Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота Ланд Круйзер - шум в купето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тойота Ланд Круйзер - шум в купето

    Здравейте,
    Нов съм във форума! Нуждая се от съвет за странен проблем.
    Закупих Тойота Ланд Круйзер J120 произведена 2004 г. Преди покупката видях че имало стар удар в заден десен калник.
    Дадох джипа за ремонт и се наложи да разтегнат удареното място за да могат да възстановят нормалното разстояние между калника и гумата.
    След ремонта когато вдигна скорост около 70 км и повече се появява шум в купето като при отворени задни прозорци. Джипа е къса база
    Мой познат монтьор ми каза че имало клапи за изравняване на налягането в купето и най-вероятно те се отварят. Не можах да открия актуална инфорация по въпроса или майстор който да се справи с проблема. Не ми се ходи директно в фирменият сервиз защото не се знае каква точно е причината и може да ме наредят с добра сметка.

    Моля ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да ми помогне с информация или съвет. Благодаря предварително!

  • #2
    От: Тойота Ланд Круйзер - шум в купето

    Във фирмения сервиз има опция да направят преглед и да Ви кажат колко ще струват частите и ремонта. Някои от чарковете ги доставя патролфен ( от Варна). Имате възможност да решите след това дали там да правите ремонта или не. Аз лично си купувам частите от Варна и след това решавам къде да си направя ремонта. Правил съм и при тях.
    LZ1AIV

    Коментар


    • #3
      От: Тойота Ланд Круйзер - шум в купето

      Благодаря за съвета! Дюзите сменях в фирменият сервиз и констатирах че цените са по-ниски от на БОШ на Петров. Сега при този сняг от никъде нищо не ми духа. Явно ремонта ще го отложа за по-добро време и ще мога да събера още малко информация.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X