Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радиатор за TLC 70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Радиатор за TLC 70

    Здравейте ,колеги.
    Търся здрав воден радиатор за Тойота Лендкрузер 70 серия, 2,4 тд с кръглия фар. Ако на някой му се намира, моля да пише на лични.
    Благодаря.

  • #2
    От: Радиатор за TLC 70

    Колега каво му има на твоя?С бронзови казанчета ли е?Ако е проблемна питата ще ти я направят.

    Коментар


    • #3
      От: Радиатор за TLC 70

      Ами той е правен няколко пъти и то уж от специалисти, питата е здрава, но ми направиха ново горно казанче и точно на прехода към питата ,като изтече гаранцията от една година и протича по цялата дължина.

      Коментар


      • #4
        От: Радиатор за TLC 70

        Това са твоите хора http://www.avtoradiatori-nushi.com/ .

        Коментар


        • #5
          От: Радиатор за TLC 70

          Намери си здрав втора ръка или преглътни и си купи за около 800 лева чисто нов оригинален при Патрол фена , всички тези БГ-рециклажи са ден до пладне и на голям късмет .
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • #6
            От: Радиатор за TLC 70

            Клега не съм на това мнение .Познавам работата на тези хора работят много добре.След като им пратиш радиатора ти се обаждат и ти казват става или не.Последно им пращах интеркулер от навара 3000 турбо дизел изпускаше от 2 тръбички отвориха го завариха ги а завариха също и двата капака .Дадоха гаранция всичко за 280 лв. а в нисан за кулер искаха 2860 лв.Така че колегата да прецени но аз съм пратил над 20 радиатора и кулери до сега съм нямал проблеми.Правят цели нови медни пити.На едно субару радиатор за парно нов 830лв те го отвориха почистиха завариха алуминиев всичко за 80 лв.парното ще ти стопи подметките,2 години не е мръднало.
            Последно редактирано от antonyy; 06-01-17, 18:33.

            Коментар


            • #7
              От: Радиатор за TLC 70

              Не оспорвам , но аз съм се напатил от БГ специалисти и си залагам на сигурното , но пък е по скъпо .Всеки си има глава на раменете и си решава сам за себе си , аз просто споделих моята гледна точка
              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

              Коментар


              • #8
                От: Радиатор за TLC 70

                Мисля, че за този модел има и алтернативно производство на Nissens с цена около 300 лв.

                Коментар


                • #9
                  От: Радиатор за TLC 70

                  Така е колега, наистина хората работят мн.добре ,но всеки сам си решава.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X