Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CR-V Помощ за кардан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda CR-V Помощ за кардан

    Здравейте колеги и за много години. Живи и здрави. Реших да се обърна към вас за малко помощ относно следния проблем. Имам Хонда цр-в 97ма година 2.0 128к.с. Счупи ми се едното ухо на фланеца на кардана,там където стои карето. Търсих много такъв фланец като резервна част,но никаде нищо не откривам. Мислих да го нося да се навари,но никой не му се иска да се захване. Работата върви към нов кардан само заради този фланец явно. Намерих един чисто нов,турски,но продавачът ми казва че най много две години и пак ще го сменям. По моргите търсих-нищо. Бих искал да ви помоля за някакъв съвет,помощ,идея,каквото и да е все ще ми бъде от полза. Благодаря,бъдете здрави!

  • #2
    От: Honda CR-V Помощ за кардан

    А кардан втора ръка не е ли вариант?

    Коментар


    • #3
      От: Honda CR-V Помощ за кардан

      Не успях да открия,по мотгите като ходих ми казват общо взето че първото нещо,което се купува от хондите,това е кардана. Явно им е слабо място.

      Коментар


      • #4
        От: Honda CR-V Помощ за кардан

        Не си написал от къде си! Подпълни си профила.
        По кои морги си търсил?
        Ако си от София, има хубава морга в кв."Дружба" - там няма начин да няма кардан.
        Ако не си намерил още и те интересува тел. на човека от моргата пиши ще ти го кажа ,за да провериш и там.
        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

        Коментар


        • #5
          От: Honda CR-V Помощ за кардан

          Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
          Не си написал от къде си! Подпълни си профила.
          По кои морги си търсил?
          Ако си от София, има хубава морга в кв."Дружба" - там няма начин да няма кардан.
          Ако не си намерил още и те интересува тел. на човека от моргата пиши ще ти го кажа ,за да провериш и там.
          От Пловдив съм,оправих го профила. Ще ти бъда благодарен ако ми дадеш номера да се обадя на този човек. Благодаря!

          Коментар


          • #6
            От: Honda CR-V Помощ за кардан

            Моргата е ARISA PARTS , телефона е 0879466444.
            Собственика се казваше или Станислав или Станимир .
            Изпраща частите за страната, ако не можеш да си ги вземеш на място.
            Успех.
            / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

            Коментар


            • #7
              От: Honda CR-V Помощ за кардан

              Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
              Моргата е ARISA PARTS , телефона е 0879466444.
              Собственика се казваше или Станислав или Станимир .
              Изпраща частите за страната, ако не можеш да си ги вземеш на място.
              Успех.
              Благодаря много,ще пиша да кажа какво е станало,поздрави.

              Коментар


              • #8
                От: Honda CR-V Помощ за кардан

                Здравейте
                Да не отварям нова тема при мен се скъса предното каре на кардана,след като свалихме кардана се оказа ,че карето не е оригинално и е правено.Майстора ми препоръча да се поровя и да видя за фирми който рециклират кардани.Въпросът ми е има ли някой отзиви от такива фирми и къде да го пратя за ремонт и баланс.Фирмата в град Кубрат добра ли е? Става въпрос за Хонда ЦРВ първа генерация 128 кс автомат.
                Благодаря предварително за всички отгоори и препоръки.
                Последно редактирано от константин трендафилов; 15-01-17, 10:51. Причина: допълнение
                ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                Коментар


                • #9
                  От: Honda CR-V Помощ за кардан

                  Днес успях да открия кардан така случайно. Сега вече хондата тук там стъпва. Благодаря на всички,които се отзоваха. Наздраве!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Honda CR-V Помощ за кардан

                    Здравейте
                    При мен нещата се развиха по следният начин.Пратих кардана в гр.Кубрат смяна на двете карета и баланс 182 лв с транспорта.Каретата японски по 60 лв. баланс 40 лв.гаранция 6 месеца другото транспорт.За демонтаж и монтаж 20 лв.
                    ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Honda CR-V Помощ за кардан

                      Днес сменях съединителя и майстора ми каза ,че карето на кардана ми било блокирало почти(откъм скоростите).Имало много малък ход.Има ли някой идея ,колко трябва да се върти карето при откачено положение?Дали не е клеясало просто от това,че цяла зима е карана по асфалт?Нямам никакви симптоми иначе,като шумове притрисане и т.н.Всяка информация ще ми бъде от полза!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X