Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой сменял ли е батерия на Iphone?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

    Каквото и да имат вътре, телефон за 1000 кинта, дето се скапва за година и малко, е меко казано наглост от страна на производителя му, още повече ако е от тия дето се бият в гърдите че били най-добрите. Ми сори, ще си купя аналогичното SONY например, че дори и китаец.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ...купуването на друга марка или модел не е оферта,аповете които имам ще ми струват вече повече от телефона на месец та...
      Е то и това е част от игричката. Другата причина поради която в обозримо бъдеще всячески ще избягвам техни произведения.

      ...това всеки, гледайки от камбанарията си де...
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

        I-phone 5s изкара до сега 4 години преди да сдаде батерията. Искат сега 200 лв за смяна в Криетив Ценър на Фритрьоф Нансен. Януари ще се смени. I-phone 6 за сега 1.5 години си е като нов.
        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар


        • #34
          От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Каквото и да имат вътре, телефон за 1000 кинта, дето се скапва за година и малко, е меко казано наглост от страна на производителя му, още повече ако е от тия дето се бият в гърдите че били най-добрите. Ми сори, ще си купя аналогичното SONY например, че дори и китаец.

          Като броих близо 900 долара за новия им го обясних това по моя си начин, а факта че отказва точно когато най-много ми трябва пък съвсем.......ма аз не съм виновен.........бе един го отнася пък да си делят вината после.

          Какво има вътре не го знам,пада работи на навигация в тясното,телефона върти мейли и разговори,проверява време и държи резерва за навигацията.........и като спре качвам магазина на главата си като/ако се пребера.

          В интерес на истината това е първия клекнал,до момента и на С зарежвачка на Айпад да го включвам проблем е нямало ма е на,за всичко си има време.
          Аповете ми пестят пари и много време та ако се скапва телефон на 6 месеца си заслужава,ще ми се скъсат гласните струни някой ден обаче или ще ме арестуват за псуване по ябълки.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
            I-phone 5s изкара до сега 4 години преди да сдаде батерията. Искат сега 200 лв за смяна в Криетив Ценър на Фритрьоф Нансен. Януари ще се смени. I-phone 6 за сега 1.5 години си е като нов.
            Тя бьлдьзата до скоро вьртеше стария 4 на жената та проблеми и с 5 годинишни сме нямали,от десетина ябълки тая е първата изгнила.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #36
              Някой сменял ли е батерия на Iphone?

              Ами случва се. Смени я. Оригинална, не-оригинална - кой знае всъщност...

              Колкото и да се дърпах и аз им станах фен на ябълките.
              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
              Drag Grand Canyon Daily
              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
              LZ1JYM

              Коментар


              • #37
                От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                Аз знам и натискам на оригинално до 3 пъти,после се предавам и като гледам и сега ще е така щом няма оригинал.

                Най-много племенника ми да го ползва 2-3 години без грешка-няма да го тормози както аз.

                Ако на някой му попадне вариант с оригинална батерия да казва,че поне 3 седмици имам време да мисля.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #38
                  От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Фаст чарджа който имат новите телефони товари и батериите им, освен това изчислителната им мощ е много пъти над твойта и особено при стартиране процесорите така харчат и греят че не можеш да си държиш пръста върху процесора, а това дори не е процесора а РАМ-а сложен като стек върху процесора, така че колко грее самия процесор не е истина направо. Тези термо-физични натоварвания след време ги скапват и започват да късат връзки с платката, в един момент започват масово да мрат телефони от един и същи модел.
                  Да поясня, това важи за всички марки, не само Епъл.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                    И аз да поясня че това подлежи на регулация, и ако някой производител го е сложил на ниво повече от колкото може да поеме, само и само за да застане на върха на някоя класация за производителност - толкова по-зле. Даже архаичния ми телефон го има като настройка след рутване. Но не се е налагало да я пипам. Тормозен е от малкия с игране на игрички, до толкова че за час батерията е долу. При това в първата му година е тормозен доста - почти всекидневно. Няколко пъти е хвърчал из колата и по пода вкъщи, като вземе да се ъпдейтва и мота баш когато ми трябва, ама това го излекувах отдавна. 2-3 пъти е хвърчал по пода и като ми звънне някой настоятелно по никое време - разхвърчат се капаци и батерии, на сутринта си го сглобявам и продължавам, въпреки че всеки път си мисля че му е за последно.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                      Босе , виж това .
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #41
                        От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                        Виждам го,моя не е от кьсата серия на която батерията уж била скапана и съм на 80 кинта смяната.

                        ябьлкииииии
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #42
                          От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                          Ами като искаш оригинална това е , иначе има и за по 10 долара .
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • #43
                            От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                            За 10 долара и презерватив не купувам
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #44
                              От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              И аз да поясня че това подлежи на регулация, и ако някой производител го е сложил на ниво повече от колкото може да поеме, само и само за да застане на върха на някоя класация за производителност - толкова по-зле. Даже архаичния ми телефон го има като настройка след рутване. Но не се е налагало да я пипам. Тормозен е от малкия с игране на игрички, до толкова че за час батерията е долу. При това в първата му година е тормозен доста - почти всекидневно. Няколко пъти е хвърчал из колата и по пода вкъщи, като вземе да се ъпдейтва и мота баш когато ми трябва, ама това го излекувах отдавна. 2-3 пъти е хвърчал по пода и като ми звънне някой настоятелно по никое време - разхвърчат се капаци и батерии, на сутринта си го сглобявам и продължавам, въпреки че всеки път си мисля че му е за последно.
                              Бяха, Спарки, телефоните по здрави (до скоро между другото). Сега резисторите и кондензаторите се виждат под микроскопа х20, върха на най фините пинсети (айде не като за инвитро, технически) изглеждат като маши спрямо тях. Платките са тънки като вестници с кой знае колко слоя вътре, микрочиповете, особено захранващи и превключващи са стъклени с микронна метализация от към пиновете за опроводяване която като види влага и изчезва в небитието, големите чипове са заляти със смола, безоловния калай е крехък и чуплив а ROM-овете станаха по 4,5GB. Това е част от многото
                              Последно редактирано от disko04; 28-12-16, 10:37.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                                I-phone 5s изкара до сега 4 години преди да сдаде батерията. Искат сега 200 лв за смяна в Криетив Ценър на Фритрьоф Нансен. Януари ще се смени. I-phone 6 за сега 1.5 години си е като нов.
                                Много това бе...
                                Както писах по-горе, аз смених дисплей + батерия на 5-ца и ми взеха 180 за всичко...
                                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X