Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Gripmax AT впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Gripmax AT впечатления

    Привет момчета, дали някой от ваз вече нагази в по-дълбок сняг с тези въпросни гуми ?

    Коментар


    • От: Гуми Gripmax AT впечатления

      И аз мисля да взема такива гуми, но се чудя за размера ... дали 215/70/16 ще паснат без проблем на Сузуки Гранд Витара дълга база 2004г. Оригинално е с 235/60/16

      Коментар


      • От: Гуми Gripmax AT впечатления

        Привет на всички !!

        Какви са впечатленията Ви на лед и сняг колеги ? Някой катерил ли е например проход тези дни, чудя се дали да се метна на едни такива.

        Поздрави и много безаварийни километри !
        "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

        Искам България чиста!!!

        Коментар


        • От: Гуми Gripmax AT впечатления

          Здравейте, от колегите ползващи гумата чета само положителни оценки, та се зачудвам за 4 броя АТ, то вярно че цената е повече от атрактивна но за времето което ги карате как са износват ли се по бързо в сравнение с наложените марки и след период от година каране запазват ли добро поведение илиии.....
          Nissan Terrano 3.0 DI turbo

          Коментар


          • От: Гуми Gripmax AT впечатления

            Здравейте взех този моделGRIPMAX A/T OWL XL 235/75 R15 109T летни но ми казаха че имали ламели и каучука на гумата бил по мек и мога да ги карам и зимата знам че всесезоннигуми няма .Ако някой е карал с тези гуми да изрази мнение ето и линк https://www.bggumi.com/eshop/product...7010193158316/

            Коментар


            • От: Гуми Gripmax AT впечатления

              Първоначално публикуван от Стоян 1 Преглед на мнение
              Здравейте, от колегите ползващи гумата чета само положителни оценки, та се зачудвам за 4 броя АТ, то вярно че цената е повече от атрактивна но за времето което ги карате как са износват ли се по бързо в сравнение с наложените марки и след период от година каране запазват ли добро поведение илиии.....
              Моите вече са на 40 000 км, преминали през две лета и зими и мога да кажа, че не видях някаква осезаема разлика между първата и втората зима. Карам ги по асфалт, на черно в мокро, кално и снежно. Като, снежното, е както дълбок и непочистен сняг, така и изчистен и заледен път. Засега нямам проблеми. Смело мога да кажа, че в моите ръце са натоварени на макс при всякакви условия. Ако, се сетя по късно ще ги снимам и ще кача снимките за да видите моментното състояние на протектора. Най- вероятно има значение на каква машина са. Моята Кия е сравнително лека, което в повечето условия на пътя е един голям плюс. Лятото износването е по интензивно разбира се, но предполагам, че и трета зима няма да е проблем за гумите. Грайфера е с нормално износване. Според мен, с темпото ми на каране, като пробег и процентното износване на грайфера на гумите, биха могли да карат четири зими без проблем. Но аз мисля, ако избутат и следващата зима и при очакван пробег от 60- 70 000 км, да ги сменя и да не рискувам с каучук на повече от три години и намалял грайфер. А, и за мен, при тази цена, те вече са се изплатили многократно. Когато дойде това време, ще споделя пак и ще преценя според ситуацията де.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                Моите вече са на 40 000 км, преминали през две лета и зими и мога да кажа, че не видях някаква осезаема разлика между първата и втората зима. Карам ги по асфалт, на черно в мокро, кално и снежно. Като, снежното, е както дълбок и непочистен сняг, така и изчистен и заледен път. Засега нямам проблеми. Смело мога да кажа, че в моите ръце са натоварени на макс при всякакви условия. Ако, се сетя по късно ще ги снимам и ще кача снимките за да видите моментното състояние на протектора. Най- вероятно има значение на каква машина са. Моята Кия е сравнително лека, което в повечето условия на пътя е един голям плюс. Лятото износването е по интензивно разбира се, но предполагам, че и трета зима няма да е проблем за гумите. Грайфера е с нормално износване. Според мен, с темпото ми на каране, като пробег и процентното износване на грайфера на гумите, биха могли да карат четири зими без проблем. Но аз мисля, ако избутат и следващата зима и при очакван пробег от 60- 70 000 км, да ги сменя и да не рискувам с каучук на повече от три години и намалял грайфер. А, и за мен, при тази цена, те вече са се изплатили многократно. Когато дойде това време, ще споделя пак и ще преценя според ситуацията де.
                Благодаря колега
                Nissan Terrano 3.0 DI turbo

                Коментар


                • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                  Здравейте колеги , решил съм да пробвам тези китайци на Паджеро 3 дълга база . В сайтовете за продажба на гуми виждам два варианта :

                  1. GRIPMAX A/T
                  2. GRIPMAX A/T OWL

                  Първия е по-скъпия, а втория по евтин. Бихте ли споделили каква е разликата между тях,че не можах да намеря такава информация в нета .

                  Коментар


                  • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                    Здравейте , реших да изпробвам и аз гумите на Паджеро 3 дълга база и разглеждайки сайтове за гуми попадам на два модела на въпросния GRIPMAX :

                    1.GRIPMAX A/T OWL
                    2.GRIPMAX A/T

                    Като първия е по-евтин, а втория е по-скъп . Въпросът ми е каква е разликата между тях ?

                    Коментар


                    • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                      Първоначално публикуван от hondata007 Преглед на мнение
                      Здравейте , реших да изпробвам и аз гумите на Паджеро 3 дълга база и разглеждайки сайтове за гуми попадам на два модела на въпросния GRIPMAX :

                      1.GRIPMAX A/T OWL
                      2.GRIPMAX A/T

                      Като първия е по-евтин, а втория е по-скъп . Въпросът ми е каква е разликата между тях ?
                      OWL означава, че надписа на гумата е бял.
                      Без такова обозначение или BSW означава, че надписа е в цвета на гумата.

                      Коментар


                      • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                        Аз съм с нисан терано с въпросните гуми и съм повече от впечатлен,зимата при пуснато двойно предаване трябва много да се помъчиш за да превъртят.Следващите ми гуми пак ще са такива.
                        0 8 76 36 8 542

                        Коментар


                        • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                          Днес монтирах на Теракана от тези гуми. Честно казано се ориентирах към тях след като прочетох тази тема. Реално форума се оказва много полезен. Гледаме с гумаджията скептично към новите гуми и си подмятаме закачки как ще лепи тежести на 2 етажа за баланс. Човека се подсмива и реши да използва една по-учена машина за баланс, която симулира тежестта на автомобила при движение и тогава балансира. Слага първата гума, машината върти, натиска, изчислява и хоп излезе резултат Ок в средата на зелената зона. Шах с пешката. Така минаха всичките гуми с минимални тежести. Явно началният негавитизъм е бил напълно излишен гумите са си произведени както трябва. Минах 20тина км и пробвам интензивно спиране на мокро-лигаво време и други подобни. Общо взето за момента съм супер доволен от евтините китайски гуми.

                          Коментар


                          • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                            На колко бара налягане ги помпите gripmax ?
                            Nissan Terrano 3.0 DI turbo

                            Коментар


                            • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                              На колкото е задал производителят на автомобила.

                              Коментар


                              • От: Гуми Gripmax AT впечатления

                                Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
                                На колкото е задал производителят на автомобила.
                                Е анджек де, и това е въпроса : колко е задал производителя ???
                                Nissan Terrano 3.0 DI turbo

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X