Обява

Свий
Няма добавени обяви.

превключва автоматично от газ на бензин въпреки че все още има газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: превключва автоматично от газ на бензин въпреки че все още има газ

    И вгазовия клапан има филтър.
    С каква тръба си, ако е медна развий тръбата преди клапана и филтъра, и пусни газ от бутилката да се "продуха" тръбата.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар


    • #17
      От: превключва автоматично от газ на бензин въпреки че все още има газ

      Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
      И вгазовия клапан има филтър.
      С каква тръба си, ако е медна развий тръбата преди клапана и филтъра, и пусни газ от бутилката да се "продуха" тръбата.
      Трябва да хвърля поне метър струя. При мен от тръбата църцореше едва едва. Последва бой по тръбата с дървена пръчка, докато хвърли метър струя. Другото е, че евросондите имат клапан на бутилката, който трябва да се задейства по някакъв начин, за да пусне газта. Без искри!!!
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #18
        От: превключва автоматично от газ на бензин въпреки че все още има газ

        Аз съм така от както падна под нулата,филтрите са нови,като извадя течната фаза,филтъра е обскрежен ,като го надуя с уста и замръзналата газ изсфирясва веднага като я стопля с дъха си.Карам на бензин повечко,като се постопли всичко е ок.Сам съм си доктор,и не ме бърка особенно,още повече че редуктора ми е слаб за мотора,но на топло върши работа.
        За да съм сигурен,сутринта на -12 гр.заредих газ която е топла ,питах резервоара под земята ли е,и си карах без проблем на -12
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X