Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Scirocco

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VW Scirocco

    Здравейте!
    "Милата " ми направи 30 години. Бях решил да я реставрирам за юбилея и. На 15,06,2015 , я оставих в един "сервиз" , като идеята беше , да се разглоби, отстранят всички налични ръжди, боядисване, освежаване на салон, монтиране на климатик, ако осанат пари ъпгрейд на двигателя.
    За съжаление още не съм си прибла "Милата"
    "Майстора" , който 10 години се грижи перфектно за нея , нещо се изложи. Уговорката беше до зимата да е готова, но 1 година по-късно не беше направено почти нищо..... няма да обяснявам премеждията ми .
    Накратко, парите за проекта отидоха при новия "Съби"( субаруто).
    В момента търся къде да прибера "Милата" , за да не стои на открито в онзи двор.
    Искам ми се да работя сам по нея, но нямам нужната техника и познания.
    След като видях това и си спомних за :





    Ми се прииска да направя нещо подобно със Широко-то.
    Нямам бюджет, но ми се ще да обсъдим тук колко би трябвало да е той , за да преценя дали ще мога да го събера.
    Бхя безработен дълго време и съм затълнал в леки дългове , но се надявам до година да съм си стъпил на краката Ако през това време избистрим , дали може да се направи и за колко пари ще е добре
    Весело посреща вовечера

    ПослеПис: хмм .. снимките не са се качили ... обаче ги има в албума ми
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

  • #2
    От: VW Scirocco

    Хубав модел, но вече ретро. Не съм сигурен, че има идея. Заложи на зехтина.

    Коментар


    • #3
      От: VW Scirocco

      Идея има . Първата беше да я реставрирам . Майстора ме отказа. Сега идеята е да я превърна в нещо като бъги , и да се забавалявам с нея извън пътя . Изобщо не е задължително да се запазва регистрация и тем подобни, но ако има възможност да стане номера , че да не я нося на платформа ще е още по-добре.
      За зехтина все едно че не си го писал .
      За много години и весели дни
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #4
        От: VW Scirocco

        Какво трябва да се ремонтира -ламарини ли ?
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          От: VW Scirocco

          Донеси я. Място има. Инструмент също. Ще измислим нещо. Това е култов автомобил и не бива да се съсипва.
          Последно редактирано от borko_ruse; 01-01-17, 14:03.
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • #6
            От: VW Scirocco

            Ще стане колицата [emoji1]

            Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • #7
              От: VW Scirocco

              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
              Донеси я. Място има. Инструмент също. Ще измислим нещо.
              Това не е алди, да не си в грешка нещо
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: VW Scirocco

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Това не е алди, да не си в грешка нещо
                Те аЛдитата обикновено стоят отвън, щот се не чупят
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #9
                  От: VW Scirocco

                  Борко , бяхме говорили с теб за тази кола.
                  Ице, ужким са оправили ламарините, ама им нямам вяра, като гледах как са пръскали върху жилата и тръбите.
                  Искам да я реставрирам или да я направя нещо като бъги за горска веселба.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: VW Scirocco

                    Нека Борко да я погледне и ще ти каже дереджето.

                    Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • #11
                      От: VW Scirocco

                      Огледай си хбаво колата в какво състояние е и тогава вземи решение как да постъпиш с нея. Много е лесно да я превърнеш в бъги, а много по-трудно е да я реставрираш. ОТ опит казвам, правил съм такива глупости и после съм съжалявал за съсипаната кола.

                      Коментар


                      • #12
                        VW Scirocco

                        Да, затова има уговорка да я видим с Борко и да решим какво да я правим.

                        Каквото и решение да вземем, ще споделям развитието, колкото и бавно са е.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #13
                          От: VW Scirocco

                          Моята карма отново ме споходи и съм безработен.
                          Разполагайки с много време в момента , се зарових в спомени и намерих, нещо отдавна забравено



                          Едни мечти ме затиснаха
                          Борко каза, че нямало как да стане , но пък аз знам , че няма невъзможни неща
                          Идеята ми е, старата баба да се се превърне в Quadrocco
                          Знам че е скъпо начинание , но тук е момента знаещите и можещите да кажат колко, за да разбера дали ще си остана в света на фантастиката или ще продължа уверен напред
                          Защо пък и да не стане Quadrocco to Marocco
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • #14
                            От: VW Scirocco

                            Има Голф 2 4х4 Голф 3 4х4 и аудита 4х4 колкото искаш . Трябва мерене за да се види от кой модел най лесно ще се напасне задния мост .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: VW Scirocco

                              Той , Борко , може би точно че не е лесно да се напасне задния мост е имал предвид , като ми каза , че не става
                              Аз не съм си мислил , че ще стане като лего , да взема от едното и да сложа на другото. Темата на Елиян за ТТ-то ме кара да си мечтая
                              Затова питам , с колко 0 могат да се осъществят тези мечти
                              Сръчен съм в ръцете и имам жеалние да направя каквото мога сам
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X