Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рьчни Хьбове.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Рьчни Хьбове.

    Поздравлвния за новите хъбове
    Със здраве да си караш и безавариино
    Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

    Коментар


    • #32
      До: Рьчни Хьбове.

      Браво, честито
      другата седмица идват и мойте след 5 месеца чакане.
      no signature no problems

      Коментар


      • #33
        До: Рьчни Хьбове.

        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
        На предния кардан шлици няма,не ги търсете!Предния диф е ограничен от движение,а хода нагоре и надолу поемат полуоските!.."Куздов"приеми извиненията ми просто не съм разбрал,че става въпрос за пр.кардан.А на задния наистина има шлици,все нещо трябва да обира хода на движението на моста.Поздрави.
        Има шлици на предния кардан И на Фронтера и на Трупър и на Монтерей))
        Дори на някои от шлицовите съединения са оцелели гумените прехозащитни маншони
        Има и гресьорка Вярно е, че предният диф е хванат за шасито през някакви тампончета и е условно неподвижен, но РК, където е закрепен винаги вибрира, барабар с двигателя и ако тези шлици са блокирали или ги няма вибрациите ще достигнат тези на Нивата)) Ако междувременно не се строши нещо
        А карането със зацепени предни хъбове (при изключено предно) не води до нищо съществено - просто леко намалява динамиката и качва разхода. Износването не е кой знае какво, защото реално натоварване на дифа няма. Все пак нищо не ни пречи по асфалта да ги изключим
        Едната ми джипка е с автоматични инерционни хъбове и упражнението с отцепване и зацепване не съществува, но това е единственото им предимство - останалото е недостатъци..
        Последно редактирано от Scrapheap; 21-12-07, 11:34.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #34
          До: Рьчни Хьбове.

          Абе хора преди да са измислени хъбовете (автоматични или ръчни) джиповете са вървели по 20-30 години.
          Мойте и 3-те си бяха с капачки. А скоро през ръцете ми мина 1 Витара, дето собственика не знаел, че има хъбове, и никога не ги е ОТцепвал. Оригинални японски AISIN. Едвам ги раздвижихме, но вече работят.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #35
            До: Рьчни Хьбове.

            Колега Каскадиора за тези ли ръчни хъбове става дума
            /виж снимката/?
            Като си взех колата ми казаха,че са най-добрите и АISIN била японска фирма под ръководството на Тойота.
            Ама старият вкъщи/баща ми де/ все забравя какво е Lock и Free,та тези на Маринхакер,обозначени с 4х2 и 4х4 се по развират.
            май ще сложа некакви лепенки,зада не направи татко белята
            Прикачени файлове
            Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

            Коментар


            • #36
              До: Рьчни Хьбове.

              Тия са оригиналните японски, дето ги слагат и на Исузу. Не съм чул някой да се е оплакал нещо от тях. Пък като не помни баща ти, мацни по едно ярко петно на положение Lock и готово
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #37
                До: Рьчни Хьбове.

                На единя ми Трупър ми са именно такива и засега съм доволен. На другия са инерционии и работят, но ръчните са по-добри във всяко отношение.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #38
                  До: Рьчни Хьбове.

                  Първоначално публикуван от recaro_7 Преглед на мнение
                  Колега Каскадиора за тези ли ръчни хъбове става дума
                  /виж снимката/?
                  Като си взех колата ми казаха,че са най-добрите и АISIN била японска фирма под ръководството на Тойота.
                  Ама старият вкъщи/баща ми де/ все забравя какво е Lock и Free,та тези на Маринхакер,обозначени с 4х2 и 4х4 се по развират.
                  май ще сложа некакви лепенки,зада не направи татко белята
                  Обърни внимание на баща си да ги завърта винаги до упор и в двете посоки, точно срещу белезите (free/lock), като и на това да отключва или заключва и ДВАТА хъба!
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #39
                    До: Рьчни Хьбове.

                    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                    Готов съм,вече я обух!!

                    доста се чудих дали да не си ги сложа на секцията,че са толкова лъскави





                    ЧЕСТИТО КОЛЕГА е тва е ИСТИНАТА.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #40
                      До: Рьчни Хьбове.

                      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                      Браво, честито
                      другата седмица идват и мойте след 5 месеца чакане.
                      Що не си се обадил....ние ги доставяме от днес за утре....Питай Маринхакер той е жив свидетел....
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Рьчни Хьбове.

                        Ако са и за същите пари, веднага поръчвам ...
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #42
                          До: Рьчни Хьбове.

                          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                          Ако са и за същите пари, веднага поръчвам ...
                          Не са същите....за 460лв.АВМ.Поне за Фронтера спорт 2.0 са толкова.
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Рьчни Хьбове.

                            Знам, майтапя се .... Но ако не се намери мераклия да я купи, като се върна и аз ще я оборудвам с АВМ-ки.
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #44
                              До: Рьчни Хьбове.

                              Егени,за този корпус иде реч..
                              (сори за офтопика)
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • #45
                                До: Рьчни Хьбове.

                                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                                Що не си се обадил....ние ги доставяме от днес за утре....Питай Маринхакер той е жив свидетел....
                                щото такава цена няма никъде на този континет затова.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X