Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за CR-V автомат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за CR-V автомат

    Здравейте, искам да питам за автомат. скоростни кутии който слагат на CR-V I и II бензин - какви са като принцип на работа , здравина, ремонтопригодност . Освен това какви режими има на каране - може ли да се кара само на предно и само при нужда ( ръчно или автоматично) да мине на 4х4. Досега не съм карал Хонда, а Мазда и Нисан и то леки коли. Сега се оглеждам за по-голям и сигурен семеен автомобил. Карането е основно по шосе, считам че мощност 130-150 к.с. ми е достатъчна, не карам бързо - макс. 120-140 на магистрала и то ако няма голямо движение. Досега съм гледал за Нисан X-Trail и ми се ще да проуча Хонда CR-V.

    Скъпа ли е поддръжката на автомобила като цяло и как е като возия , разходи?

    Благодаря на всеки отзовал се.

  • #2
    От: Въпрос за CR-V автомат

    Здравей.
    Аз карам ръчка 99 година RD1. подръжката не е скъпа даже напротив някой части са по евтини от на други коли от тия години Возията е добра поне на мен ми харесва вози по добре от повечето леки коли. Тази кола принципно си е с постоянно предно предаване и когато предните превъртят по някаква причина чак тогава включва 4х4 докато се изравнят оборотите на двата моста и пак го изключва. Неможеш ръчно да го пускаш или да го спираш (всичко е механично).

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X