Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

    Та въпроса е следният:
    Вкъщи ползвам интернет и тв на близзззу.Тъй като плащам 200 мегабита ми се ще същите да ги има,но не винаги се получава.
    Лаптопа го ползвам директно на кабел като се прибера тъй като уайфай картата не ги поддържа уж тия скорости.
    Обаче през деня в офиса го ползвам на уайфай тъй като там кабел нямам.
    И от тук иде и въпроса вечер като се прибера и ръгна кабела ПРЕДПОЛАГАМ пс-то тъй като избира кабела като приоритет трябва да си достига макс скоростите който оператора поддържа към даденият момент.
    Обаче така се получава,че като се вържа и се оказва,че имам скорост от около 30мгбита.И на кабел и на уайфай.
    Та как да я боря най-правилно тази връзка.Бъркам ли някъде не бъркам ли.
    Щото се случва както и тази сутрин да имам 197 мегабита с изключена уайфай карта.
    Магия някаква ама дайте и вие предположения.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

  • #2
    Re: Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

    Тия 200 може да не са ти гарантирани. Щом вдигаш 197 значи мрежата ти е гигабитова. От тук насетне е оператора и съответно сорса от който сваляш.

    Коментар


    • #3
      От: Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

      Ами изключвай уайфай картата, просто е. Защото приоритети в тая работа няма в истинския смисъл и изобщо казано е некоректно да си свързан към една мрежа през две места.

      Коментар


      • #4
        От: Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

        Така и правя ама не винаги се оправя.Та затова питам.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #5
          От: Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

          А как ги мериш ,и към къде
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #6
            От: Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

            100% скороста е не гарантирана. Така, че в шейпъра си ограничен на 200, ама... Представи с, че в входа сте 10 човека закачени към един Гигабитов рутер, и всеки трябва да получи по 200mbps. Ами няма как да стане. Дори да сте с оптика и там има слаби звена... Така, че щом достигаш 200мбпс, значи при теб всичко е наред, и проблема е при доставчика ти(доколкото може да се каже че е проблем), защото при негарантираната скорост ти дават скорост ДО 200мбпс, но това при идеални условия, при условие, че мрежата е претоварена ползваш колкото има

            Коментар


            • #7
              От: Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

              А колко ти е ъплоуд скоростта?
              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
              0898777327

              Коментар


              • #8
                От: Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5953241270.png
Прегледи:1
Размер:31.3 КБ
ID:5739964 Ей на от преди малко със изключен уай фай.Ама както казах понякога даунлоада отива на майната си като вчера например когато беше 5мгб по едно време,а ъплоада си е констатнта около 7.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #9
                  От: Възможно най-бърза връзка с интернет.Как на уйн 8.1 ПРО !?

                  И аз съм към близу от скоро. Даунлоад 200, ъплоуд 5. И двете са реално достижими, но не гарантирани, в 99% от случаите, когато съм проверявал, поне при мен. Ако при теб проблемът е само от време на време, си е нормално да е така, както казаха по-горе, това е споделена линия. За гарантирана връзка, цените са други. Но не пречи, когато връзката ти е паднала, да им звъннеш и да проверят, може и да има технически проблем. Пробвай и с друг компютър как е.
                  Иначе приоритета на мрежите е LAN, WiFi, Mobile, по подразбиране.
                  За ръчни настройки, тук е обяснено как се променя биндинга: https://www.eightforums.com/tutorial...e-windows.html

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X