Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресора на климатика работи постоянно и няма топло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Компресора на климатика работи постоянно и няма топло

    Веднага проверих за такова реле но се оказа че при двигателя такова на жълта основа няма-да нее някаде из купето-модела ми е 2.5тдс-97г.Задалжително ще е свързано през реле но каде е.Ако отида при маистор на климатици то тои задалжително не познава колата и освен да ми нанесе щета друго не се очаква-аз съм добре запознат с електротехниката и електрониката но ми липсва информация за фронтерата
    Последно редактирано от ибрахим; 10-01-17, 08:34.

    Коментар


    • #17
      От: Компресора на климатика работи постоянно и няма топло

      Моя грешка.Релето е в купето при предпазителите.Предпазителя е F8(20A) .Трябва да са три релета едно до друго.Въпросното е на жълта основа.Схемата я гледам от Аутодата.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shema.jpg
Прегледи:1
Размер:69.7 КБ
ID:5739971
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.jpg
Прегледи:1
Размер:64.6 КБ
ID:5739972С червено е отбелязано къде е релето.Успех.
      Последно редактирано от plamenpe; 10-01-17, 12:17. Причина: допълнение

      Коментар


      • #18
        От: Компресора на климатика работи постоянно и няма топло

        Благодарности колега-Plamenpe-Намерих релето а то е на лявата страница и установих че има утечка някаде в кабелния сноп до съединителя на комресора-отрязах проводника от компресора и всичко е океи-напролет като сваля кутията на скоростите да сменя семерина на коляновия вал ще имам достъп до снопа и ще го разплета и оправя повредените изолации.Абе откаде мога и аз да си намеря тази Аутодата?

        Коментар


        • #19
          От: Компресора на климатика работи постоянно и няма топло

          Първоначално публикуван от ибрахим Преглед на мнение
          Благодарности колега-Plamenpe-Намерих релето а то е на лявата страница и установих че има утечка някаде в кабелния сноп до съединителя на комресора-отрязах проводника от компресора и всичко е океи-напролет като сваля кутията на скоростите да сменя семерина на коляновия вал ще имам достъп до снопа и ще го разплета и оправя повредените изолации.Абе откаде мога и аз да си намеря тази Аутодата?
          За нищо.Радвам се,че сте решили проблема.Аутодатата по принцип е лицензионен продукт,но има версии в торент тракерите – например Замунда.(Това не знам дали е по правилата.Моля модераторите да коригират, ако съм сгрешил)

          Коментар


          • #20
            От: Компресора на климатика работи постоянно и няма топло

            А отопление появи ли се? От това че климатикът работи не може да останеш без парно.

            Коментар


            • #21
              От: Компресора на климатика работи постоянно и няма топло

              Оставаш и то как-замръзва радиатора на парното и не минава никакав въздух-сега всико с отоплението е шест

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X