Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странен проблем с токовете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Странен проблем с токовете

    Колеги имам следния проблем.Фронтерата няма ток в таблото и не дава искра,фарове запалка и СД работят,не работи чистачки мигачи и т.н.Стартера и той върти. Благодаря предварително..

  • #2
    От: Странен проблем с токовете

    Ако имаш някакви ел.технически познания,започвай от бушоните,после таблото и т.н.т.,ако не-при майстора.Впрочем,каква е фронтерата?

    Коментар


    • #3
      От: Странен проблем с токовете

      Бушоните ги проверих релетата също..Иначе фронтерката е 2000 кубика къса база доста добре се представя за сега.

      Коментар


      • #4
        От: Странен проблем с токовете

        Искра на свещите ли?
        Някакъв '+' или маса липсват около таблото - предпазител, кабел. Искрата може да липсва заради защитно реле на аларма или подобно, пак около таблото.
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • #5
          От: Странен проблем с токовете

          Колега ами дай малко повече повече инфомрация - правени ли са някакви интервенции или не са. Как замери бушоните и кой бушони. При какви условия е изчезнал тока. Без тази информация започваме "хвърляне на боб"
          C20Nе '94 KБ

          https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

          Коментар


          • #6
            От: Странен проблем с токовете

            Колеги оказа се алармата оказа се че така е била вързана и има защита сложена под таблото..А аз се чудих какъв е този кабел в дистрибуторната капачка..Изкормих цялата аларма и проблема е решен.Благодаря ви колеги

            Коментар


            • #7
              От: Странен проблем с токовете

              Днес отново проблем с джипчето колеги..Понеже при нас в Чепеларе има много сняг и го карам с включен преден мост и изведнъж спря да върти и остана само на задно.Та въпроса ми е възможно ли е нещо да е замръзнало или предния мост се предаде...Да поясня със заварени хъбове съм.Пробвах в движение да включа на бавни и не можах което значи че включва друг ще е проблема явно.Благодаря предварително

              Коментар


              • #8
                От: Странен проблем с токовете

                Ами виж дали заварката не се е скъсала/ на хъбовете имам предвид/.След това полуос ,каре.
                Румен Николов

                0888 358 572

                Коментар


                • #9
                  От: Странен проблем с токовете

                  И мен ме набляга мисълта че се е скъсала заварката утре ще погледна.Но както върви ще минавам на Патрул

                  Коментар


                  • #10
                    От: Странен проблем с токовете

                    Проблема е отстранен.Беше изкочила зегерката която държи полуоската към хъба после ще видим как ще се представи в новия 75 сантиметров сняг...Поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      От: Странен проблем с токовете

                      Първоначално публикуван от Асен Симеонов Преглед на мнение
                      И мен ме набляга мисълта че се е скъсала заварката утре ще погледна.Но както върви ще минавам на Патрул
                      А що? Мятай се на камаза направо
                      ОФА КБ X20SE + метан

                      Коментар


                      • #12
                        От: Странен проблем с токовете

                        Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                        А що? Мятай се на камаза направо


                        Първоначално публикуван от Асен Симеонов Преглед на мнение
                        ...Проблема е отстранен.Беше изкочила зегерката която държи полуоската към хъба ....
                        Нито си първият , нито пък е болка за умиране . Така че не бързай с Патруля

                        ....макар че на 75 см. сняг ....
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Странен проблем с токовете

                          Колега VladimCho вече сме на щаер 6х6 камаза замина,а относно фронтерката добра работа си ми върши прилично се държи на натоварването което понася..

                          Коментар


                          • #14
                            От: Странен проблем с токовете

                            Колеги изкочи ми една калибра GSI 150 кс. Та въпроса ми е възможно ли е да го сложа на фронтерата и какво точно се преправя.Знам че картера на калибрата няма да стане и вероятно маслената помпа.Другия въпрос ми е ще паснат ли скоростите и съединитела на новия мотор.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X