Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся сервиз/майстор в София за ъпгрейд на Диско 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся сервиз/майстор в София за ъпгрейд на Диско 2

    Здравейте колеги,
    от време планирам подобрения по Дискавърито си, но все не ми достига време и опит за някой от тях.
    Тъй като не съм от София - не познавам сервизите или майсторите (освен Андро и Мото-пфое), които биха ми свършили работа.
    А знам че тук има хора които са доста по напред от мен и може би вече са правили тези подобрения по своите машини,
    бихте ли ми препоръчили или предложили място където да направя следните неща :

    - смяна на маркучите/тръбите на радиатора с Britpart Silicone Hose Kit
    - смяна на биалетките със HD Link Assembly
    - смяна на тампоните със Britpart Yellow Polyurethane Bush Kit
    - смяна на кормилните пръти със Heavy Duty Steering Rod
    - смяна на втулките на пушките със Castor Correction Kit (диското е вдигнато с 5см)

    Голям бонус ще е за мен (но не е задължително), ако човека който се наеме да го направи има нужда от чирак/помощник в мое лице.

    Колата е Discovery 2 TD5 2003 Automatic

    Мога да оставя колата през седмицата но принципно ми трябва готова преди 13 януари.
    Благодаря предварително за всякакви предложения и инфо които ще ми бъдат полезни.

  • #2
    От: Търся сервиз/майстор в София за ъпгрейд на Диско 2

    Чета и търся из нета, струва ми се че времето на майсторите е отминало ....
    Попаднах на категорията Сервизи във форума на Land Rover България, предимно негативни мнения и сервизи където да НЕ ходим.

    Мисля си дали форума изобщо може да помогне на хора като мен - без опит в ремонта на коли, или само съществува за хората които сами си поправят колите ?

    Аз ли нещо не правя както трябва?
    Някак си не ми се вярва от 200 човека, които да са прочели темата, нито един да неможе да ми препоръча сервиз.

    Някой има ли идея защо се получава така ?

    Коментар


    • #3
      От: Търся сервиз/майстор в София за ъпгрейд на Диско 2

      Благодаря на колегата trapper, който ми прати контактите на 3 сервиза в Горубляне и Казичане.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-01-17, 14:54.

      Коментар


      • #4
        От: Търся сервиз/майстор в София за ъпгрейд на Диско 2

        Приятелю самото заглавие е доста конкретно.Принципно в Габрово мога да ти препоръчам услугите на 3-ма човека.Дори бих те запознал .Но в София никого не познавам и няма как всеки да дава мнение по простата причина ,че сега е модерно да се търсят ,,КУСУРИ,, а не дорите страни в колегите.
        РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

        0895шест29410 .

        Коментар


        • #5
          От: Търся сервиз/майстор в София за ъпгрейд на Диско 2

          Благодаря ти за отговора bay pres. Ще послушам съвета ти и ще бъда малко по широко скроен. Нее само София.
          Сигурно познавам поне 1 от 3мата човека в Габрово и работата както виждаш не е станала, но все пак
          този уикенд ще се ослушам отново. Един човек тук ми препоръча с. Момин Сбор, и там ще питам, някак ще стане работата надявам се...

          Коментар


          • #6
            От: Търся сервиз/майстор в София за ъпгрейд на Диско 2

            Първоначално публикуван от offroadbob Преглед на мнение
            Здравейте колеги,
            от време планирам подобрения по Дискавърито си, но все не ми достига време и опит за някой от тях.
            Тъй като не съм от София - не познавам сервизите или майсторите (освен Андро и Мото-пфое), които биха ми свършили работа.
            А знам че тук има хора които са доста по напред от мен и може би вече са правили тези подобрения по своите машини,
            бихте ли ми препоръчили или предложили място където да направя следните неща :

            - смяна на маркучите/тръбите на радиатора с Britpart Silicone Hose Kit
            - смяна на биалетките със HD Link Assembly
            - смяна на тампоните със Britpart Yellow Polyurethane Bush Kit
            - смяна на кормилните пръти със Heavy Duty Steering Rod
            - смяна на втулките на пушките със Castor Correction Kit (диското е вдигнато с 5см)

            Голям бонус ще е за мен (но не е задължително), ако човека който се наеме да го направи има нужда от чирак/помощник в мое лице.

            Колата е Discovery 2 TD5 2003 Automatic

            Мога да оставя колата през седмицата но принципно ми трябва готова преди 13 януари.
            Благодаря предварително за всякакви предложения и инфо които ще ми бъдат полезни.
            Като се затопли се разходи до Дядо Владо в Костинброд, та там е и колегата от форума Чоко, и при двмата може да си свършиш работата сам и с помощ от приятели

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X