Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Панти за вратите на Киа Спортидж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Панти за вратите на Киа Спортидж

    Пантите на предните врати са износени и вратите имат провисване(особено шофьорската). Не намерих да се продават нови. Имах идея да сложа панти от задните врати. Според книгите, пантите са с различни номера - предни и задни, леви и десни. Става дума за модела до 2003 г. Нямам пред очите си панти, но си мисля, че е възможно някакво преправяне. Различават се по някаква пъпка.
    Моля, някой, който е свалял врати или има разглобена Киа, да хвърли светлина по въпроса. Ще му бъда много благодарен.
    KIA Sportage 2000 TD - 2000г.

  • #2
    От: Панти за вратите на Киа Спортидж

    Свалял съм предната дясна врата, пантите са закрепени с болтове за купето а вратата е закрепена на пантите с болтове много е просто.
    От задните врати няма да станат на предните.
    Това е на предната врата
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2016-12-24-10-04-27.jpg
Прегледи:1
Размер:33.4 КБ
ID:5738761
    А това е на задната както виждаш не са еднакви.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2016-12-24-10-04-36.jpg
Прегледи:1
Размер:39.7 КБ
ID:5738763

    Коментар


    • #3
      От: Панти за вратите на Киа Спортидж

      И аз се присъединявам към питането. Моите предни врати, също са леко провиснали.
      Панайот Бърдарски
      0887 60 77 22

      Коментар


      • #4
        От: Панти за вратите на Киа Спортидж

        Свали си пантите и ги занеси на стругар , той знае какво да направи с тях Наскоро свалях стойката на резервната гума , тракаше и не се затваряше адекватно заради провисването .
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • #5
          От: Панти за вратите на Киа Спортидж

          Защо ми се струва по снимките, че има втулки?

          На бившето ми рено съм сменял такива втулки и бяха някакви стотинки като цена.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Панти за вратите на Киа Спортидж

            Би трябвало да има втулки, но трудно се намират. Аз на времето за Ферозата си ги правих сам.
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар


            • #7
              От: Панти за вратите на Киа Спортидж

              На Мусото малко ми е провиснала шофьорската врата.
              В нета е пълно с нови панти за никакви пари, а мога да си поръчам и от фирмения сервиз, но не съм проверявал цената, та що не проверите дали има, и за какви пари, и за Спортидж ?

              Разбира се, че могат да се ремонтират, но ако нови са на разумни пари, едва ли си заслужава.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Панти за вратите на Киа Спортидж

                Първоначално публикуван от Beduin Преглед на мнение
                Пантите на предните врати са износени и вратите имат провисване(особено шофьорската). Не намерих да се продават нови. Имах идея да сложа панти от задните врати. Според книгите, пантите са с различни номера - предни и задни, леви и десни. Става дума за модела до 2003 г. Нямам пред очите си панти, но си мисля, че е възможно някакво преправяне. Различават се по някаква пъпка.
                Моля, някой, който е свалял врати или има разглобена Киа, да хвърли светлина по въпроса. Ще му бъда много благодарен.
                Я мини да обяснявам наживо.

                Коментар


                • #9
                  От: Панти за вратите на Киа Спортидж

                  Пантите са си панти но.......... .Колеги,честити празници и весело прекарване!Бъдете здрави вие и семействата ви,много щастливи с джипки по малко трошливи!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Панти за вратите на Киа Спортидж

                    Ето ти линк за пантиДолна панта за Панта врата за Kia Sportage I (JA) 2.0 16V, 128 к.с., 5 вр., 2000 г.Kia Sportage I (JA) 2.0 16V, 128 к.с., 5 вр., 2Панта врата за Kia Sportage I (JA) 2.0 16V, 128 к.с., 5 вр., 2000 г.000 г., позиция: дясна, предна. Търси там,може да си намериш!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X