Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Субару Отбак или ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Субару Отбак или ...

    Само да добавя 3.0 H6 ръчка има, но при легаси.

    Коментар


    • #32
      Re: От: Re: От: Субару Отбак или ...

      Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
      Черокито отзад е с цял мост а Витарата и равката са с независимо окачване. А иначе всяка една марка и модел има плюсове и минуси. Аз лично съм привърженик на японската техника без значение дали става въпрос за автомобили, климатици, TV...
      Благодаря. Аз също пак заложих на чист японец. Вече врътнах 30 000км. Супер съм доволен. Притеснявах се от умното 4х4 но се оказа, че върши идеална работа nisan ATESA поведението в сняг е супер адекватно. Въпреки че автомобила е с основно задно предаване няма никакво замисляне и недозавиване по баир в дълбок сняг. Малко дразни ЕСП, не дава да го натиснеш в сняг, но като го изключиш дава някаква свобода.

      Коментар


      • #33
        От: Субару Отбак или ...

        Гранд Витара е твоята кола.
        Паркетно е ама най джипоподобно от паркетниците.
        Фултайм 4 х 4, бавни скорости.

        Не отстъпва на Субаруто по нищо и няма да те гледат по сервизите като изънземен както със Субаровия боксер

        Качи се и покарай - не е най комфортния автомобил
        Най безпроблемно 2.0 мотора но и най скопен.
        Аз бих взел 3.2 или 2.7 мотори задължително автомат

        Смесен разход на бензин за 3.2 мотора автомат е 12-13, 50/50 градско извън
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #34
          От: Субару Отбак или ...

          Карам седма година Субару форестер, на 18 години е вече, всичко му работи, на 300 000 и кусур км е и не е изгнил. Следващия ми автомобил пак ще е Субару форестер! И не е като да не съм сменил десетина японеца и някой друг германец, италианец за цвят....Няма такава кола!
          А да, грозен е и спартански, нещо като пепеляшка е , но подкараш ли го......грозното патенце се превръща в красив лебед. Субару има характер, има душа!
          Много легенди има за скъпите разход и поддръжника, разпространяват се от такива, които никога не са се престрашили да си купят такъв автомобил или по една или друга причина са издърпали късата клечка.......
          Наистина гледай, проверявай преди покупка, защото Субару предразполага към заиграване и пристрастяване. Ей виж ме мен.......

          ПП Администраторите на Субару форума бяха повечето с Аутбек, само аз с Форестер, е по-късно всички, вероятно и до сега са с Форестер, що ли? Имам предвид Блатимир, Б.Александров, Краси от Варна, Зевзека също......
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • #35
            Re: От: Субару Отбак или ...

            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение

            Не отстъпва на Субаруто по нищо и няма да те гледат по сервизите като изънземен както със Субаровия боксер

            Качи се и покарай - не е най комфортния автомобил
            Най безпроблемно 2.0 мотора но и най скопен.
            Аз бих взел 3.2 или 2.7 мотори задължително автомат

            Смесен разход на бензин за 3.2 мотора автомат е 12-13, 50/50 градско извън
            Роска нали знаеш че това гледане е от некадърни майстори. Аутбека е много по комфортен от витарата. И като возия и като поведение на пътя, да не говорим за високи скорости.
            На бившия ми колега аутбека е на 300 000. Поддържа го едни към гьотере и гадината не се предава с 2.5 мотора е и за късмет не е сменял гарнитури.
            Последно редактирано от Daniel; 15-01-17, 18:51.

            Коментар


            • #36
              От: Re: От: Субару Отбак или ...

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Роска нали знаеш че това гледане е от некадърни майстори. Аутбека е много по комфортен от витарата. И като возия и като поведение на пътя, да не говорим за високи скорости.
              На бившия ми колега аутбека е на 300 000. Поддържа го едни към гьотере и гадината не се предава с 2.5 мотора е и за късмет не е сменял гарнитури.
              За кой мотор 2.5 става въпрос, че по данните, които виждам максималната му скорост е по ниска а ускорението е по голямо от това Витарата с 3.2 мотора.
              8)

              Коментар


              • #37
                Re: Субару Отбак или ...

                О дъртия sohc. 2000 година е добичето. Максимална скорост е много относително. С витара никога не бих си позволил да карам със 180. Докато с мойто 2 литрово легаси съм си позволявал.
                Последно редактирано от Daniel; 15-01-17, 19:32.

                Коментар


                • #38
                  От: Re: Субару Отбак или ...

                  И аз с моето си мислех, че карам със 180, ама се оказа, че километражите на Субару показват с 5-7% нагоре ...

                  Коментар


                  • #39
                    Re: От: Re: Субару Отбак или ...

                    Първоначално публикуван от royce Преглед на мнение
                    И аз с моето си мислех, че карам със 180, ама се оказа, че километражите на Субару показват с 5-7% нагоре ...
                    Не само на субару. На всички автомобили е така. В различен процент. На мойто специално на 180 си със 175.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Субару Отбак или ...

                      Моето показва по малко понеже съм с по-восоки гуми от стандартните , така че ...

                      Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk
                      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                      Коментар


                      • #41
                        От: Субару Отбак или ...

                        Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                        Моето показва по малко понеже съм с по-високи гуми от стандартните , така че ...

                        Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk


                        Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #42
                          От: Re: Субару Отбак или ...

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          О дъртия sohc. 2000 година е добичето. Максимална скорост е много относително. С витара никога не бих си позволил да карам със 180. Докато с мойто 2 литрово легаси съм си позволявал.
                          А карал ли си такава Витара или подобен SUV с независимо задно окачване?
                          8)

                          Коментар


                          • #43
                            Re: Субару Отбак или ...

                            В момента карам 3.7 литров бензин 320 магарета точно такъв сув. Определено мойто няма никакви допирни точки с витара.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Re: От: Re: Субару Отбак или ...

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Не само на субару. На всички автомобили е така. В различен процент. На мойто специално на 180 си със 175.
                              Това е добре. При мен, обаче, не беше така. А бях и със подходящ за модела размер гуми - 205/55/16.
                              Сега на Ауди-то ми показва коректно, общо взето като при теб - 4-5 км надолу ...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Re: Субару Отбак или ...

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                В момента карам 3.7 литров бензин 320 магарета точно такъв сув. Определено мойто няма никакви допирни точки с витара.
                                Не разбрах сравнявате Субаро 2.5 и Витара 3.2 за скорост и поведение? Витарата има доста добро поведение при по висока скорост, както и други подобни. Сега сравнявате нещо 3.7 с Витарата ли?
                                И за кое нямат допирни точки вървеж, проходимост, задвижване?
                                8)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X