Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Gripmax AT впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Gripmax AT впечатления

    При мен също дойдоха на село до вратичката от днес за утре на цена 153,18 за брой за размер 245/75/16.

    Коментар


    • От: Гуми Gripmax AT впечатления

      Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
      При мен също дойдоха на село до вратичката от днес за утре на цена 153,18 за брой за размер 245/75/16.
      От къде на тази цена с доставка при това,може и на лично да не се счете за реклама.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Гуми Gripmax AT впечатления

        Днес сложих гуметата. Първи впечатления:
        - Изненадващо малко тежести - 30-40гр/гума, а едната Граберка беше със 100.
        - Чувствително по-леки от Грабер АТ
        - Чувствително по-мек и по-нежен борд от този на Грабера, което незнам дали трябва да ме притеснява.
        - В багажника 4ри изправени една до друга заемат ~8см по-малко на ширина и ~1см нa височина спрямо Грабера. Може би реално са 243/69/16
        - Возията е една идея по-мека при напомпани на 2.2
        - След 50км/ч се загатава нещо между брумене и виене и леко се усилва с увеличаване на скороста. Предполагам шарката като се позаглади ще намалее.
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • От: Гуми Gripmax AT впечатления

          Е хайде де ..кажете нещо за калта , снега и самопочистването .....че я дават лятна, но все пак е ясно че ЩЕ Е малко по - шумна , но това не ме притеснява АЗ ще я взема т.е смятам да ги взема за всеки сезон и общо взето за зимата...та.....ще споделите ли ?????


          П,С Двоумя се между тези и GOODYEAR WRANGLER MT/R

          Коментар


          • От: Гуми Gripmax AT впечатления

            Първоначално публикуван от p_dzatara Преглед на мнение
            кажете нещо за калта , снега и самопочистването ....
            Чакаме ги с нетърпение


            WG 2.7 CRD

            Коментар


            • От: Гуми Gripmax AT впечатления

              Днес и аз поръчах гуми грипмакс за тераното,остава да дойдат със пресен дот.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                Първоначално публикуван от p_dzatara Преглед на мнение
                Е хайде де ..кажете нещо за калта , снега и самопочистването .....че я дават лятна, но все пак е ясно че ЩЕ Е малко по - шумна , но това не ме притеснява АЗ ще я взема т.е смятам да ги взема за всеки сезон и общо взето за зимата...та.....ще споделите ли ?????


                П,С Двоумя се между тези и GOODYEAR WRANGLER MT/R
                И какво е общото м/у тези кални гуми и олтеренките от темата?!?
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                  Аз съм с такива вече 10 000км. Произведени са февруари 2017, като дойдоха при мен бяха на един месец. Засега не са ме оставяли никъде, но аз и не карам тежък офроуд, ползвам ги за лов и риболов. Струва ми се обаче, че са се повтвърдили малко, което ме притеснява малко с оглед на това, че са на 9 месеца.

                  Коментар


                  • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                    Първоначално публикуван от p_dzatara Преглед на мнение
                    Е хайде де ..кажете нещо за калта , снега и самопочистването .....че я дават лятна, но все пак е ясно че ЩЕ Е малко по - шумна , но това не ме притеснява АЗ ще я взема т.е смятам да ги взема за всеки сезон и общо взето за зимата...та.....ще споделите ли ?????

                    Самопочистване почти няма , обаче си драпат в калта, за по-леки джипове няма никакви грижи, представят се прекрасно, тежките обаче трябва да си имат едно наум в гората, че не са с МТ
                    Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                    Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                    Коментар


                    • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                      Закупих на тераното гуми грипмакс с размер 245/75/16 първите впечатления са повече от добри но ме смущава това че гумата я напомпах на максималното налягане 2.1 бара дадено от производителя на автомобила и въпреки това стой много мека,искам да попитам вие на какво налягане държите грипмакса.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                        2.4 на Соренто.

                        Коментар


                        • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                          Моите са на 2.2 -изглеждат също меки , но няма проблеми.Това за Теракан.

                          Коментар


                          • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                            2.2 на WJ 245/70/16. Изглеждат една идея меки, но са ок. В сравнение с Грабера са осезаемо по-шумни. Брумят и вият в интервала 70-100. При вас?
                            WG 2.7 CRD

                            Коментар


                            • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                              Някой да има впечатления от тези гуми на втората зима как са? В момента съм в дилема дали да купувам за пикап Мицубиши Л200 чифт зимни и чифт кални(има летни на колата, които имат още малко живот останал) или да взема някакви АТ понеже това е 4-та кола в семейството и едва ли ще има голям годишен пробег и няма да си струва да дам 2000лв за гуми които няма да се карат много. Тези Грипмакс са изкушаващи с ниската си цена за размер 265/75/16 около 170лв на гума и съм се замислил за тях като компромисен вариант. Също ако има някой да е карал такива на пикап ще ми е полезно да сподели мнение. Целенасочено в калищаци няма да се кара, но ще се ходи на лов, риболов и ще се ползва за каквато има работа по полето машината.
                              Subaru Legacy 2.5
                              Suzuki GS500 E

                              Коментар


                              • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                                Аз ще имам, ама като почне зимата.
                                Иначе вече са на над 30 000 км. Завъртях ги по диагонал предни- задни. Видях, че едната предна е износила малко външния си край на протектора. Огледах окачването и се оказа доста разбит десен външен накрайник, макар, че не ми е давал никакви признаци, нито на волана, нито тропане, нито по поведението на колата. Забелязах и малко оръфани и паднали на две три места кубченца от протектора, но аз ги карам и доста офроуд и буксувам по неприятни каменни и кални терени и баири с остри камъчета:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6091.JPG
Прегледи:1
Размер:577.3 КБ
ID:5775435
                                На сухо и мокро продължават да се държат, както минала година.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X