Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Gripmax AT впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
    Дайте акъл за нещо около 200 лв, АТ 215/70/16.
    GENERAL GRABBER AT3, COOPER DISCOVERER AT3 4S, но са над 200. Колко са читави не знам, тия ми бяха в списъка за този размер.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • Да, май към Грабърите ще се насоча.
      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


      • Здравейте, някой знае ли каква е разликата между Gripmax at owl и Gripmax gripmax at. По повечето сайтове ми излизат с разлика от 40 лв. за брой, а видимо нямат никаква разлика.

        Коментар


        • imarh
          imarh коментира
          Редактиране на коментар
          OWL - Oval White Label

      • Първоначално публикуван от st_piskov Преглед на мнение
        Здравейте, някой знае ли каква е разликата между Gripmax at owl и Gripmax gripmax at. По повечето сайтове ми излизат с разлика от 40 лв. за брой, а видимо нямат никаква разлика.
        Да , разликата е в цвета на надписите . По спомен owl е с бели надписи , нещо такова беше . Друга разлика няма , така че взимай от където ги намериш на най-добра цена , ако не те бърка цвета на буквите .
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Относно Аустоните, rosenmvr може да разказва доста, но май вече не влиза във форума, или поне не пише.

          Преди да ги купи, доста си говорихме, и му казах кво го чака, но въпреки това скочѝ в гьола.

          То не беше гаранционно пребалансиране, то не беше разходки до предничар за реглаж, то не бе гаранционна подмяна на някои гуми, щото някои уж успяли да ги балансират, абе ебати филма, който му бях разказал на две, на три предварително.

          Ше го пошеснайста и тук - китайци, само МТ-та !

          За 200±30лв има нормални гуми с DOT до една година разлика от настоящата, та никога не съм разбирал, защо някой който е дал 7,8,10К за джипка, циганее за 100 или 200лв разлика за нещо което се предполага, че ще ползва поне 5г или поне 50÷60К километри, и то при положение, че от него му зависи живота ?!
          На всяка "нова" джипка и купувам нови гуми и карам с тях, докато я продам.
          На настоящата преди 5г купих гуми от известна марка, много хвален модел, маде ин УСА.
          След известно време се наложи да посетя гумаджия, като свали едната гума от джантата, се оказа че свръзките на най-вътрешния слой са разлепени - гумата има 3-4 напречни дълбоки цепнатини от край до край. Смениха ми я гаранционно. Другите гуми имаха съвсем малки цепнатини, за тях отказаха. За да уважат гаранцията, чаках две седмици да дойде представител на марката. Всеки път си плащах монтаж-демонтаж.
          След още няколко месеца реших да проверя отново как са другите гуми, за да знам мога ли да карам спокойно и безопасно. Оказа се, че всички гуми, без сменената имат същите дълбоки сцепвания(разлепяне). Отново чаках представител на фирмата, после чаках становището му, реши че аз съм си виновен - никога не съм ги карал с ниско налягане. С една дума - отказа ми рекламация.
          Гумите не изпускат, но тресат. Иначе съм много доволен от тях, бих си купил пак същите, но вече няма внос. Вече са на 70х км, грайфера е износен наполовина, отвън също са нацепени като пети на комбайнер, но си държат и си ги карам.
          Дали ще са китайски, европейски или американски, зависи най-вече от продавача и официалния представител дали ще уважи гаранцията при евентуален дефект.

          Коментар


          • ivo929
            ivo929 коментира
            Редактиране на коментар
            Кажи ако може,коя е тази марка,че да се знае?

          • cnc82
            cnc82 коментира
            Редактиране на коментар
            Аз мисля, че е GOODYEAR WRL DURATRAC.

          • Ivan_J
            Ivan_J коментира
            Редактиране на коментар
            Да, Дуратрак са гумите и не мога да измисля с какви да ги заменя. С тези гуми ми ръждяса въжето на лебедката, а на асфалта не се износват. Карам ги целогодишно, но тази зима май ще страдам.

        • Абсолютно съм съгласен !

          Каквито и гуми да се взимат, добре е да са от голям и сериозен вносител (освен ако сте далече от него), щото ако има проблем, което е възможно и при качествените продукти, да може да отреагира бързо и адекватно.

          P S. За Аустоните препотвърждавам казаното.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X