Обява

Свий
Няма добавени обяви.

масло раздатка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • масло раздатка

    Здравейте колеги!
    Съжалявам че пускам отделна тема но няма как.Търся спешно 1л масло за раздатка на гранда quadra drive комплектация.
    BMW X6

  • #2
    От: масло раздатка

    По SAE Dexron III , инак Mopar 9602.Не е възможно да няма наблизо около теб.
    Но си "шприцвай" , докато протече.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #3
      От: масло раздатка

      За раздатката е само Мопар и нищо друго.Не искм да рискувам с варилока.Иначе масла колкото искаш около мен
      BMW X6

      Коментар


      • #4
        От: масло раздатка

        Само не питай маслари за масло,на мен ми дадоха 75/140 за раздатката!ВНИМАВАЙ!!!Мен тук ме поправиха,първо пишеш ТУК,после ходиш в магазина!
        Лесно беше само вчера
        Jeep Cherokee - Liberty 3.7
        Fab Fours Legend
        Nissan Terrano II 2,4

        Коментар


        • #5
          От: масло раздатка

          Налично в склада (тия трябва да почнат да ми плащат за реклама).
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: масло раздатка

            Да!Колегата rangelovhunter ми обърна внимание на този сайт също.Утре сутрин първата ми работа ще е да поръчам.Гадни гадни семеринги...Не бях го проверявал от лятото.Благодаря ви!Иначе маслата знам къде какви са и компромиси не правя - всичко е сменяно с правилното при Еди.Изобщо джипа се поддържа при него.
            BMW X6

            Коментар


            • #7
              От: масло раздатка

              Маслото току що поръчано от този магазин.Една любезна девойка взе поръчката и видимо беше запозната за какво става дума.За първи път пазарувам от тях - надявам се всичко да е ок и днес или утре най късно да е при мен.Поздрави и благодаря за помощта!
              BMW X6

              Коментар


              • #8
                От: масло раздатка

                Много коректни са и няма да имаш проблем.

                Коментар


                • #9
                  От: масло раздатка

                  Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                  Да!Колегата rangelovhunter ми обърна внимание на този сайт също.Утре сутрин първата ми работа ще е да поръчам.Гадни гадни семеринги...Не бях го проверявал от лятото.Благодаря ви!Иначе маслата знам къде какви са и компромиси не правя - всичко е сменяно с правилното при Еди.Изобщо джипа се поддържа при него.
                  Хайде кажи,какво е маслото за хидравликата за KJ 3.7
                  Лесно беше само вчера
                  Jeep Cherokee - Liberty 3.7
                  Fab Fours Legend
                  Nissan Terrano II 2,4

                  Коментар


                  • #10
                    От: масло раздатка

                    Не познавам KJ освен от обща култура понеже карам WJ.Колегата Кинекс по горе в съответната тема е дал мисля съвсем обоснован и ясен отговор.Личното ми мнение което не държа да е меродавно но пък е правилно за мен е да се свери вин номерът при Еди Рангелов и да се види кой от споменатите 3 вида масло се полага.Аз лично бих налял съответното Мопар без да търся заместители.Този филм със заместителите съм го гледал с моята хидравлика и не ми хареса.
                    BMW X6

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X