Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес в203 или Бмв Е46

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мерцедес в203 или Бмв Е46

    Колеги ,здравейте имам питане относно тези 2 модела,че един приятел се двоуми какво да си вземе.Сравнението е Е46 320Д и Мерцедес в203 220цди само,не ме пращайте към техните форуми,че едните ще си кажат мерцедес другите бмв,а тук форума е перфектен и винаги има хора,които помагат.

    1.Слаби места при БМВ дизела? и при Мерцедеса
    2.Обслужване ,детски болести какви има,има ли проблеми с дюзи,помпи турбо електроники датчици,модули и такива разни всичко ще ми бъде от ползва .Окачването и на двете коли ли е с алуминиево рейките проблем ли са при тези модели . И двата модела ще се търсят 2003-2004 .
    3.За мерцедес съм чул ,че преди фейса имали проблеми с електрониката ,дюзи и такива.При бмв-то че турбината била проблемна пикаещи дюзи и такива разни.


  • #2
    От: Мерцедес в203 или Бмв Е46

    Както и сам казваш, писано е много за техническата част.
    А иначе почне ли се, ще стане Левски vs ЦСКА.

    Твоя човек да се качва и да кара, и което му е по-удобно и му хареса повече. После, каквото сабя покаже.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Мерцедес в203 или Бмв Е46

      Мерцедес в203 що за модел е.Тука не е много за леки а-ли.форум саит.

      Коментар


      • #4
        От: Мерцедес в203 или Бмв Е46

        W203 e Це класа с едни глупави кръгли фарове, подобни на Е класата, само че сдвоени.

        Само не разбирам какви общи мнения се търсят за 14 годишни дараци, които в общия случай са на над половин милион километра. Извинявай, но детските болести на автомобилите при тази възраст са преминати отдавна. По скоро се очакват проблеми като старческа деменция и паркинсон.

        Избира си човека сладкодумен джамбазин, който да го налъже добре, после малко пазарлък и на другия ден вече става гъзара на квартала.

        Пък нататък - кво сабя покаже, и късмета да е с него.

        На тези години хубавите екземпляри са на път да станат юнгтаймери, и струват скъпо, останалите са се запътили за шрот.
        Последно редактирано от wert; 22-12-16, 22:12.

        Коментар


        • #5
          От: Мерцедес в203 или Бмв Е46

          Абе имам приятел с W203 320CDI 7 Гейтройник, от последните, и е страшна чудесия, ама и цената И също,
          но тука май иде реч за друга ценова група.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X