Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как може да стане?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как може да стане?

    Колеги от доста време ме мъчи един въпрос, как моя бус VW transporter 1.6d 1988 бордови, как може да стане 4x4. Наясно съм, че има от модела synchro, но в моя случай съм само със задно. Тъй като машинката върши мн работа, искам да попитам с какви преработки от synchro примерно, мога да си го направя с двойно предаване?

  • #2
    От: Как може да стане?

    Първоначално публикуван от P@vloff Преглед на мнение
    Колеги от доста време ме мъчи един въпрос, как моя бус VW transporter 1.6d 1988 бордови, как може да стане 4x4. Наясно съм, че има от модела synchro, но в моя случай съм само със задно. Тъй като машинката върши мн работа, искам да попитам с какви преработки от synchro примерно, мога да си го направя с двойно предаване?
    Най-лесно и най-евтино: купуваш синхро и продаваш твоя. Някъде имаше и тема.

    Коментар


    • #3
      От: Как може да стане?

      Свържи се с автора на тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=79332
      Той е от Бургас, и може би няма по-разбиращ от тези бусове от него в България.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X