Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Човешката коса електропроводник ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Човешката косата електропроводник ли е?

    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
    И като се къпя не ме жилка тока по раничките на мъдете...
    Требе да намАлиш онзи тип секс, сещаш се...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Човешката косата електропроводник ли е?

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Требе да намАлиш онзи тип секс, сещаш се...
      Найш къф оргазъм бе батко!Празниш се и отпреде и отзаде....тряа да пробваш!
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • От: Човешката косата електропроводник ли е?

        Край. Нивото на темата рухна.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Човешката косата електропроводник ли е?

          Ето ги и бисерите....
          В миналото ще остане, каквито сме били...

          Коментар


          • От: Човешката косата електропроводник ли е?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Жоро, не написа какво е диелектрик.
            Помагайте те бре, какво само питате ? Материалознание или нещо подобно учих преди 25К години. Бегли спомени за утечки, пробив, изолационно съпротивление и диалектрична якост са ми останали,...беше свързано при какви условия се получават свободни електрони , май.

            Но теориите за получаване на ел енергия в човешка коса , признавам сега се разрових и гледам само някакви теоритични идеЙ из нета.
            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
            В. Иванов

            Коментар


            • От: Човешката косата електропроводник ли е?

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              "Зануляване" и "заземяване" са две различни неща, продължавам най-отговорно да го твърдя.
              Алелуя/Алах-акбар. То си е и написано в светите книги, споко. Кой не вярва а спори, него дяволът ще посети.
              В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
              В. Иванов

              Коментар


              • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
                Ето ги и бисерите....
                Тия поне са лекуват, не се мре
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                  Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                  Помагайте те бре, какво само питате ?
                  В началото на темата бих се пробвал, но след 10 страници мнения не искам да ставам за смях...
                  В миналото ще остане, каквито сме били...

                  Коментар


                  • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Спокойно! В апартамента нЕмам бойлер, имам 2 бр. на вилата, ама я е строЙл дЕдо ми, електрифицирал навремето Съдебната палата и Зала "България" (последната и климатизирал през 1930-и-някоя си г., доскоро журналята мрънкяха по медиЙте, че много бучели климатиците модел 1929 г.), та на вилата ел.-инсталацията е трижична . Верно, с хартиена обвивка на кабелите ама в онези гОдини туй е било по-доброто от текстилната оплетка, дето щеше да е изгнила досега.
                    Кой ти връзвА бойлерите на вилата ? Или и те са от времето на дядо ти ?
                    Трудно ли е да видиш, къде отиват 3 те "жици" и по специално "земята" ?

                    Коментар


                    • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                      Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
                      Кой ти връзвА бойлерите на вилата ? Или и те са от времето на дядо ти ?
                      Трудно ли е да видиш, къде отиват 3 те "жици" и по специално "земята" ?
                      Ми със щепсел са си бойлерите, закачаш на стената, връзваш тЪрбите и мушкаш щепсела в контакта. Китайски бойлери от една известна, представяща се за българска марка. (вече имаше разправиЙ по въпроса за произхода на марката, нека не го започваме пак).
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                        Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
                        Кой ти връзвА бойлерите на вилата ? Или и те са от времето на дядо ти ?
                        ...
                        Гагич може да не е придобито, а наследствено безсмъртен, та кво пречи дядо му де е вързал и българо-китайските бойлери ?!

                        А това, че периодично го треска тока, обяснява доста неща.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Аз съвсем сериозно твърдя че корпуса на нагревателя в е вързан към корпуса на бойлера, а той към нулата, към която е вързан и единия край на нагревателя. Това а на всичките соц строителства с двупроводна инсталация.
                          Пу и аз да се съглася с това изказване.
                          Вчера сменях на сина бройлерчето, че потекло гаранционно.
                          Инсталацията е класически двупроводен соц., бях си забравил фазомера,
                          та се наложи да търся фазата с мултицета към водомера.
                          Това- щото по двупроводната схема требе да се върже N със знакчето за земя на джелезото на бойлера.
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Човешката коса електропроводник ли е?

                            Като чуем за "земно" и "лаборатория" лошо ми става...Преди време правихме доста сондажи в няколко болници за пилотно фундиране, за фундаменти върху които стъпват скенери и ядрено-магнитни резонанси, че тежат яко и ще пропаднат плочите..Та свърихме работа, ама разгеле сме там, да направим и "земното". Фин и умен процес, изразяващ се в маане като изоглевени с 10 кила чук върху метър и пловина железни колци. Бре 5 колеца, бре 10- не и не...,иде лабораторията, мери и вика- още требва Требва, ама неще ...Та специалистите, поради опастност от насилствена смърт по всекакъв начин, заключиха- стига толко, сменяме механизма...Донесена беше медна плоча метър на метър и сантим и половина дебела, един трап изкопан и плочата вътре- лабораторията заключи- бравос !
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Ми със щепсел са си бойлерите, закачаш на стената, връзваш тЪрбите и мушкаш щепсела в контакта. Китайски бойлери от една известна, представяща се за българска марка. (вече имаше разправиЙ по въпроса за произхода на марката, нека не го започваме пак).
                              Ако марката е тази за която си мисля и съвсем случайно работя за нея си много в грешка. Конкретно при бойлерите въпросната марка е вече 4-та по производство в Европа с тенденция за топ 3, като тази година произведе над 800 000 бойлера, тъй като втората линия беше готова и стартира пролетта, а едната линия има капацитет "само" 600 000бр.. За догодина плана е над 1 000 000 бр., като с тези темпове на растеж след още 1-2год. ще трябва пак разширение.
                              Последно редактирано от Иван Жоров; 29-12-16, 18:26.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Човешката коса електропроводник ли е?

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Като чуем за "земно" и "лаборатория" лошо ми става...Преди време правихме доста сондажи в няколко болници за пилотно фундиране, за фундаменти върху които стъпват скенери и ядрено-магнитни резонанси, че тежат яко и ще пропаднат плочите..Та свърихме работа, ама разгеле сме там, да направим и "земното". Фин и умен процес, изразяващ се в маане като изоглевени с 10 кила чук върху метър и пловина железни колци. Бре 5 колеца, бре 10- не и не...,иде лабораторията, мери и вика- още требва Требва, ама неще ...Та специалистите, поради опастност от насилствена смърт по всекакъв начин, заключиха- стига толко, сменяме механизма...Донесена беше медна плоча метър на метър и сантим и половина дебела, един трап изкопан и плочата вътре- лабораторията заключи- бравос !
                                Пък ако знаеш за подстанция какво заземяване се прави... Всъщност и аз не знам ама е яко.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X