Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект: Газ 24 Купе.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Проект: Газ 24 Купе.

    Може ли модератор да почисти темата от OM?

    Коментар


    • #77
      От: Проект: Газ 24 Купе.

      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
      Може ли модератор да почисти темата от OM?
      Дано, че нещо я подкарахме в друга посока.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #78
        От: Проект: Газ 24 Купе.

        Единственото, което леко ме притеснява са стъклата на вратите. Имате ли концепция за тях?
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #79
          От: Проект: Газ 24 Купе.

          Нали писа, че ще ги поръчва някъде.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #80
            От: Проект: Газ 24 Купе.

            няма ли развитие по колата, доста интересно тръгна

            Коментар


            • #81
              От: Проект: Газ 24 Купе.

              Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
              няма ли развитие по колата, доста интересно тръгна
              Ще има ще има!!

              Тези дни покрай празниците нямаше никакъв напредък, а е и много студено, но скоро ще има.

              Предстои да бластираме дъното отдолу. С майстор, който прави колата преценихме че ще се справим сами.
              Тук искам да отворя една скоба (аз не съм монтьор, бояджия, тенекеджия, или нещо подобно. Задръстен програмист съм.).

              Купих един китайски пистолет за бласиране с гравитационно пълнене. (Леле колко извънземно звучи тая тъпотия!! )
              Изглежда, че ще свърши работа. Малко бавно става, но покрай мен има дсота ентосиарзирани личности, които искат да имат пясък във всички дупки и да ги сърби след това.
              Та сме насрочили тази събота 14.01.2017 за "ден на пясъчните дюни", ще повдигнем колата на страни и ще се опитаме да изчистим всичко отдолу.



              Ползата от слабия пистолет и бавното честене, е че всъщност не е толкова мръсно и страшно, почти нищо не хвърчи наоколо. Само дето ще стане бавно, но ще си поиграем.

              Коментар


              • #82
                От: Проект: Газ 24 Купе.

                Първоначално публикуван от Vasil Petrov Преглед на мнение
                Ùå èìà ùå èìà!!
                Òåçè äíè ïîêðàé ïðàçíèöèòå íÿìàøå íèêàêúâ íàïðåäúê, íî ñêîðî ùå èìà.


                Ïðåäñòîè äà áëàñòèðàìå äúíîòî îòäîëó. Ñ ìàéñòîð, êîéòî ïðàâè êîëàòà ïðåöåíèõìå ÷å ùå ãî íàïðàâèì ñàìè.

                Òóê èñêàì äà îòâîðÿ åäíà ñêîáà (àç íå ñúì ìîíòüîð, áîÿäæèÿ, òåíåêåäæèÿ, èëè íåùî ïîäîáíî. Çàäðúñòåí ïðîãðàìèñò ñúì.).

                Êóïèõ åäèí êèòàéñêè ïèñòîëåò çà áëàñèðàíå ñ ãðàâèòàöèîííî ïúëíåíå. (Ëåëå êîëêî èçâúíçåìíî çâó÷è òàÿ òúïîòèÿ ).
                Èçãëåæäà, ÷å ùå ñâúðøè ðàáîòà. Ìàëêî áàâíî ñòàâà, íî ïîêðàé ìåí èìà äñîòà åíòîñèàçäè, êîèòî èñêàò äà èìàò ïÿñúê âúâ âñè÷êè äóïêè è äà ãè ñúðáè ñëåä òîâà.
                Òà ñìå íàñðî÷èëè òàçè ñúáîòà 14.01.2017 çà "äåí íà ïÿñú÷íèòå äþíè", ùå ïîâäèãíåì êîëàòà íà ñòðàíè è ùå ñå îïèòàìå äà èç÷èñòèì âñè÷êî îòäîëó.




                Ïîëçàòà îò ñëàáèÿ ïèñòîëåò è áàâíîòî ÷åñòåíå, å ÷å âñúùíîñò íå å òîëêîâà ìðúñíî è ñòðàøíî, ïî÷òè íèùî íå õâúð÷è íàîêîëî. Ìîæå íàèñòèíà äà ñè ïîèãðàåì.
                Много
                код
                много
                нещо.

                Коментар


                • #83
                  От: Проект: Газ 24 Купе.

                  Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                  Много
                  код
                  много
                  нещо.
                  Ти пък веднага! Ще ти поръчам някоя отровна риба във Виатнам....
                  Някакъв тъпотия с енкодинга беше станала.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Проект: Газ 24 Купе.

                    Първоначално публикуван от Vasil Petrov Преглед на мнение
                    ...Задръстен програмист съм...
                    Колега супер за ентусиазма, но с този пистолет според мен ще е готово около 1515924000.
                    ;-)
                    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                    Коментар


                    • #85
                      От: Проект: Газ 24 Купе.

                      Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
                      Колега супер за ентусиазма, но с този пистолет според мен ще е готово около 1515924000.
                      Бе не е толкова страшно. Аз му посвикнах. Това на клипчето е колд старта, тогава за първи път хванах такъв пистолет, освен това с другата ръка снимам. Мисля че в 1484416800 ще сме готови.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Проект: Газ 24 Купе.

                        Аз си купих подобен пистолет от Лидл и в комплекта има накрайници,които трябва да се допрат до бластираната повърхност и част от пясъка се събира в една торбичка.Така и производителността е една идея по-голяма.Откъде и с какъв пясък работиш?

                        Коментар


                        • #87
                          От: Проект: Газ 24 Купе.

                          Заниманието с "пистолета за бластиране с гравитационно пълнене" се оказа много неплодородно и дразнещо бавно и съответно се преориентираме към професионална помощ. Демек тоя пистолет за никакъв чеп не става отиваме в сряда на истински пясъкоструй...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Проект: Газ 24 Купе.

                            Колега какъв пясък използва и откъде?

                            Коментар


                            • #89
                              От: Проект: Газ 24 Купе.

                              Кварцов пясък от Bauhaus 0.1-0.4мм.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Проект: Газ 24 Купе.

                                И аз съм си харесал такъв пистолет от света на инструментите,20-на лв. някъде е цената на едро, прилича на бояджийски, не е като този, много го похвали дистрибутора, ама нали се опитва да продаде нещо, за дребни неща не знам дали ще върши работа, какво налягане му пуснахте на вашия. Аз искам да го ползвам за малки детайли , като ръжди по прагове, вежди и джанти. Не знам дали да рискува само да трупам ненужен инвентар

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X