дрън-дрън-ярина, ще ти направят дубликат на ключ, нали) отнесе го някъде и в същия ден донесе нови "ключове" (в кавички, щото от тия, изцяло пластмасовите).
                      ...
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #12
                        От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

                        Ти и аз го знаем,но предполагам ще е интересно за останалата част/тези,които не са се сблъсквали с подобен проблем/.
                        Така или иначе темата се доразви,и смятам,че ще бъде полезна.
                        Grand Cherokee WJ
                        Dodge Caliber
                        E 430 4-matic-T(S210)
                        GLK

                        Коментар


                        • #13
                          От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

                          Полезно е да се знае, че има ключари, не само, че има официален дилър
                          Както напр. е полезно да се знае, че има алтернативни сервизи, често по-добри и във всички случаи много по-евтини от същия дилър.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

                            Писах снощи набързо от телефона, но сега ще продължа. Развитието при мен е, че ключът беше в багажника.

                            Иначе информацията, която добих е, че ако наистина ключът е загубен, няма проблеми да дойдат на място при колата хора, да я отворят, да се оправят с имобилайзера и компютъра и да ти програмират нов ключ. Това отнемало около 3 часа и в случая ми казаха цена от 250-300лв за цялата процедура. За програмирането има човек в Дупница. В София сега гледах има доста такива услуги, които излизат и по-евтино, заради разстояние и конкуренция. Другото е, че ако ти се случи през уикенда има голям шанс да се чака до понеделник.

                            Телефони на ключари в Самоков:
                            Венци - 0888995497
                            Костадин - 0888814189
                            тел. 0898454735

                            Коментар


                            • #15
                              От: ПОМОЩ - загубен ключ на Боровец

                              Първоначално публикуван от ZliaShnur Преглед на мнение
                              Развитието при мен е, че ключът беше в багажника.
                              За такива случаи по света хората продават едни магнитни калъфчета в които залепен на скришно и сигурно място седи резервен ключ без чип (т.е.само да отключи), по български става и с найлонче и тиксо някъде.....
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X