Обява

Свий
Няма добавени обяви.

golf 3 syncro 1,8 90ps

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • golf 3 syncro 1,8 90ps

    имам проблем с колата от заглавието - синхрото спря да работи на пред, а назад работи - когато е вдигната на подемник вкарвам на 1ва скорост и задните гуми тръгват да се въртят но като ги хвана с ръце спират - а като пусна назад не мога да ги спра с ръце - имал ли я някои от колегите подобен проблем и как го е решил - ще съм благодарен с решението

  • #2
    От: golf 3 syncro 1,8 90ps

    Я пак. Хващаш едновременно двете задни гуми при движение напред и ги спираш с ръце, или гушваш една от задните и я спираш? Ако е второто, другата задна върти ли се?
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #3
      От: golf 3 syncro 1,8 90ps

      Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
      Я пак. Хващаш едновременно двете задни гуми при движение напред и ги спираш с ръце, или гушваш една от задните и я спираш? Ако е второто, другата задна върти ли се?

      само се докосвам и до двете еедновременно - заставам отдоло под колата точно под задни диф и разпервам ръце и като докосна едновременно и двете гуми и ги спирам - димек при минимално натоварване задвижването на задния мост спира- а като дам назадна си ми е наред има голяма сила на въртене ина земята докато я карам и докато е на подемника немога да спра задните колела както ги спирам докато е на 1ва

      Коментар


      • #4
        От: golf 3 syncro 1,8 90ps

        и двете едновременно - димек с минимално усили спирам целия заден мост

        Коментар


        • #5
          От: golf 3 syncro 1,8 90ps

          Щом назад работи добре, причината вероятно е в обгонната муфа в задния диф.Тя автоматично зацепва дифа при движение напред и принудително назад. Пиши откъде си, и потърси цял заден диф по моргите.
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #6
            От: golf 3 syncro 1,8 90ps

            Мдааа,най-вероятно е счупен еднопосочния лагер.Източете маслото от задния диф.Вероятно е пълно със стружки.
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              От: golf 3 syncro 1,8 90ps

              Колега,виж в OLX имаше диф,кардан,амове и други неща от синхро,на доста прилични цени.Мисля от Габрово беше момчето.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X