Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

    щом като разхода на гориво не е приоритет -Додж Дуранго 7 местен като най задната седалка ляга в пода и се отваря огромен багажник,с бутилка на мястото на резервната гума,има ги ,макар и рядко с242 хд раздатка ,демек фултайм,31-ци са му заводски 32-ки ще влязат без проблем 5.2 ,5.9 и 4.7 литрови мотори абе голям кеф

    Коментар


    • #32
      От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

      Адаш, малко ми е странно да те видя като автор на подобна тема

      Коментар


      • #33
        От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

        Орел Фруктиера V6 3.2 с раница /дъл.база/
        Придобиване 4-5к, останалото туних ...

        Коментар


        • #34
          От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
          Адаш, малко ми е странно да те видя като автор на подобна тема
          А на бас че прави някакво проучване,което обаче,няма нищо общо със закупуването на някой кош! Има нещо,ама и и аз не мога да се светна още какво е!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #35
            От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
            Абе тези 95ци имат ли фултайм?
            Изключително трудно ще намериш сток парт тайм версия. Повечето са фул тайм.

            Коментар


            • #36
              От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

              Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
              Бензиновия вариант на ТЛК 95 само с 3,4 мотор ли е?
              Да. Мотора е хубав, колата върви прилично с него дори с автомат, аз предпочитам ръчката от тези години и в случая. Разхода на газ е 17-20.
              Последно редактирано от Yaro; 09-01-17, 15:01.

              Коментар


              • #37
                От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                Изключително трудно ще намериш сток парт тайм версия. Повечето са фул тайм.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15942639_10210371183168930_1988730816_o.jpg
Прегледи:2
Размер:126.7 КБ
ID:5739905

                Видя ми се че лоста е като на парт-тайм. Какви са позициите на лоста?
                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                Drag Grand Canyon Daily
                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                LZ1JYM

                Коментар


                • #38
                  От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

                  Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                  Видя ми се че лоста е като на парт-тайм. Какви са позициите на лоста?
                  Лоста обикновено е H - N - L. Този по-скоро е за парт-тайм трансмисия, която както писах според мен е по-рядко.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

                    А муфа има ли на централния диф или механично заключване. Имат ли блокаж на задния диф?
                    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                    Drag Grand Canyon Daily
                    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                    LZ1JYM

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

                      Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                      А муфа има ли на централния диф или механично заключване. Имат ли блокаж на задния диф?
                      Виско муфа както е на фейс лифт 80 мисля, че няма, но не съм напълно сигурен. Централният диф е нормален, отворен с 100% ръчен блокаж. Отзад е 100% ръчен блокаж, LSD или отворен, в зависимост от комплектацията. Отпред, за разлика от 6, 7, 8 серии няма заводски блокаж.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

                        Поддръжка при арабина е голям минус при закупуване, Мите!
                        Аз Желязков, ако е в ЛР го виждам само в Д2 - ще може и да си тегли и да си го тунингова после. А и отговаря на всички негови изисквания.
                        Звънни ако гледаш някое да си похортуваме
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Поддръжка при арабина е голям минус при закупуване, Мите!
                          Аз Желязков, ако е в ЛР го виждам само в Д2 - ще може и да си тегли и да си го тунингова после. А и отговаря на всички негови изисквания.
                          Звънни ако гледаш някое да си похортуваме
                          За Д2 бензин 4.0(4.6) мога ферман да напиша.
                          Накратко не се е продавал в Европа и тукашните са салвидж американки включително и моя
                          В момента в Германия по сайтовете няма както и у нас - много рядък модел.
                          Голяма вероятност да вземеш нещо напудрено за продажба с издухани глави и валове.

                          Твърдо НЕ!!!

                          Статистически вероятноста да намериш свестен ТД5 е по голяма
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

                            Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                            Орел Фруктиера V6 3.2 с раница /дъл.база/
                            Придобиване 4-5к, останалото туних ...
                            Важи,ама за 4-5 хилки,определено нема да е читава и после били буклуци.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              На Керчев не е ли Класик? Или има и Р38?
                              Веднага ме кОвна. Разбира се, че е класик, но расови май е газифициран и на всичко отгоре върви нелошо и на газ. Простете, но от известно време съм заплес.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какъв универсален 10+ годишен 4х4 висок автомобил ще препоръчате?

                                Първоначално публикуван от grozew Преглед на мнение
                                Бих препоръчал Cherokee KJ - Покрива голяма част от заданието.
                                Това е добро попадение. Почти в девятката


                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Освен багажника. Може да го уредим Митака с един тест, че сигурно няма впечатления.
                                И сравнително неудобните седалки... Дали ще мога да натрупам впечатления, ако някой съдейства и уреди един тест...
                                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                                0898777327

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X