Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Caciva Canyon 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Caciva Canyon 500

    Здравейте колеги.Имам проблем с моята Cagiva Canyon 500 става въпрос за вечния прблем с този модел мотори и това е стартера.Търсих в всички сайтове стартер и бендикс ,но не открих.Въпрсат ми е може ли да се пригоди някакъв друг стартер в смисъл от някой друг мотор далй ще стане?

  • #2
    От: Caciva Canyon 500

    Стартер и бендикс при моторите са съвсем отделни не са както при автомобилите ти трябва да търсиш бендикс снимаи да го видим.От други италианки не става ли?

    Коментар


    • #3
      От: Caciva Canyon 500

      Това е стартера а за бендикса не знам понеже не съм разглобявал стартера колега .
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        От: Caciva Canyon 500

        Стартера можеш в това положение да го провериш, а бендикса ти е на маховика/така да се каже/под десния капак.

        Коментар


        • #5
          От: Caciva Canyon 500

          Не знам какво и как си търсил , че и не си го намерил , аз го намерих за 10-15 секунди. Това е така наречения бендикс , или по друг начин казано - еднопосочен лагер , голям проблем при повечето италиански мотори.

          http://www.ebay.de/itm/CAGIVA-River-...0AAOSwG-1WzEHL
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #6
            От: Caciva Canyon 500

            Колега имах предвид че в БГ не съм го намерил не че в интернет го няма не ме разбираи погрешно.Ама тва не ми беше главния въпрос.Исках да разбера дали ще стане от някакъв друг мтор ,но все пак благодаря.

            Коментар


            • #7
              От: Caciva Canyon 500

              Можеш да сравниш и търсиш от друг ама трябва да знаеш двата диаметъра и ширината на твоя.Сигурно има вероятност да стане от друга италианка априлия/бмв/ а него в Дарукар почти винаги го имат наличен последно беше 175лв.

              Коментар


              • #8
                От: Caciva Canyon 500

                Първоначално публикуван от bigman3 Преглед на мнение
                Колега имах предвид че в БГ не съм го намерил не че в интернет го няма не ме разбираи погрешно.Ама тва не ми беше главния въпрос.Исках да разбера дали ще стане от някакъв друг мтор ,но все пак благодаря.
                От първото ти мнение разбирам , че първо не си намерил никъде и затова искаш да го преправиш със стартер от друг мотор. Според теб колко мислиш , че ще излезе да се пригоди стартер от друг мотор?
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #9
                  От: Caciva Canyon 500

                  Колега motor_men оставам с впечатление че бигмен_3 не е на ясно, че стартера е едно а еднопосочният лагер наречен бендикс друго каквото именно му трябва.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Caciva Canyon 500

                    Колега в мареа-та да не знаех че бендикса е отделно от стартера.Въпроса ми беше далй от някакъв друг мотор може да стане една от 2те части защото тук в БГ неможах да намеря нито една от двете части а и да ги намеря ще излезе по скъпо от мотора а в чужбина има но иска мн разправий та за тва ако някой знае може ли някой друг италиански мотор да има сходни те части с Cacgiva нещо по евтино ще е супер.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Caciva Canyon 500

                      Ами освен да свалиш твоя бендикс и тогава да сравняваш с други по размери.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X