Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с регистрация на автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с регистрация на автомобил

    внесох Витара от Англия която е повдигната с по високо окачване.
    от КАТ ми отказаха регистрация докато не мина техно тест дали е годна за движение
    от ДЕКА ми казаха че не прават прегледи на автомобили с десен волан
    някакви идеи как да мина

  • #2
    От: проблем с регистрация на автомобил

    Оправи си окачването и пак на КАТ.

    Коментар


    • #3
      От: проблем с регистрация на автомобил

      Първоначално публикуван от the_genata Преглед на мнение
      внесох Витара от Англия която е повдигната с по високо окачване.
      от КАТ ми отказаха регистрация докато не мина техно тест дали е годна за движение
      от ДЕКА ми казаха че не прават прегледи на автомобили с десен волан
      някакви идеи как да мина
      Чети внимателно в английския документ дали е вписано окачването ,ако е .... започваш да говориш на висок тон в КАТ и ще те регистрират .
      Ако намеря снимката на моя английски талон за диското ,ще ти покажа къде и как го пишат .
      п.п:Какъв ти е проблема да си я караш с английските номера ???
      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
      0898 51 31 46

      Коментар


      • #4
        От: проблем с регистрация на автомобил

        гледах в талона нищо не пише за промените,гражданска ми направиха при плащането на екотаксата и казаха да се върна после да впишат номерата.
        легално ли е да карам колата така с УК номер и БГ застраховка ?

        Коментар


        • #5
          От: проблем с регистрация на автомобил

          Не си попаднал в правилния КАТ или на правилните хора.Забелязал съм ,че всички работят уж по един закон,но във всеки КАТ си го тълкуват по различен начин,отделно има едни хорица дето висят пред КАТ и срещу някаква сума по договаряне ще ти решат проблема и изведнъж ще се окаже ,че можело и с лифт и с обратен волан ,дори без да сменяш фаровете ,а само ще им залепиш едни лепенки и без технотест.Просто е оставена вратичка за играчи да изкарат пари,а част от тях да смажат чиновническия апарат.В нашия град им викат "регистратори".
          Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

          Коментар


          • #6
            От: проблем с регистрация на автомобил

            Първоначално публикуван от the_genata Преглед на мнение
            гледах в талона нищо не пише за промените,гражданска ми направиха при плащането на екотаксата и казаха да се върна после да впишат номерата.
            легално ли е да карам колата така с УК номер и БГ застраховка ?
            Ти в момента нямаш "Гражданска" повярвай ми....И се моли да не удариш някого....За да караш с английски номера трябва да имаш английска застраховка или "Гранична" застраховка....Прочети в нета що е то "Гранична застраховка".....Така както караш в момента с чужди номера и българска застраховка без вписан номер си абсолютно нередовен....Така просто можеш да минеш през КАТ, но не и да караш.......

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X