Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преговор за 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Преговор за 4х4

    Е кво останалите - продават се. Аз събирам за 406 обаче
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Преговор за 4х4

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Ти ясно, а останалите?
      Останалите ще спират, за да пикаят... какво толкова
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #33
        От: Преговор за 4х4

        На Гранд чероки 98г. бавните ми се е налаго да ги включвам само при спускане или изкачване на голям наклон, обаче на бързи в снега е доста трудно за каране, поне в началото, после се свиква, малко трудно завива

        Коментар


        • #34
          От: Преговор за 4х4

          На бързи, дори на първа, не мога да разбивам преспи. Просто спира и потъва и после и назад не ще. Та, бавни и яката газ.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #35
            От: Преговор за 4х4

            При мен Гранда на 4H (on demand) като че ли излиза от сняг по-добре, отколкото на 4L с блокирана раздатка. Аз миналата година затова си и скапах виското де... Газ, газ, а почивка за охлаждане йок.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #36
              От: Преговор за 4х4

              Тая работа на коя предавка да се кара зависи от моторетката, гумите и предавателните числа.
              Дайхацуту иска газта в ламарината по ред причини.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #37
                От: Преговор за 4х4

                Еми, с 5,28 дифове е...
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #38
                  От: Преговор за 4х4

                  Карал съм Дайхацу. Двигателят е изключително нервен и върхов (за моите понятия).

                  Коментар


                  • #39
                    От: Преговор за 4х4

                    Лично мнение: Тръгна ли извън пътя (или по лош черен път) предпочитам бавните. Вместо да сменям само 1 и 2 бърза си редя всичките бавни.
                    Аз съм на същото мнение!
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1212.jpg
Прегледи:1
Размер:75.4 КБ
ID:5740165
                    O877886339

                    Коментар


                    • #40
                      От: Преговор за 4х4

                      Я дайте и на мен акъл, при мен за да включа бавните трябва да блокирам раздатката. Поради тази причина ги избягвам, освен ако не е много ниско сцеплението - кал или лед. Много ли е вредно за раздатката, ако временно, се кара на бавни и с места с по-твърда настилка? Например горски път, здрав и сух, но с голям наклон. Или сега в града - улицата чиста тук-там, но има и преспи, където трябва да се бутам за да се размина с друга кола, ч снега е много и утесня.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #41
                        От: Преговор за 4х4

                        Ако няма много остри завои. Ако има хъбове/предполагам Паджеро,с което не съм наясно/ и могат да се отключват , драпаш само на бавни на заден мост.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • #42
                          От: Преговор за 4х4

                          Нямам хъбове, Суперселект е.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • #43
                            От: Преговор за 4х4

                            И пак в темата,само че на обратния полюс.Всеки ден въртя стотина километра по пътищата на северозапада.В интерес на истината те са наистина проходими при зимни условия,за което сериозно благодаря на пътните служби.Не броя идиотите,които излизат на пътя без подходяща кола и без мозък. Та при моите пътешествия си вървя на 4Н и нямам проблеми.И тук се пораждат у мен следните въпроси:
                            1.До каква максимална скорост мога да си подгонвам зверчето?Не карам ,а и никога не съм карал с повече от 80,но знае ли човек-понякога условията позволяват.
                            2.Ако при горните условия подкарам на пета,дали ще е нездравословно за т.нар. силово предаване-срокостна кутия,раздатка и т.н.?
                            VENI-VIDI-VICI!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Преговор за 4х4

                              Докторе, моята я карах при зимни условия на 4H което ми даваше стабилност. Не съм имал никога проблеми и не съм потрошил нищо по силовото предаване. И на 5та да караш няма проблем. За парт тайма не препоръчват да се кара с включен преден мост само на сух асфалт с висока скорост.
                              Георги Танев (0+)
                              Land Rover Discovery 1 300 TDi
                              Land Rover Club Bulgaria
                              0887 930 238, 0878 797 768

                              Коментар


                              • #45
                                От: Преговор за 4х4

                                Благодаря.Моите емпирични изводи са същите.
                                VENI-VIDI-VICI!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X