Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рьчни Хьбове.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Рьчни Хьбове.

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    И кво прави без шлици, когато моста ходи нагоре - надолу и напред - назад?)) Да не е с гумени карета по една педя?
    Може да има някаква секретна технология...
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #17
      До: Рьчни Хьбове.

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      И кво прави без шлици, когато моста ходи нагоре - надолу и напред - назад?)) Да не е с гумени карета по една педя?
      Няма никой.Две метални карета.Шлиц само на задния.Може да разчитат на торсионите и по-твърдо окачване.Идея нямам как,ама държат без проблем.Пък и моста не е цял,нали шават полуоските-само прасето остава твърдо свързано за раздатката.

      Коментар


      • #18
        До: Рьчни Хьбове.

        честито
        остава да споделите цена и от къде
        BMW X6

        Коментар


        • #19
          До: Рьчни Хьбове.

          има шлици на предния кардан ,но са много прибрани и скрити затова не се виждат,а са и уникално стегнати защото са заляти със някакъв тефлон,ще си помислиш че са блокирали,има гресйорка
          МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

          Коментар


          • #20
            До: Рьчни Хьбове.

            Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
            има шлици на предния кардан ,но са много прибрани и скрити затова не се виждат,а са и уникално стегнати защото са заляти със някакъв тефлон,ще си помислиш че са блокирали,има гресйорка
            Aми аз гресирах преди 20-на дена,но преброих 5 гресьорки-4 на каретата и 1 на шлица на задния кардан .Понеже го правих за първи път опипвах карданите сантим по сантим.Моята е КБ ако има значение.Що така?

            Коментар


            • #21
              До: Рьчни Хьбове.

              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=13072

              Коментар


              • #22
                До: Рьчни Хьбове.

                П.П. сега дочетох поста на Лозан...Май ще се окаже, че все пак има шлици . Утре залягам да разглеждам, че нещо се ошашавих
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #23
                  До: Рьчни Хьбове.

                  Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                  Aбе,колеги,по повод на тая тема опипвах предния кардан,но я намерих шлицовата гресьорка на задния кардан.Даже фирках келеша дето 15мин. по-рано ми обясняваше че маслото дето източил от СК миришело на диференциално и съм щял да налея грешно масло там.Пак ви пиша-най-обстойно опипах лично двата кардана.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Рьчни Хьбове.

                    "КУЗДОВ",ако бях модератор бих отворил тема от твое име " Има ли шлици на предния кардан на Фронтера А?"Хи-хи-хо-хо.Виждаш ли сега колко е готино!???

                    Коментар


                    • #25
                      До: Рьчни Хьбове.

                      Нещо не мога да схвана за какво ми намекваш, но няма никакъв проблем. Ако държиш да има такава тема ще я отворя и без да съм модератор. Почти съм убеден, че предния кардан няма подвижна част, но тъй като Лозан е разглобил не една Фронтера, съм склонен да приема думите му на доверие. Все пак утре ще огледам по-обстойно ....
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #26
                        До: Рьчни Хьбове.

                        Първоначално публикуван от VeshteR Преглед на мнение
                        честито
                        остава да споделите цена и от къде
                        Взех ги от Лозан чисто нови 480 лв
                        sigpic

                        Коментар


                        • #27
                          До: Рьчни Хьбове.

                          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                          "КУЗДОВ",ако бях модератор бих отворил тема от твое име " Има ли шлици на предния кардан на Фронтера А?"Хи-хи-хо-хо.Виждаш ли сега колко е готино!???
                          Нещо ми се струва неуместно така в нищото да пускаш подобни подмятания? ако имаш нещо да казваш моля те направи го в темата в която го обсъждахме. Или пак казвам ако имаш проблем с модерацията ми пиши до останалите модератори. Подобни подигравки и подмятания няма да тръпя.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #28
                            До: Рьчни Хьбове.

                            На предния кардан шлици няма,не ги търсете!Предния диф е ограничен от движение,а хода нагоре и надолу поемат полуоските!.."Куздов"приеми извиненията ми просто не съм разбрал,че става въпрос за пр.кардан.А на задния наистина има шлици,все нещо трябва да обира хода на движението на моста.Поздрави.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Рьчни Хьбове.

                              Слушам и не вярвам на очите си!!!
                              1-во.най-важно нещо
                              шлиците се намират на предният кардан даже има и прахо уловител там
                              както Лозан каза под прахо уловителя има втулка
                              2-ро.не толкова важнозадният кардан е плаващ за неуките хода на кърдана се обира вътре в ск.кутия затова като го откачиш откъм дифа направо го вадиш от ск.кутия(внимание като се извади изтича маслото от ск.кутия)
                              Стефка личи си че нямаш канал батка
                              Последно редактирано от Marin Stoyanov; 23-11-07, 11:39.
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • #30
                                До: Рьчни Хьбове.

                                Готов съм,вече я обух!!

                                доста се чудих дали да не си ги сложа на секцията,че са толкова лъскави





                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X