Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

    Здравейте приятели, мой познат ме помоли да попитам във форума къде може да се монтира читава газова уредба за Vitara 2.5 V6, и най вече какъв модел?
    Притеснявали го местните майстори, а и някои уредби след монтаж светвал чека!
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    От: Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

    Аз карам с турска вече 5 год. и почти не съм имал проблеми с нея.Не пиша марка знаеш защо.Витарата е в подписа ми.
    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

    Коментар


    • #3
      От: Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

      И аз бях пред същата дилема.На ХЛ-а сложих в Ямбол и съм много доволен.И до Капаоник ходих никакви ядове.Все едно е на бензин.Доколкото ми обясниха във Варна е основния сервиз и имат нещо като фрайчайзинг по различни градове.Обясниха ми ,че и в който град потърся помощ ще ми я окажат.Затова ги избрах.Сложиха ми и машинка за мазане на клапаните и 80 литра бутилка.Гаранция май 2 години при цена 1200 лв.И при мен светва чека ама като настъпя яко педала при тръгване.Ама един от датчиците в изпускателните колектори си е заминал.Ама и това лукавам.Откачам вечер едната клема на акумулатора и на сутринта няма проблем.На някой от тези телефони вероятно ще ти препоръчат човек около Стара Загора+359 885 71 66 73+359 896 78 56 80+359 895 80 58 64.Ако не бързате много на срещата ще ти покажа нещата на живо.
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • #4
        От: Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

        Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
        И аз бях пред същата дилема.На ХЛ-а сложих в Ямбол и съм много доволен.И до Капаоник ходих никакви ядове.Все едно е на бензин.Доколкото ми обясниха във Варна е основния сервиз и имат нещо като фрайчайзинг по различни градове.Обясниха ми ,че и в който град потърся помощ ще ми я окажат.Затова ги избрах.Сложиха ми и машинка за мазане на клапаните и 80 литра бутилка.Гаранция май 2 години при цена 1200 лв.И при мен светва чека ама като настъпя яко педала при тръгване.Ама един от датчиците в изпускателните колектори си е заминал.Ама и това лукавам.Откачам вечер едната клема на акумулатора и на сутринта няма проблем.На някой от тези телефони вероятно ще ти препоръчат човек около Стара Загора+359 885 71 66 73+359 896 78 56 80+359 895 80 58 64.Ако не бързате много на срещата ще ти покажа нещата на живо.
        Благодаря, бат Радо
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #5
          От: Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

          На мен ми монтираха някаква полска конфигурация, компа е полски, инжекторите са barracuda, изпарителя е Shark някакъв си. За повече от 6000км. единствения проблем който имам, без да съм сигурен че е от ГИ е че когато е много студено, примерно под 0 градуса, пали от втория път.
          Инъче гори и върви без забележка (нормално) и нищо по-таблото не свети, гаранция 2 години, и цена 1200лв.
          Последно редактирано от forski; 10-01-17, 20:42.
          SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

          Коментар


          • #6
            От: Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
            Здравейте приятели, мой познат ме помоли да попитам във форума къде може да се монтира читава газова уредба за Vitara 2.5 V6, и най вече какъв модел?
            Притеснявали го местните майстори, а и някои уредби след монтаж светвал чека!
            Откъде е твоят познат? Читавата газова, монтирана от гъзорък "майстор" може не само да пали чека, а и да води до желание да драсне клечката на колата. От друга страна, читав човек може да сложи обикновена газова уредба на този двигател и да няма проблем.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #7
              От: Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

              На мой три В6-ци съм слагал обикновена газова и поне на още толкова на познати. Фирмата е в София, но монтаж може да ти направят навсякъде. На тези мотори дебитомера е в колектора и не го притеснява ако случайно гръмне. Изпарител БРЦ 100 КВ и бутилка от 20 до 60л. в багажника в дясно, монтаж и гаранция 2г. - 560 лв. Няма друг комп и чека не свети. Има някои подробности при монтажа, които са Желателни не зависимо от уредбата. Изпарителя трябва да се свърже последователно след парното, а не с тройници за да има същото парно след монтажа. Самия изпарител го монтирам под кутията на въздушния филтър на мястото на филтъра за бензиновите пари. Може и с плочка, а може и директно със шнуцери. Копчето по избор - ръчно или авт. Имам над 100 К с такава с две смени на филтър на клапана !!!
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • #8
                От: Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

                Първоначално публикуван от forski Преглед на мнение
                На мен ми монтираха някаква полска конфигурация, компа е полски, инжекторите са barracuda, изпарителя е Shark някакъв си. За повече от 6000км. единствения проблем който имам, без да съм сигурен че е от ГИ е че когато е много студено, примерно под 0 градуса, пали от втория път.
                Инъче гори и върви без забележка (нормално) и нищо по-таблото не свети, гаранция 2 години, и цена 1200лв.
                Пробвай преди да я угасиш да я обърнеш на бензин за 2-3 секунди. И тогава виж дали пак ще пали на втория път.
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар


                • #9
                  От: Питане за читава газова уредба за Vitara 2.5 V6 ?

                  Първоначално публикуван от forski Преглед на мнение
                  На мен ми монтираха някаква полска конфигурация, компа е полски, инжекторите са barracuda, изпарителя е Shark някакъв си. За повече от 6000км. единствения проблем който имам, без да съм сигурен че е от ГИ е че когато е много студено, примерно под 0 градуса, пали от втория път.
                  Инъче гори и върви без забележка (нормално) и нищо по-таблото не свети, гаранция 2 години, и цена 1200лв.
                  Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
                  Пробвай преди да я угасиш да я обърнеш на бензин за 2-3 секунди. И тогава виж дали пак ще пали на втория път.
                  Аз съм със същата полска конфигурация, около 3К вече и нямам никакви забележки, на предишната ми кола бях с Фобос и не бях особено доволен , въпреки, че се водеше по-висок клас.
                  Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                  Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X