Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

    Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
    Странно. Къде купихте тази винетка? През сайта цената си е същата като миналата година - 2975 форинта или около 9,50-9,60 евро.
    Да, така пише.. Дори и на бележката, която ми издадоха пишеше същото, но искаха по 12,50 €.
    Още на първата бензиностанция на влизане в страната - всеки спираше и си взимаше винетка от там.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Коментар


    • #47
      От: Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

      Първоначално публикуван от Noa87 Преглед на мнение
      Да, така пише.. Дори и на бележката, която ми издадоха пишеше същото, но искаха по 12,50 €.
      Още на първата бензиностанция на влизане в страната - всеки спираше и си взимаше винетка от там.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Ясно. Редовните им номера.
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • #48
        От: Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

        Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
        Ясно. Редовните им номера.
        То затова е по-добре да си вземеш и двете винетки в Австрия(още при влизането).
        В Унгария и за гориво не спирам. Ако трябват винетки, пак двете заедно но веднага след границата от пункта специално за винетки.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #49
          От: Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

          Аз винетки за Румъния и Унгария купувам онлайн. За Австрия задължително след границата на Шел.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • #50
            От: Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

            Тия номера се избягват при плащане с карта. То където ги правят не приемат и карти.

            Коментар


            • #51
              От: Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

              Аз няма да взема отношение относно пътуването през зимата по този маршрут/правил съм гоо само веднъж/.Но относно мястоъо за почивка ,бих ви посъветвал да изберете Паприка на Австрйско-Унгарската граница.Уникална кухня,много добро място за почивка от пътуването и добра локация както ми се струва поне не мен.Но каквото и да изберете-Успех и безаварийно!

              Коментар


              • #52
                От: Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

                Виждам темата постфактум, но да дам и аз моето мнение за спане в района.
                Почти всяка година ходя със семейството с колата до Парндорф и винаги отсядаме за 3-4 нощувки в този хотел в Мошонмадяровар http://www.booking.com/hotel/hu/corv...al&type=total&
                Вътрешен паркинг, страхотен ресторант на много приемливи цени. И най-вече приемат кредитни карти, т.е. може да се избегне плащането в евро, ако няма форинти.

                Коментар


                • #53
                  От: Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

                  Унгария,редовния номер-не им работи пос терминала,зареждам гас на ненормална цена 1 евро литъра,питам колко струва бензина,отговор 2 евро...ммммм,ще ме извиняват,така запалих...идваше ми да викам полиция...спрях се,че с малко дете и жена,щеше да стане една...
                  Румъния,хотел,голям плакат цена нощувка 60 бг лева по курса за деня леи-лева,подавам картата,ми сори пос терминала не работи 80 евро е цената...
                  Имам вече не 1 ми 100 на ум.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Пътуване с автомобил от Берлин до Пловдив с една нощувка - помощ

                    Решението на проблема се нарича САМОЛЕТ. Малко над 400 лв е билетчето. И нямаш кахъри ни със сняг, ни с навигация, ни с митничари. Европейска работа.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X